MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

bende onlara bayıldım :KK23::KK1::KK1: Sagol canım benim ayy sonunda bana bir hediye geldi nevresim cok begendim ama bulamadım internetten en cokta sonunda birinin hediye getirmesine sevindim yaaa :KK1::KK1:

İşte böyle gerekli hediyeler getiren arkadaş-akraba lazım :KK53:nevresim çok gerekli sürekli değiştiriliyor sonuçta onu da aşkla kullan kuzum:KK54:

Edoşum biz de sizin gibi küçük fırın alıcaz gibi.Benim kullandığım set üstüm var zaten şimdi, geçen yıl almıştım.
Bu arada hediyeni güle güle kullan fıstığım, çok sevindim, ne kadar seviniyor insan di mi:KK76:

İşte böyle gerekli hediyeler getiren arkadaş-akraba lazım :KK53:nevresim çok gerekli sürekli değiştiriliyor sonuçta onu da aşkla kullan kuzum:KK54:
dimi ya bide ilk ve tek hediyem :KK1: evet kuzum bol bol degiştiririm artık :KK1:
Edoşum biz de sizin gibi küçük fırın alıcaz gibi.Benim kullandığım set üstüm var zaten şimdi, geçen yıl almıştım.
Bu arada hediyeni güle güle kullan fıstığım, çok sevindim, ne kadar seviniyor insan di mi:KK76:

en güzeli canım gayette güzel pişiriyor tavsiye ederim simferi :KK16:
tabi ya valla geceden beri kac defa baktım durdum :KK1:

Edacım, canıım son aldıkların çok çok güzel.:KK16:

Artık bitiriyosun alma işini dimi :KK9:

son 29 hee. Rüya gibi :119:

Yuvanızda çok mutlu olun inşAllah, bunu o kadar hakediyosun kii...

Değiştirirsin canımcım benimde nevresime ihtiyacım var ama onu son detaylar olarak düşünüyorum seneye alıcam artık :KK9:

alırsın kuzum inşallah en cok begendikleriniii :KK16:
Edacım, canıım son aldıkların çok çok güzel.:KK16:

Artık bitiriyosun alma işini dimi :KK9:

son 29 hee. Rüya gibi :119:

Yuvanızda çok mutlu olun inşAllah, bunu o kadar hakediyosun kii...

gibi gibi canım daha eksikler ama ama ufak tefek :26:
gercekten rüya gibi :KK1: Amin kuzum inşallahh :KK16:
Sizlerde tez zamanda evlenin inşallah bir daha buraya girdigimde sizlerden söz haberleri alırım inşallah :KK5:

alırsın kuzum inşallah en cok begendikleriniii :KK16:

gibi gibi canım daha eksikler ama ama ufak tefek :26:
gercekten rüya gibi :KK1: Amin kuzum inşallahh :KK16:
Sizlerde tez zamanda evlenin inşallah bir daha buraya girdigimde sizlerden söz haberleri alırım inşallah :KK5:

sen hiç mi girmiceksin ya :KK50:

telefondan falan takip edersin?

Merhaba kızlarr :KK16:
bir süredir aldıklarımı paylasmıyordum hal böyle olunca baska ne aldım diye düşünmeye basladım ama birkac parca ekliyorum :KK1:
Bugün arkadasımla güzel bir ikea turu yaptık ama olmuyor son desemde alacaklar bitmiyo hele ikeadan :KK1:
Öncelikle bu aynayı cok istiyordum Allah nasip ederse girişe ayakkabılıgımızın üzerine asıcaz ( henüz ayakkabılıgımız olmasada :KK1:)

Eki Görüntüle 1056352

Yine ikeadan 2 adet cerceve aldım vee gecen hafta cumartesi pazarından aldıgım 2 adet şirin kusumuz :KK1:

Eki Görüntüle 1056355 Eki Görüntüle 1056349

Mumlarımız vanilya kokulu hepsi :KK16:

Eki Görüntüle 1056353 Eki Görüntüle 1056354
Oda kokumuzz :KK16:

Eki Görüntüle 1056362

Gül yapraklarımız ben masa süslemesinde kullanıcam inşallah :KK23::KK16:

Eki Görüntüle 1056351

Pecetemiz ve silikon bardak kapagımız :KK16:

Eki Görüntüle 1056356 Eki Görüntüle 1056357
Cekmece içi kasıklıgımız :KK16:
Eki Görüntüle 1056350
Bu kadar :KK16:

:nazar::nazar::nazar:

Edoşum düğüne çok az kalmış :KK31: Hepsi çok güzel tatlım mutlulukla kullan inşallah :KK16:

Maşallah canım görmeyeli neler almışsın :nazar:
Bitmiş artık :nazar::nazar::nazar:
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun çeyizlerinizi :KK16:
Bu arada ayna da hep beğendiğim bir aynaydı :) Çok şık gerçekten :KK16:

Babamdan erken gelen dogum günü hediyesi olarakta sayabiliriz sanırım :KK16: kızlar evede aldık ve inanılmaz birsey harika cekiyo :KK53:tavsiye edilir :KK16::nazar:

Eki Görüntüle 1066359

Güle güle kullan canımcım çok güzel bir modeli var rengi de harika süperde çekiyormuş daha ne olsun bende elektrikli süpürge aldım topiğime ekledim desene süpürgelerden gidiyoruz:KK9:

Edoşum düğüne çok az kalmış :KK31: Hepsi çok güzel tatlım mutlulukla kullan inşallah :KK16:
evet kuzum bi hayli az kaldı :KK16:Cok sagol canım nasılsın bu arada bayadır görmedim seni

Maşallah canım görmeyeli neler almışsın :nazar:
Bitmiş artık :nazar::nazar::nazar:
Güzel günlerde kullanmak nasip olsun çeyizlerinizi :KK16:
Bu arada ayna da hep beğendiğim bir aynaydı :) Çok şık gerçekten :KK16:

Çok şükür baya şey aldık ama hala bitmiyor perimmmm ya :KK31::KK1:
Aminnn cok sagol canımm :KK16:
Bende çok zamandır begeniyodum kuzum iyi oldu inşallah sende alırsınn :KK16:

Güle güle kullan canımcım çok güzel bir modeli var rengi de harika süperde çekiyormuş daha ne olsun bende elektrikli süpürge aldım topiğime ekledim desene süpürgelerden gidiyoruz:KK9:

baktımmmmm :KK52: hayırlı olsun süpürgelerimiz canım ben bunu daha cok mutfakta kullanırım tabi günlük hatta o kadar rahatki süpürmek hergün en azından bunu acarım :KK1:

Mutfak masamızda alındı çok şükür bir eksik daha bitti :KK16::KK16::nazar::nazar:

$102409877_tn70_01.jpg

X