Muyap İle En Eğlenceli Geyik Sohbeti

evet canım?
ee sen kimsin kimlerdensin ne iş yaparsın okur musun çalışır mısın evli misin bekar mısın
hayatında memnun musun vb..

istanbulda yaşıyorum evliyim, 30 yaşıma girdim :KK70: 1 kızım 1 de oğlum var, oğlum 10 ,kızım 9 yaşında :KK70: :KK70: :KK70: şuan çalışmıyorum ama mesleğim giyim üretim teknolojisinden mezun oldum,kendi tekstil firmam var hayatımdan çok memnunum mesleğime ölüyorum çok seviyorum :))) ee sen bahset bakalım :)))

Son düzenleme:
istanbulda yaşıyorum evliyim, 30 yaşıma girdim :KK70: 1 kızım 1 de oğlum var, oğlum 10 ,kızım 9 yaşında :KK70: :KK70: :KK70: şuan çalışmıyorum ama mesleğim giyim üretim teknolojisinden mezun oldum,kendi tekstil firmam var hayatımdan çok memnunum mesleğime ölüyorum çok seviyorum :))) ee sen bahset bakalım :)))

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin yavrularını canım..
bende 24 yaşındayım 8 aylık evliyim.
istanbulda yaşıyorum.
anadolu yakasında oturuyorum avrupa yakasında çalışıyorum.
kurumsal bir emlak firmasında bölge satış müdürüyüm..
çocuğum yok bu konu ile ilgili kararsızız henüz:KK1:

allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin yavrularını canım..
bende 24 yaşındayım 8 aylık evliyim.
istanbulda yaşıyorum.
anadolu yakasında oturuyorum avrupa yakasında çalışıyorum.
kurumsal bir emlak firmasında bölge satış müdürüyüm..
çocuğum yok bu konu ile ilgili kararsızız henüz:KK1:

amin canım cümlemizin. ben 20 yaşımda anne oldum çok çok çok erken ama ikimiz de istiyorduk çocuklar olsun diye ilk oğlum oldu öbür sene peşinden kızım :KK70: zor aslında ama annelik de çok güzel :))) böyle bi 25 yaşına gel iyi düşün :))

amin canım cümlemizin. ben 20 yaşımda anne oldum çok çok çok erken ama ikimiz de istiyorduk çocuklar olsun diye ilk oğlum oldu öbür sene peşinden kızım :KK70: zor aslında ama annelik de çok güzel :))) böyle bi 25 yaşına gel iyi düşün :))

eğer düşünürsek en erken 28-29 yaşında yaparız biz çocuğu:KK1::KK1:
ne güzel ya peş peşe arkadaş gibidirler ben kardeşimle öyleyim ama bizim aramızda tam 8 yaş var:KK1:

Aaaaaaaaaaanammmm 2 çocuk mu maşallaaaaaaaah hemde 10 yaşında heytttttt:nazar:

eğer düşünürsek en erken 28-29 yaşında yaparız biz çocuğu:KK1::KK1:
ne güzel ya peş peşe arkadaş gibidirler ben kardeşimle öyleyim ama bizim aramızda tam 8 yaş var:KK1:

evet 28 29 iyi tam ideal bir yaş :)) kardeşine selamlar :KK1:

O sayılmaz be yok gibi:KK1:
Abi kaç aylıkken yeniden hamile olduğunu öğrendin pekii:KK16:

aylıkken değil, oğlum doğdu 1 yaşına girdi bir baktım yeniden hamile kalmışım sonra 9 ay sonra kızım geldi dünyaya :)):KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
X