mutsuzum :(((

dilegim

artık bambaşka biri
Kayıtlı Üye
21 Ocak 2008
1.993
5
39
çok mutsuzum mutsuzum çunku esım benı anlamıyo yada anlamak ıstemıyor arkadaslarını bana tercıh edıyo yanıma gelıncede senı çok sevıyorum dıyo ama artık bende sabır kamadı nıye cekıyorum hanı soz vermıstı ben burda tek basımayım hıç komsum yok ve evde tek basıma çok korkuyorum ama canım ,hayatı paylastıgım ıyı gunde kotu gunde dıye bırbırımıze soz verdıgımız halde yanımda yok ust katımda ne oldugu bellı olmayan ınsanlar esım bunu bıldıgı halde yok yanımda artık oyle bır duruma getırdıkı benı aglamak ıstıyorum ama aglayamıyorum bıle artık canım dedıgım rahat arkadaslarıyla kahvede mutlumu acaba ben burda mutsuzken :çok üzgünüm:

Arkadaşım,inanıyorum ki eşinize de böyle ağlayıp derdinizi anlatmışsınızdır,davanızda sonuna kadar da haklısınız zaten..
Peki siz bunları söyleyince tepkisi ne oluyor ki?:nazar:

aynı şekilde eşinizede anlatın bu sorununuzu..
anlamıyor mu? Tamam deyipte aynı şeyleri mi yapıyor?
Bir daha bir daha bir daha anlayana kadar söyleyin...
Malum erkeklerin anlama kapasiteleri biraz dar...

her yolu denedım ama artık bılmıyorum yasayan bır öluyum sankı daha bu sabah konustum korktugumu anlattım ama inş bırakıcam dıyo ama çok duydum bu lafları ben gıtmeyınce arkadasları evden ızın alamadın mı dıyorlar oda gurur yapıyo aklınca ama benı yavas yavas kaybettıgını bılmıyo

Bence duygusal açıdan üzüntünüzü ona belli edin
Korktuğunuzu söyleyin.
Yani tüm bu yazdıklarını.
Sevmek sadece söyleyip gitmek değildir.

canim kahveyemi takiliyor yine

malesef canım ustelık çok hastayım ben ve ust katımda bır kadın var ve esı hapıste eroınden yakalandı ve sureklı bana gelme cabalarında ve ben tedırgın oluyorum eve almıyorum hatta kapımı bıle acmıyorum ama yınede korkuyorum

Ooooo Arkadaş gazına da geliyo. İşin çok zor canım bence. Biraz işve cilve yapsan peki. Belki bağlarsın eve onu o zaman. Süprizler yap.
Yada arkadaş edin sende kendi hayatını yaşa. Bi süre sonra o da rahatsız olacaktır ilgisizlikten.

malesef canım ustelık çok hastayım ben ve ust katımda bır kadın var ve esı hapıste eroınden yakalandı ve sureklı bana gelme cabalarında ve ben tedırgın oluyorum eve almıyorum hatta kapımı bıle acmıyorum ama yınede korkuyorum

canım kocana bundanda bahset,
ayrıca geçmiş olsun....a.s.:1hug:

kac defa aılesıyle konustum ama ben kotu oldum sen nasıl kocanı sıkayet edersın dendı bana burcu canım her yolu denedım aklına gelebılecek herseyı denedım ama yok olmuyo
arkadaslarının hepsı evlı onların eslerıde mumnun degıller bu durumdan ama onlarda bırsey yapamıyorlar

esımle ust komsu hakkında bu sabah konustum daha hatta o evdeykende gelmıstı bı sefer esın evde heralde gelsınde bı suyum akmıyo ona baksın dedı bende uyuyo dedım esım gelemez

bu erkekler nedense ailesiyle evde güzel vakit geçiren, mutlu olan arkadaşlarına kılıbık etiketini yapıştırıyorlar.
karısından korktuğu için değil, yuvasına saygı dıyduğu için evdedir erkek.
bırak kardeşim adamın yakasını da, eşiyle güzel güzel otursun evinde.
kendileri mutlu olmayınca onu da mutsuzluğa çekiyorlar.
ama eşin de iradesini kullanıp, kendisine zarar veren bu arkadaşlarıyla, biran önce koparmalı bağını.
evde oturan, karısına ve çocuklarına vakit ayıran, onların mutluluğuyla mutlu olan gerçek erkektir.
dışarda vakit geçirmeyi erkeklik sayanlar da, yanıldıklarının farkına varacaklardır birgün.​

