MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

canım ben ilçesinde yaşıyorum ama internette de var aldığım ürünler sen neler bakıyorsun marka olarak yardımcı olabilirim çeyiz işine giriştiğimden beri çok araştırdım ve baya bilgim var

Himm.ya canim bugun markalari baya arastirdim karaca Schiffer emsan bide kutahya porselen ama cesit olarak bide guzel olarak icime en cok kutahya sindi paket olarak alcaz iste 84 parca kare yemek takimi 18 parca tencere seti 91 parca catal bicak 43 parca kahvalti seti 1.900 tl nasil sence

Himm.ya canim bugun markalari baya arastirdim karaca Schiffer emsan bide kutahya porselen ama cesit olarak bide guzel olarak icime en cok kutahya sindi paket olarak alcaz iste 84 parca kare yemek takimi 18 parca tencere seti 91 parca catal bicak 43 parca kahvalti seti 1.900 tl nasil sence

bence fiyatı çok iyi canım ben misafirliklerime henüz karar veremedim ama günlük yemek takımım kütahya porselen kesinlikle kaçırma derim bir de carrefourda kütahya porselenin mağazası var orada kampanya yapıyorlar ben yazın bir takım beğenmiştim bahsettiğin parçaları 1700 tlye ama henüz nişanlı olmadığım için alamadım almaya gittğimde kampanya bitmişti malesef :KK43: yani istesen bir carrefour satış mağazasına bak kampanya olabilir

bence fiyatı çok iyi canım ben misafirliklerime henüz karar veremedim ama günlük yemek takımım kütahya porselen kesinlikle kaçırma derim bir de carrefourda kütahya porselenin mağazası var orada kampanya yapıyorlar ben yazın bir takım beğenmiştim bahsettiğin parçaları 1700 tlye ama henüz nişanlı olmadığım için alamadım almaya gittğimde kampanya bitmişti malesef :KK43: yani istesen bir carrefour satış mağazasına bak kampanya olabilir

Ordan baktim zaten hem uygun hem cok fazla cesit war gormen lzm cokta sik hepsi cok begendim pztsi kismet olursa gidip alcaz gunluklerimide ordan alcam bide buyuk cay fincani begendim altili cok guzel onu alcam

Ordan baktim zaten hem uygun hem cok fazla cesit war gormen lzm cokta sik hepsi cok begendim pztsi kismet olursa gidip alcaz gunluklerimide ordan alcam bide buyuk cay fincani begendim altili cok guzel onu alcam

demek yine kampanya yapmış canım fiyatı yine iyi kaçırma :) günlükler nasıldı fiyatı peki annem benden habersiz almış ama ben kare istiyorum ondan uygun fiyata bulursam başka alabilirim de :)

demek yine kampanya yapmış canım fiyatı yine iyi kaçırma :) günlükler nasıldı fiyatı peki annem benden habersiz almış ama ben kare istiyorum ondan uygun fiyata bulursam başka alabilirim de :)
Wala kareler daha pahali ztn digerlerine gore ben bi tane begendim kare gunluk 190 tl dedi yuvarlaklar 100 150 arasi.bende kararsizim yemek takimim kare gunlugu annem kare alma diyo sasirdim kaldim:26:

Wala kareler daha pahali ztn digerlerine gore ben bi tane begendim kare gunluk 190 tl dedi yuvarlaklar 100 150 arasi.bende kararsizim yemek takimim kare gunlugu annem kare alma diyo sasirdim kaldim:26:

misafirliklerimi kare alıcam inş da sen misafirliğimi kare düşünüyorsun günlüğü mü ? benim kahvaltı takımım zaten yuvarlak o yüzden kare olsun istedim ama annem 12 kişilik almış daha ne gerek var diyor

misafirliklerimi kare alıcam inş da sen misafirliğimi kare düşünüyorsun günlüğü mü ? benim kahvaltı takımım zaten yuvarlak o yüzden kare olsun istedim ama annem 12 kişilik almış daha ne gerek var diyor

