Namaz günlüğüm

Selamın aleyküm hayırlı cumalar. Kiz dün yoktum beni merak etmemissiniz
Şaka bir tara çok yogundum misafir bir yanda oglumun dış sıkıntısı bir yanda hakkınizi helal edin .sabah namazı kildinizmi

S SevdaLea aleyküm selam canım burası sınıfta yoklama alınır öğrenci hemen buradayım der oturur ya ona benzedi, biz de kıldım diyip geçiyoruz çok geçmiş olsun diş çıkartma zor ateş filan bi de huysuz bi çocuksa 2kat zor. Kaç çocuk var canım. Bu arada sabah namazları kılındı

Tek cocuk ama beni resmen bitiriyor

Ama kolay değil ki biz büyüklerin bile 20lik dişi çıkarken nasıl acı çekiyoruz ki onun birden çok çıkıyor. Kuzum benim nasıl acıyodur şimdi

Kızlar sabah namazına uyanamayanlara tavsiyem,
Uyumadan önce 3 veya 7 defa kevser suresi okuyup sabah namazına uyanmaya niyet edin.

benim soruma cevap verebilir mısınız acaba
Çok derin bilgim yok belirteyim.
Namazları vakitlerinde kılmaya eda, vakti dışında kılınınca kaza denir.
Sabah namazının vakti imsak vaktinden güneş doğuncaya kadardır.
Güneşin doğuşundan itibaren 45 dakika kerahat vaktidir bu vakitte kılınmaz.
Kaçırdığınız sabah namazını kerahat vaktinden o günün öğlen kerahat vaktine kadar sünnetiyle birlikte kılarak kaza edebilirsiniz. Öğlene kadar kılınmazsa öğleden sonra veya başka bir vakitte sadece farzını kılarak kaza edersiniz.

Bende başladım çok şükür 1 ayı geçti.
Bişey sormak istiyorum.

Subhane Rabbiyel Azîm i nasıl okuyorsunuz.
subhane rabbiyel avim şeklinde dinledim bikaç yerde kafam karışık
muhtemelen duydugunuz yerde tecvidle soylemisdir oylede diyen var azim derken z yi dilinin kenariyla okuyorlar guzel okuma acisindan seninkide yanlis degil

Allah kabul etsin namazlarimizi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…