Allah yardımcın olsun arkadaşım inşallah..:Saruboceq:
Eşini,çocuklarını(var mı bilmiyorum çocuk) ailesini,evini ihmal eden erkeklere çok kızıyorum..
Neyine güveniyor ki?:kızgın:
Bence ondan soğuduğunu,sıkıldığını belli etmelisin..
İçine biraz seni kaybetme korkusu gelse belki düzelir..:teselli:

kaybetme korkusu yok heralde, seni dinleyeceğine arkadaşlarını dinlediğine göre.. sen biraz yumuşak yumuşak söylüyo olmayasın sakın? zatn işe yaramamış görüldüğü üzre; belki de yöntemi değiştirmek gerekiyo ne dersin

kaybetme korkusu yok heralde, seni dinleyeceğine arkadaşlarını dinlediğine göre.. sen biraz yumuşak yumuşak söylüyo olmayasın sakın? zatn işe yaramamış görüldüğü üzre; belki de yöntemi değiştirmek gerekiyo ne dersin

bu kahve yuzunden ben esımden ayrılık donemı bıle gecırdım her yolu denedım dedım sert davrandım konusmadım gunlerce dusgun anlattım yanı herseyı yaptım

İnsan evlenirken neler bekliyor, neler hayal ediyor ve ne vaadler veriliyor...
Ama hepsi unutulup gidiyor...:nazar:
Çok kırıcı bir durum bu ya bu nasıl evlilik.
İnşallah eşin kendine gelir bir an önce, ama belliki durup dururken anlamayacak seni kaybedeceğini:eek:klava:
Sende arasıra ailende ya da güvendiğin bir arkadaşında kalsan. Eminim eşin buna çok sinir olacaktur.
O zaman da dersin, ben sana kaç kere dedim beni yalnız bırakma diyeÇok üzgünüm çoook

evlenmekten korkar olduk iyice eşlerimize güvenemiycek inanamıycaksak kime anlatıcaz derdimizi hayatı paylaşacağız allah sabır versin canım sanada ama hayatta bu şekilde geçmez bir çözüm bulmalısınız..

Allah esının arkaaslarını bıldıgı gıbı etsın ne demek evden ızın mı alamadın gıbı sozler cahıllıkte en bası ceken ınsanlar toplulugu bu adamın evı esı yuvası var deyıp saygı gostreceklerı yere guru yapmasına musade edıyorlar bız bayanlar olsak hadı eve gec kalma bı problem cıkmasın evınde esınle derızzz.....gıtsen baksan evlerınde eslerıne kuzu gıbılerdır ama esının yanında astıgım astık kestıgım kestıklerdır....cok kızıyorum bolelerıne .....kavga ederek bagırarak cozmeye asla calısma ıs sarpa sarar guzellıkle anlatmaya devam et..yok anlamıyorsaaa ne cok soguk ne cok sıcak davran sende eskı tavrının olmadıgını enınde sonunda anlayacaktır soracaktır ....esım hasta desın bı muddet sonra ben hastayım arkadaslar bu aksam mısafırımız var desın bı sekılde uzaklassın o arkadaslarından

Allah korusun insallah ben evlendigimde , esim kahveye filan takilmaz.

ya ben evlilikten korkar oldummmmmm
evlenmicem ya en iyisi bosver :S off

dilegim allah senin esinede en tez zamanda akil fikir versin,
ben sen olsam yüzüne tokat gibi carpardim sözleri,
sen arkdaslarini, bana tercih ediyosun, arkadslarinlami evlendin,
ne isin var evli barkli adam kahvede diye
nebilim yaaaaa of ne diyecegimi sasirdim
sinirleniyorum su erkek milletine..

X