Misafirligime karar verdik onu kare alcam kesin.ben gunlugude kare almak istiyom annemdiyo hepsi kare olmasin gunlukler yuvarlak olsun

deme ya ufff bilmiyorum ben oyarken parcalanıyo :KK9:annem ne güzel oyuyo ama eliyle:KK9:
aaa detarjan koymak için olan porselenidemi attın :KK53:bizde 5-6 yıldır var çok şükür saglamda cıktı aslında iyi bişey o :44:ama diger saydıklarında haklısın kesinlikle ben o cezvenin asacagını direk çöpe atıcam zaten işime yaramayacak :KK53: tezgahın üzerinde sadece o porselen detarjanlık, su ısıtıcısı birde tezgah uzun o yüzden tost makinesini koyabilirim ama onda emin degilim :KK1: ama dedigim gibi ortalıkta durması acısından kesinlikle haklısın
yok canım ya inan bana ilk bastan beri neler dediler en basta ben bir kac yıl önce basladım ceyize basıma herkesss yok sıkılırsın yok keske dersin modası gecer eder vs dedier sadece bir kişi al dedi acıkcası ama hiccc caydıramadılar ve sonunda iyiki diyorum her fırsaatta işte buda kişilik oluyor birazda ben zor begenir ama begendikten sonra yıllarda gecse sıkılmadıgım için hala cok begeniyorum aldıklarımı :KK1: o yüzden kişilerin alıskanlıkları farklı oldugu için (tabiki bazı şeylerde benzerlikler vardır) ancak yasayıp görücem diyebiliyorum :KK1: hee tabi illa kullandıgımda aman bunu niye malmısım dedigim cıkacaktır 2 ay sonra görücem :KK1: her zaman gel bu arada hep beklerim :KK16::KK54:

güle güle güzel günlerde kullan canım...sen beğendikten sonra içine sindikten sonra modasının geçmişine geleceğine bakma :KK9:
hepsi birikince alacaklarını unutur insan, böyle sindirerek yavaşça aldıkça beğne beğene alırsın hem de şu eksik kaldı şunu unuttuk demezsin...

güle güle güzel günlerde kullan canım...sen beğendikten sonra içine sindikten sonra modasının geçmişine geleceğine bakma :KK9:
hepsi birikince alacaklarını unutur insan, böyle sindirerek yavaşça aldıkça beğne beğene alırsın hem de şu eksik kaldı şunu unuttuk demezsin...
sagol canım inşallah bunu niye almısımda demem yada azıcık bişeyler için derim :KK1:

kızlar bu arada benimde annem tam tersi bir tane daha günlük takım almak istiyorum ben renkli annem illa kare al diyor bende yuvarlak seviyorum :KK1:

Annemle babamın bana süpriz aldıklarıı :KK16:
Önccelikle pike takımımız o kadar sevindim ki buna..nedeni ise tac magasına gecen sordugumda daha sezonu acılmadı belli olmaz falan demişlerdi bende heralde dügüne yetişmeyecek demiştim..bu ürün baska magazaya 2 hafta önce gelmiş megerse annem edanın pikesi yok diye almıs :KK52:

Eki Görüntüle 1023312

Taç evlilik setimiz bizimkisi desen olarak gül desenli pikesi nevresimi havlu seti vs hersey var içinde..ben bu kadar geniş bir havlulu sete gerek yok demiştim ama annem illa olsun dedi sonunda gitmiş almıs :KK1: :KK16: annem özel günler diyor dogum vs gibi ama ben sık sık kullanırım :KK9:

Eki Görüntüle 1023311 Eki Görüntüle 1023307

Kızlarr bu sürecte gercekten asla yapmam almam dememek gerekiyor evet ben almadım almazdımda :KK31: gecen ben yatak örtüsünü aldıgımda annemle tartısmıstık o süslü alalım dedi bende ne yapıcam onu diye istememiştim ve kızdım acıkcası beni dinlememiş almıs :KK31: bu kocaman şeyi nereye koyucam ben..hee begendin mi derseniz evet cok begendim ama :KK31: neyse işte şekil a da görüldügü gibi hersey istediginiz gibi olamıyor bazen sagolsunlar :KK1::KK1::KK1: heee bu kadar büyük konustugum şey evimde bulunacak bakalım evlendikten bir kac ay sonra yazarım kullanıslı olup olmadıgını :KK53:

Eki Görüntüle 1023314

Alezimiz tamda istedigim gibi almıslar :KK16:

Eki Görüntüle 1023313

Allah razı olsun bizi düşünüp almıslarr :KK16:
Ve bundan sonrada benim dün aldıklarım :KK16:igne iplik makas falanda aldım yine arada pecetelerde alıyorum bu arada koleksiyona devam :KK1:

