MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

edoşum çok güzel peçetelerin benimde bir peçete koleksiyonum var hiç fotoğraflamak aklıma gelmemişti birazını kaldırdım ama açıkta olanları çekip koyacağım bende çok özendim

canım benim aşk dolu sofralarda kullan inş çok güzeller ama sen beni yakında geçersin bu gidişle

İnşallah canım yok yok daha 7 tane var gecemem

Çok ciciler güle güle kullan

Sağol canım

edoşum çok güzel peçetelerin benimde bir peçete koleksiyonum var hiç fotoğraflamak aklıma gelmemişti birazını kaldırdım ama açıkta olanları çekip koyacağım bende çok özendim

İyi yaptın canım gördüm ve cok begendimm

Peçetelere bak ne kadar tatlıı canım :)
Mutlulukla kullan inşallah

İnşallah canım Oyyy pazar kahvaltılarını düşününce ayrı bir seviyorum pecetelerimizi

uzun bir yolum var asıl sen 50 yi bulursun gibi ben mor,kırmızı ve toz pembe olarak 3 tane düz renk istiyorum şimdi

bulur muyum dersin korktum kendimden valla

ama sende birden 7 yaptın benimde böyle böyle çoğalmıştı bak görürsün yakında geçersin bile

aaa ciddi misin aynı düz renklerden bende istiyorum hatta artı olarak bunların yanına birde yeşil istiyorum yok yok sanırım 50 kaçınılmaz

Kacınılmaz sonnn olsun kız ne güzel sofralarımız olacak inşallah
yok gecemem çünkü sende almaya devam edersin biliyorum dayanılmaz kii
aaa yeşilde olur peçete kardeşi oluruz oleyyy
Canım ya sana birşey sorucam ben masama peçetelerim ve runner örtülerim renk katsın istiyorum hele ki kahvaltıya çünkü beyaz alıcam kahvaltılıkları..Hep aklımda olan toz pembe runner vardı gecen onu porland porselende gördüm fiyatı 30 tl sence fiyatı nasıl daha uygun bulunur mu birde porland indirime girdiginde runnerlerde girer mi acaba bazen %30 falan oluyor ya

inş canım hepimizin de sıcacık güzel sofraları olsun

bende bir yerden sonra almaya dur demesem de biraz olsun yavaşlarım diye düşünüyorum merak etme

peçete kardeşi olmak kulağa çok hoş geliyor ama

tatlım indirime girer mi bilmiyorum ama öyle güzel bi resim çizdin ki tam hayalimdeki gibi pembe beyaz çok tatlı

benim kahvaltı takımım yeşil ama sırf böyle bi sofra kurmak için iki kişilik bile olsa beyaz tabaklar almak istiyorum

keşke resmini de ekleseydin daha iyi yorum yapardım ama eğer sen değeceğini düşünüyorsan kalitesinden eminsen özel günler için bile alabilirsin

yada ilerde indirime girme ihtimaline karşı kahvaltı takımını alana kadar ertele istersen

Al canım al ben kütahya porselenin servis tabaklarını almayı düşünüyorum çok pahalı olmuyor istedigim model gelirse tanesi 2.25 ti sanırım
Resmini bulamadım canım
Dedigim gibi kahvaltı takımı almayacagım canım onun yerine tek tek beyaz kahvaltılıklar alıp kendim set yapacagım inşallah ama inşallah indirime girer biraz daha bekliyim bakalım

bende çok beğeniyorum kütahya porselenin beyaz takımlarını eğer günlük takımını henüz almadıysan takım olarak alabilirsin servis tabaklarını kahvaltı içinde kullanabilirsin canım

ben günlüğü de kahvaltılığı da aldım ama hala beyazlardan istiyorum

diğerleri tamam olduğu için hem değişik aynı zamanda kayık tabak olarak da kullanabilirim diye eğer istediğim gibi bulabilirsem şu tabaklardan almayı düşünüyorum böyle yapsam sence nasıl olur:44:

inş beğendiğin örtüyü istediğin fiyata bulursun canım sevgililer günü anneler günü derken mutlaka bi kampanya yaparlar

Günlük takımları daha almadık canım..benimde aklıma geldi ama sonra düşününce yemek takımımız renkli olsun içimiz acılsın dedik çokda güzel olur canım valla çok şıklar dedigin gibi 2 şekildede kullanırsın karaca magazalarında mı görmüştüm ne bunlardan benzer en azından :44: Dimi canım anneler günü var haklısın sagol canım benimmmmm inşallah indirime girer

Eveetttt sonunda beyaz porselenlerimize baslangıc yaptımm
Çok sevdim ben onlarııı

Çerezligimizzz, recelligimiz vb olarak kullanacagımız tabagımız 3 farklı boyutta servis tabaklarımız veee yaprak şeklinde 2 adet servis tabagımız

Canımm yeni aldıklarına bayıldımm
Hepsini çok kullanışlı almışsın.
O 3 lü olan özellikle çok güzel.
Mutlulukla kullanman nasip olsun İnşallah canım

edacım beyaz porselenlerin çok sade ve çok şık, mutlu sofralarda kullan canım benim

Beyaz porselene bayılıyorum güle güle kullan cnmm

Bende öyle canım çok seviyorum sağol canım

Canımm yeni aldıklarına bayıldımm
Hepsini çok kullanışlı almışsın.
O 3 lü olan özellikle çok güzel.
Mutlulukla kullanman nasip olsun İnşallah canım

Sağol canım benimmmm dogru secimler yaptıgımı duymak mutlu etti yine beni
İnşallah canımm aminn
edacım beyaz porselenlerin çok sade ve çok şık, mutlu sofralarda kullan canım benim

Çok sağol canımm benim begenmene cok sevindimmm

çok güzel düşünmüşsün canım bende bu düşünceyle kahvaltı takımımı renkli aldım
aslında düz alsam da kesin masa örtüsüyle diğer aksesuarlarla canlılık katmak isterim çünkü renkleri çok seviyorum
benzerlerini bende gördüm canım ama benimle beraber başkaları da görmüş sanırım bi daha denk gelemedim
inş canım yakın zamanda indirime girer de buradan paylaşırsın çok merak ettim gerçekten :126:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…