Muyap İle En Eğlenceli Geyik Sohbeti

Senin o gordugun muyap benim bahsettigim muyap kesin :KK1:
Tv de de bi reklamin sonunda bilmemne ve muyap isbirligiyle diye soyluyordu ordan kalmis aklimda :KK1:

:KK70:DDDDDDDDD Muyap seni bir bulim parçalıycam nickimi kirletiyor anlamı :KK70:

günaydın kızlar hayırlı cumalar
smiliesleeping.gif

Neredeyse 1000 kişi bakmış ama yorum atmamış şimdi katılsaydınız bizim topiğe çok eğlenceli olurdu ama herkes bakıp kaçıyor resmen : ( :KK43:

Selam canım ben varım ama hiç iyi değilim. Akşama ne pisiricem ben yaaa :KK43:((

Merhaba canım, ne pişireceğine karar verdim ben :))) içli köfte, p. kızartması, pilav, tavuk vs.. :KK70: :KK70: ayy yazarken yemiş kadar oldum :)) yada kolaya kaçmak istersen Etli pilav falan. Kazen Bey'in birçok yemek tarifi var bir göz at derim. :))))

Merhaba canım, ne pişireceğine karar verdim ben :))) içli köfte, p. kızartması, pilav, tavuk vs.. :KK70: :KK70: ayy yazarken yemiş kadar oldum :)) yada kolaya kaçmak istersen Etli pilav falan. Kazen Bey'in birçok yemek tarifi var bir göz at derim. :))))

Biraz ağır olur tavuk falan bence artık yaza girdik daha hafif şeyler yemek yetiyo mesela bize bu arada soğuk biber kızartması yoğurt az yağlı patates kızartması gibi şeyler daha çok tercihim oluyo yada hazır köfte tarzları :))

Biraz ağır olur tavuk falan bence artık yaza girdik daha hafif şeyler yemek yetiyo mesela bize bu arada soğuk biber kızartması yoğurt az yağlı patates kızartması gibi şeyler daha çok tercihim oluyo yada hazır köfte tarzları :))

ohh miss valla beni çağırmıycan mı misafirliğe bensiz nasıl yiyceksin he :KK70: :KK70: :KK70: :KK60: :KK60:

Hay masaallah ben bunlardan birini yapsam yeter :)) valla siteyi çok bilenlerden değilim kazen beyin tarifleri nerdeki :))

X