Namaz günlüğüm

Bende aynıyım araya adet dönemi girince bitiyor :KK43:( bir bakıyorum ki ne namaz kalmış ne birşey :KK43: düzenli olarak kilanlari kıskanıyorum nasıl başarıyorlar diye

Kızlar bir sünnet bırakayım şu köşeye . Namaz kıldınız vicdanınız ruhunuz bir ferahladı. Gün bitti ve yatağa uzandınız 33 subhanallah , 33 elhamdülillah ,33 allahuekber okuyup avucunuzun içine üfleyip elinizin yetişebildiği yere kadar vücudunuzda gezdirin.Peygamber efendimiz (s.a.v) bu şekilde yaparmış .

Çok mutlu olun çok sevin çok yaşayın hayırlı yaşayın :KK200:

Allah razı olsun
Beş tane yasin okudum Rabbim kabul eylesin
Asıl sizlerden Rabbim razı olsun bizlere haklarınızı helal edin sehidimizin mekanı cennet olsun Efendimize komşu eylesin Rabbim size de cennette kavuşmayı nasip eylesin insaAllah

Son düzenleme:
Namazın verdiği huzuru mutluluğu tadıp bi bahane ile bırakan yine başlayıp yine birakanlardanim :/ bi operasyon geçireceğim gebelik sonlanmasi sebebiyle kürtaj olacağım insallah sonrasına bende niyet edeyim 😊

Beş tane yasin okudum Rabbim kabul eylesin
Asıl sizlerden Rabbim razı olsun bizlere haklarınızı helal edin sehidimizin mekanı cennet olsun Efendimize komşu eylesin Rabbim size de cennette kavuşmayı nasip eylesin insaAllah
Allah razı olsun hakkımız sizlere helal olsun vatan Sağolsun😔

Namaz kılmak o kadar istiyorum ki sürekli onume namazla alakalı ayetler cıkıyor. Yürüyorum mesela namazla ilgili hat sergisine denk geldim . Sabah ezanını cok uzun zamandır hep duyuyorum.
Ancak işten eve geldiğimde kılamıyorum işten. Kazaya bırakıp kılmak istiyorum olmuyor. Geldiğimde eve , hep baska bisey cıkıyor.
Dini bir durumda bir şeye niyet ediyorum, hep o gün baska bisey oluyor. Allah belki benım isteğimi sınıyor. Ama beceremiyorum.
Herşeyde biraz biraz oluyorum, gerek evlat, gerek yardımcı, gerek sevgili. Ama asla Allaha kul olamadım ben. Dünyaya gelme amacımı şaştım . Kul olmak dısında herşeyi yaptım. İçim öyle rahatsız ki Allah bu cuma gunu hurmetine, günahlarımızı bagıslasın. Hz. Muhammed hatrına , onu araya koyarak yalvarıyorum.
Allah yardımcımız olsun

Kendimden ornek vereyim, cocuklugumdan beri kilardim. Bir tane borcum yoktu. Disariya cikma saatlerimi bile namaza gore ayarlardim. Sonra arkadas cevresi ortamlar vs derken namaz umrumda olmadi. Uzun yillar boylr gecti. Sonra Allah bana buyuk bi sikinti verdi ve hani musibet nasiha derler ya, o dertten biraz ferahlayim diye namazlarima basladim. Ferahlamadim ama namazlarimi da birakmadim şükür insallah insallah da birakmam. Allah elimizi birakmasin..namaz kilmak da bi nasip isi

Kendimden ornek vereyim, cocuklugumdan beri kilardim. Bir tane borcum yoktu. Disariya cikma saatlerimi bile namaza gore ayarlardim. Sonra arkadas cevresi ortamlar vs derken namaz umrumda olmadi. Uzun yillar boylr gecti. Sonra Allah bana buyuk bi sikinti verdi ve hani musibet nasiha derler ya, o dertten biraz ferahlayim diye namazlarima basladim. Ferahlamadim ama namazlarimi da birakmadim şükür insallah insallah da birakmam. Allah elimizi birakmasin..namaz kilmak da bi nasip isi
Şuan bende bu haldeyim hala baslayamadim vicdan azabı çekiyorum bir yandan:KK43:

Kızlar size muslimwalk markalı ajanda tavsiye ederim beni çok güzel motive etti, çok hoş bi ajanda. Hiç namazımı kaçırmıyordum o ajandaya başladığımda. Sitesinden inceleyin

Şuan bende bu haldeyim hala baslayamadim vicdan azabı çekiyorum bir yandan:KK43:

Allah'ın elimizi birakmasi oyle uzucu oyle uzucu ki..yillarca boyle yasamisim uzaklasmisim..ama yine kapisina cagirdi ya cagirmayabilirdi..sikintimi uzuntumu atmak icin abuk sabuk yollara basvurabilir intihar bile edebilirdim..ortamim cok musait..ama hani derler ya Allahın tokadı..aynen oyle hissettim..dualarim kabul olsun diye namaza basladim baktim duam kabul olmuyor isyan ettim vs sonra dedim hayir sen yonelmene namazlarina devam et..oyle husu icinde kilmiyorum..bi gorev misyon gibi kiliyorum bazen ya da aliskanlik..ama bulusmak icin soz verirsen de gitmezsin ya ve uzulursun mahcup olursun gitmedigin haber vermedigin icin..kilmayinca da oyle hissediyorum..vakit gecmeden baslamak lazim..insallah en en en yakin zamanda nasip olur ❤

Allah'ın elimizi birakmasi oyle uzucu oyle uzucu ki..yillarca boyle yasamisim uzaklasmisim..ama yine kapisina cagirdi ya cagirmayabilirdi..sikintimi uzuntumu atmak icin abuk sabuk yollara basvurabilir intihar bile edebilirdim..ortamim cok musait..ama hani derler ya Allahın tokadı..aynen oyle hissettim..dualarim kabul olsun diye namaza basladim baktim duam kabul olmuyor isyan ettim vs sonra dedim hayir sen yonelmene namazlarina devam et..oyle husu icinde kilmiyorum..bi gorev misyon gibi kiliyorum bazen ya da aliskanlik..ama bulusmak icin soz verirsen de gitmezsin ya ve uzulursun mahcup olursun gitmedigin haber vermedigin icin..kilmayinca da oyle hissediyorum..vakit gecmeden baslamak lazim..insallah en en en yakin zamanda nasip olur ❤
İnşallah çok sağolun çok iyi geldi yazdıklarıniz. 💝 Rabbim kildiginiz namazlarinizi kabul etsin yolundan ayırmasın inşallah 💝💝

X