Namaz kardeşliği..

evet yaa bencede :))
Antalyada yaşıyorum ben 25 yaş mühendisim bekarım :)) Annemle babamla yaşıyorum.. sizler??
oo pek küçüksün ,maşallah canım ne güzel gencecikken namaza başlamk .
mesleğin de var,tam evlenilecek gelin adayı:)
ben yaş 41 ,3 çocuk ,çalışıyorum ,ili söylemeyyim ,iç anadolu diyelim:)
Yaa ne güzel eline sağlık ben camı da sileyim derken namaz çocuğu okuldan alıp eve dönünce kılacağım inşallah

Ben eve yeni geldim hemen banyo yapıp abdest alıp namazı kıldım kaçırmayayım diye çok yoruldum
kaçırmayın olur mu çok az kaldı.

Ben kıldım bende 25 yaşındayım 6 senedir çalıştığım iş yerinden ayrıldım bu ara evdeyim bakalım benimde bebiş olsun istiyorum artık hayırlısıyla onun için çabalıyorum

Ben kıldım bende 25 yaşındayım 6 senedir çalıştığım iş yerinden ayrıldım bu ara evdeyim bakalım benimde bebiş olsun istiyorum artık hayırlısıyla onun için çabalıyorum
ay burası hep minnaklarla dolu pek sevindim maşallah sizlere gençler yaa..
inş. RABBİM bebiş de nasip eder .
sanırım en büyük benim.
artık bayramda el öpmeye gelirsniz:))

nasıl bir bağlantı bakıyım o :)
akraba mı:)
nerelisin aslen bakayım.
Aslen Antalya
üniyi kayseride okudum. 4 sene ords yaşadım hala gidip gelirim, 2 sene Ankarada çalıştım ve yaşadım iş bağlantısıyla çalıştığım yere giidp gelirim..
Konyada kardeşim üni okuyor evimiz var arada sırada onun yanına gidip gelirim :))

oo elin kolun uzunmuş canım:)
tabiki haberleşelim gelirsen ,buluşuruz .
kayseri dışında diğerleriyle benim de bağım var .
kayseriye hiç gitmedim.
İkindi de yaklaşıyor ama eve gidince kılacağım mecbur
ben de ikindiyi bekliyorum canım , az kaldı kılayım ,sonra çay içicem inş.

oo hocam hoşgeldin. branşın ne canım .
oh evde kalmayı da özlüyor insan valla.
ben de zaman zaman ücretsiz izin aldım ,bazen izinde evde olursam da çok iyi geliyr

Hoşbuldum sağ olun Türkçe öğretmeniyim evet haklısınız gerçekten insan şöyle bi kafa dinlemeyi özlüyor. Tabi hepten boş kalmak iyi değil de
oh güzel branş.
türkçeyi severim.
çok küçük yaştan itibaren edebiyata olan ilgim ortaokulda okul dergisi çıkarmak,kompozisyon yarışmalarında ödül almak,deneme yazmak ,sonrasında çeşitli mecralarda ,dergilerde vs köşe yazıları ,editörlük ve en sonrasında da kitapla şahlandı,şuanda da bir tane daha kitap çalışmam var :)
severim yani türkçecileri:)

Dün tasavvufi ahlak konulu bi seminere katıldım. Doktor bi hanımdı konuşmacı. La ilahe illallah veya bunun gibi zikirler çekerken bedeninizin, ruhunuzun, kalbinizin temizliğine niyet ederseniz şifa bulduğunuzu hissedersiniz dedi. Sizinle paylaşayım istedim. Müslümanın iki günü eşit olamaz biliyorsunuz ki. Böylece bir bilgi öğrendik, eşitliği yıktık

Ooo çok iyii. Yazabilen insanları her zaman takdir etmişimdir. Kaleminize kuvvet diliyorum

oo işte aradığım insan profili:)
islam her türlü şifa bence .
Kuran okumak ,namaz kılmak ,tefekkür etmek ,hepsi ama hepsi ruha en büyük şifa.
Ooo çok iyii. Yazabilen insanları her zaman takdir etmişimdir. Kaleminize kuvvet diliyorum
tşk ederim. valla ortaokul yıllarında başladı yazma sevdam :)
neredeyse 30 yıl olacak:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…