Mandal sepetimiz, kirli sepetimiz (sipariş verdim yarın teslim almaya gidicem inşallah bunu) , çamaşır selemiz ,2 adet detarjan kutumuz :KK16:

Eki Görüntüle 1023306 Eki Görüntüle 1023310 Eki Görüntüle 1023309 Eki Görüntüle 1023308

Yeni aldıklarında çok güzel canım :KK16:

Evlilik setine bayıldımmm :KK12:

Annemle babamın bana süpriz aldıklarıı :KK16:
Önccelikle pike takımımız o kadar sevindim ki buna..nedeni ise tac magasına gecen sordugumda daha sezonu acılmadı belli olmaz falan demişlerdi bende heralde dügüne yetişmeyecek demiştim..bu ürün baska magazaya 2 hafta önce gelmiş megerse annem edanın pikesi yok diye almıs :KK52:

Eki Görüntüle 1023312

Taç evlilik setimiz bizimkisi desen olarak gül desenli pikesi nevresimi havlu seti vs hersey var içinde..ben bu kadar geniş bir havlulu sete gerek yok demiştim ama annem illa olsun dedi sonunda gitmiş almıs :KK1: :KK16: annem özel günler diyor dogum vs gibi ama ben sık sık kullanırım :KK9:

Eki Görüntüle 1023311 Eki Görüntüle 1023307

Kızlarr bu sürecte gercekten asla yapmam almam dememek gerekiyor evet ben almadım almazdımda :KK31: gecen ben yatak örtüsünü aldıgımda annemle tartısmıstık o süslü alalım dedi bende ne yapıcam onu diye istememiştim ve kızdım acıkcası beni dinlememiş almıs :KK31: bu kocaman şeyi nereye koyucam ben..hee begendin mi derseniz evet cok begendim ama :KK31: neyse işte şekil a da görüldügü gibi hersey istediginiz gibi olamıyor bazen sagolsunlar :KK1::KK1::KK1: heee bu kadar büyük konustugum şey evimde bulunacak bakalım evlendikten bir kac ay sonra yazarım kullanıslı olup olmadıgını :KK53:

Eki Görüntüle 1023314

Alezimiz tamda istedigim gibi almıslar :KK16:

Eki Görüntüle 1023313

Allah razı olsun bizi düşünüp almıslarr :KK16:
Ve bundan sonrada benim dün aldıklarım :KK16:igne iplik makas falanda aldım yine arada pecetelerde alıyorum bu arada koleksiyona devam :KK1:

Mandal sepetimiz, kirli sepetimiz (sipariş verdim yarın teslim almaya gidicem inşallah bunu) , çamaşır selemiz ,2 adet detarjan kutumuz :KK16:

Eki Görüntüle 1023306 Eki Görüntüle 1023310 Eki Görüntüle 1023309 Eki Görüntüle 1023308

Yeni aldıkların çok kibar canım, evlilik setin de oldukça zarif mutlulukla kullanın:KK16: Asla "asla" dememeliyiz sanırım:KK9::KK9:

:nazar: Bismillahirrahmanirrahim :nazar:

Diyerek başlıyorum kızlar :KK16:

Yatak odamızz :KK69:

attachment.php

Tv ünitemiz ,masa ve sandalyelerimiz :KK69:

attachment.php

Köşe takımımız fakat vizon rengi :KK69:

attachment.php

Buzdolabımız ve çamaşır makinemiz :KK16:

attachment.php
attachment.php

Elektrikli süpürgemiz, Blender & Rondo setimiz, mikserimiz, ütümüz , su ısıtıcımız, tost makinemiz :KK69:

attachment.php
attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php

attachment.php

Tencerelerimizzz :

Eki Görüntüle 641914 Eki Görüntüle 641915
attachment.php

attachment.php
attachment.php

Eki Görüntüle 641984

Misafir yemek takımımız, Pasta takımımız, günlük yemek takımımız

Eki Görüntüle 641913 Eki Görüntüle 641912
attachment.php

Misafir Çkb takımımız ve Günlük Çkb takımımız

Eki Görüntüle 641916 Eki Görüntüle 641917

Yatak örtümüz tam olarak model bu degil benzeri

attachment.php

Gelin yatak örtümüz ve evlilik setimiz

attachment.php
attachment.php
attachment.php

3 adet battaniyemiz var fakat 1 tanesinin resmini bulabildim..inşallah diger battaniyelerimizin resmini çekince paylaşırım :KK16:

