Namaz kardeşliği..

Ben de abdest alıp namaza gidiyorumm. Sonra da ders çalışmaya devam. Lgs bebelerinin tadına çok baktığım için okul öncesine yöneldim 2.sınıfım şu an. Haftaya sınavlarım var. O yüzden bu haftayı namaz, ders, namaz, ders olarak planladım

her namz vakit kıldım diye yazmayı unutma canım ,başarılar dilerim.
İkindiye 10 dk kala kıldım yetişti ama hani namazı geç kılanlar tam cehenneme atılacak iken ateşe yaklaştığı anda kurtarılacak mı öyle olacağım bu gidişle
oh mis. olsun canım niyet önemli olan öyle deme.RABBİM in merhameti çok. ama sen yine de son ana bırakma:)

Evett ikindi kılındı dua edildi ayetel kursiler okundu

Bende kıldımm ayetel kürsileri okudum hepinize dua ettim Kızlar bu aralar içimden hep namaz odası yapmak geçiyor keşke yerim olsa da şöyle bir şey yapabilsemm oradan hiç çıkmazdım
Ah canım ben de istiyorum ama nasip olmadı hiç.
Akşam namazı kılındı, Allah kabul etsin inşallah
Oh oh maşallah ben de akşamı kıldım yatsıya geçtim şimdi.

ben bir kaç günü belirleyip alışverişi yaparım ona göre :)
her gün tek tek düşünmm:)
Yaa şimdi yatsı namazına durcam akşama çay yanı kek yaptım kızlar benim kekim kayınvalidemin gününe yaptığım kekten sonra hiç kabarmamaya başladı kafayı yicem 6 aydır yaptığım hiçbir hamurişi tutmuyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…