Namaz günlüğüm

çok sevinirim canim 😍 Rabbim kabul etsin
bugün hepsini kıldım, akşamı vaktinde kilar yatsiyi da gece yatmadan kilarim biraz geç vakitte . Gece 1 gibi yatıyorum yatmadan kilmak istiyorum eskiden öyle yapardım, cok daha huzurlu mutlu hem de abdestli yatmış oluyorm.
Bende yaklaşık 2 aydır duzenli kılıyorum. Sabah namazlarım aksıyor sadece. Bende kıldıkça buraya yazarım birbirimize destek oluruz

Meraba kızlar ben de yaklaşık 2 aydır düzenli kılıyorum ama yatsıya çok üşeniyorum sabah namazına kalkarken zorlanmıyorum pek içim çok huzurlu oluyor o saatlerde

Bende yaklaşık 15 gündür falan kılıyorum kızlar Rabbim cümlemizin ibadetini kabul etsin insAllah çok nadir sabah namazını kaçırıyorum şimdilik akşamı kıldım uzandım yatsıyı yatmadan kılarım artık Allah izin verirse

Ben yatsıyı bekliyorum beklerkende zikir çekiyorum :-)
Allah kabul etsin kuzum ❤️
Bende yaklaşık 15 gündür falan kılıyorum kızlar Rabbim cümlemizin ibadetini kabul etsin insAllah çok nadir sabah namazını kaçırıyorum şimdilik akşamı kıldım uzandım yatsıyı yatmadan kılarım artık Allah izin verirse
Allah kabul etsin ❤️
ben de yatsıyı uyumadan kılacağım ❤️
Rabbim daim etsin kızlar
Böyle faydalı topikler görünce çok mutlu oluyorum Rabbim afiyetli kılsın inşallah..

:KK60: :KK200:
amin canimmm teşekkür ederim boyle mesajları görünce cok seviniyorum ❤️❤️

Kız benim mesajı zeynos olarak alıntılayabilmeyi nasıl başardın 🤭😃 amin insAllah
ay hic farkinda degilim :KK70:
Bunu bilmiyordum canım çok sağ ol :) akşamı kıldıktan sonra Kuran okudum yatsıya kadar yatsıyı da kıldım çok şükür :) Allah kabul etsin inşallah
canim mesela bir ara bende baslarken hepsini kilamadığım icin sadece farzlari kiliyordum, yatsida farz ve vitr. sonra sonra alisirsin hepsini kilarsin insallah rabbim kabul etsin

amin canim
aslinda en makbulu sabah ve yatsi namazi derler
yani bu iki namaz icin bilhassa daha cok onem lazim
sen de sadece farz vitr kil en azindan 7 rekat hemence biter hemde borcun olmaz
Kiliyorum zaten canim 13 ude sadece kilmadan once bi usengeclik oluyor ama sonra kilincada bi rahatlik geliyor..huşu icinde kilmayi nasip etsn Rabbim insallah hepimize

X