Namaz günlüğüm

Kızlar merhaba
Hamilelik halsizliğine sığınarak namazlarımı çook aksattım.
Bu gece yatsı ile tekrar başlicam bu ben değilim çünkü, kendime gelmem lazım
Ki hamilelik insanın maneviyata en çok ihtiyaç duyduğu zaman dilimi.
Hadi bismillah.

Herkese selam kızlar. Cok güzel olmuş burası, neden geç farketmişim bu kadar. Allah kabul etsin kılmaya çalışıyorum da yatsı ve sabah bildiğiniz zor geliyor, yatsı hala bekliyor mesela. Annem o tadı bir alsan koşarak gidersin diyor, rabbim nasip etsin inşallah

bende başlamak istiyorum allahın izni ile ama olmadı. olmuyo. şuan tüp bebek aşamasındayım. karnımdan eğilemıyorm. iğneler vs çok canım yandı. ama çarşmba başlcm inş

İstiyorum dediğiniz için yazıyorum, oturarak kılabilirsiniz. İnşallah tüp bebekten hayırlı haberler alırsınız :)

Allah razı olsun 1bin tane yasin olmasına 5 tane yasin eksik benim 9 aylik oglum bu acı günümüzde çok hasaslasti .herseye agliyor onları tamamlayamadim eğer okuyan olursa verebilirmisiniz

Ben alabilirim sorun olmaz, yarin bitse olur mu

Ne güzel bir paylaşım olmuş. Huzura teşvik eden yorumlar okumak beni çok mutlu etti. Ennur zikri ni bol bol oku canım kalbini aşkla doldurur. Allah sevgisi namaz için niyet et.

Bende varım şu an reglim biter bitmez bende aranizdayim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…