Eki Görüntüle 641918

Pike takımımız

attachment.php

Nevresim Takımlarımız

Eki Görüntüle 641925 Eki Görüntüle 641926 Eki Görüntüle 641927

Eki Görüntüle 641928 Eki Görüntüle 641929 Eki Görüntüle 641919

Yorganımızz, alezimi ve yastıklarımız toplam 4 adet

Eki Görüntüle 641930
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Bornoz takımımızz vee fransız güpürü salon takımımızz

Eki Görüntüle 641931 Eki Görüntüle 641932

Sadece resmini bulabildigim havlularımızz

Eki Görüntüle 641933 Eki Görüntüle 641934
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Banyo bölümümüz

attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Runnerimiz, masa örtümüz, sofra bezimiz ve bardak altlığımız

attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Mutfak önlüklerimiz

attachment.php
attachment.php

Çelik çay setimiz, günlük kullanmak için çaydanlığımız :KK16:Can & Canan çay kaşıklarımız fakat ben onları dondurma kaşıgı olarak kullanmayı düşünüyorum
Eki Görüntüle 641936 Eki Görüntüle 641937 Eki Görüntüle 641935

Kek kalıplarımızzz ve silikon eşyalarımız
Eki Görüntüle 641938 Eki Görüntüle 641940 Eki Görüntüle 641939 Eki Görüntüle 641941

Eki Görüntüle 641942 Eki Görüntüle 641943 Eki Görüntüle 641944 Eki Görüntüle 641970

Plastik kesme tahtamız, rendemiz, meyve bıcaklarımız, ve benim çok kullanacagım bana göre ideal boyut bıcaklarımız
Eki Görüntüle 641947 Eki Görüntüle 641946
Eki Görüntüle 641945 Eki Görüntüle 641948
attachment.php

Karıstırma kaplarımız, salata kurutucumuz,kapak acacagımız , legenlerimiz :KK16:

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Bardak ve fincanlarımız

Eki Görüntüle 641982 Eki Görüntüle 641986 Eki Görüntüle 641951

Eki Görüntüle 641952
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php
attachment.php

Borcamlarımız, tereyaglımız, salata tabaklarımız, kaselerimiz

Eki Görüntüle 641953 Eki Görüntüle 641954 Eki Görüntüle 641955 Eki Görüntüle 641956
Eki Görüntüle 641957 Eki Görüntüle 641949 Eki Görüntüle 641950
attachment.php

Çok şeker bardak ve peçetemiz

attachment.php

Beyaz porselenlerimiz çok amaçlı

attachment.php
attachment.php
attachment.php

attachment.php
Eki Görüntüle 641960
attachment.php

attachment.php
attachment.php

attachment.php
attachment.php

Aşk kuplarımız, cerezliklerimiz, çay tabaklarımız :KK69:

Eki Görüntüle 641963 Eki Görüntüle 641964
attachment.php

Buz kalıbımız ve kalp kasemiz :KK69:

attachment.php
attachment.php

2 li dondurma kasemiz ve buzdolabı süsümüz dondurmalı dondurmalı :KK69:

Eki Görüntüle 641958
attachment.php

Recelligimiz, 2 kişilik salata kasemiz, 4 lü kasemiz, boncuklu kürdanlarımız ve pecetemizz

attachment.php
attachment.php

Pembiş servis tabagımız ve ekmek sepetimiz

attachment.php
attachment.php

Güveclerimiz

attachment.php

Saklama kaplarımız , kutularımız

attachment.php
Eki Görüntüle 641972
attachment.php

Maşalarımız, kurabiye kalıplarımız, fındık kıracagımız ,krema torbamz,oyacagımız

attachment.php
Eki Görüntüle 641981 Eki Görüntüle 641985
attachment.php
attachment.php

Dograma setimiz , sebze dograma bıcagımız, hamur kesme aletimiz ve biber oyacagımız

attachment.php
attachment.php
Eki Görüntüle 641983

Bakliyat kavanozlarımız 9 adet , baharatlıklarımız 12 adet , yagdanlıgımız

attachment.php
attachment.php
attachment.php

Su şişemiz

attachment.php

Nihalemizzz ve tuzluklarımız

attachment.php
attachment.php