MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Çeyizimdeki tek eksik parçalar çok güzeller canımmmm güle güle kullan
Sagol canımcım ohh ne güzel masallah sana bunlarıda alınca bitti yani

Sagol canım dünden beri içim ferahladı yetişebilecegimi düşünyorum artık 2 parca aldım ya
bende bakayım bakalım inşallah cumartesi klozet takımını falan kesin alıcam tabi inşallah digerlerinide bulurum

Son eksiklerde alınmaya başlanmış kuzum

Güzel günlerde kullan inşallah...

canım çoook sagol çok şükür azalıyor

patron bey en son bir cumartesi cıkıs saatimde ben cıkacaktımda anahtarı kime vereyim diye arayınca benden habersiz nasıl plan yaparsınız dedi bi tuhaf offf bilmiyorum cıkıcam dügüne gibi duruyo
Çok tuhaf insanlar ya çıkış saatin gelmiş neyin planı hiç sevmem böyle rahat insanları sen bilirsinde kuzum dügünden sonra çalışsan bile evine yakın daha iyi bir yer muhakkak vardır

Çok güzeller canım güle güle çamaşırlarını kurut ütüle inşallahFiyatları konuştugumuz gibimiymiş benimde aklımda bulunsun:26:

canım haklısın bende kafaya koydum aslında eger cıkarsam 1-2 ay evde durmak istiyorum ama cepten yeriz ama :18:
canım ütü masası 75 dedi nakit fiyatı kurutmalıkta 70..ikisi 145 ediyordu 120 ye aldım

canım haklısın bende kafaya koydum aslında eger cıkarsam 1-2 ay evde durmak istiyorum ama cepten yeriz ama :18:
canım ütü masası 75 dedi nakit fiyatı kurutmalıkta 70..ikisi 145 ediyordu 120 ye aldım

Hayırlısı olsun kuzum 1-2 ay kafanı dinlersin balayındasınız zaten evinde düzenini oturtmuş olursunÇok iyiymiş fiyat canım demekki bu fiyatlara bulunuyor ögrenmiş oldum

Hayırlısı olsun kuzum 1-2 ay kafanı dinlersin balayındasınız zaten evinde düzenini oturtmuş olursunÇok iyiymiş fiyat canım demekki bu fiyatlara bulunuyor ögrenmiş oldum

canım daha uygunarı vardı mesela camasır kurutmalık varya onun 35 olanıda vardı ama adam bunu evdede kullanıyoruz paslanma vs olmuyor falan diyince aldım ütü masasıda en ucuzu ne kadardı biklmiyorum ama bundan ucuzlar vardı 45-50 falan olanlar vardı sanırım :44:
hayalini kurmak cok güzel evimde olmanınnn :)

Son düzenleme:

Çok ucuzuda dedigin gibi paslanma ya da farklı sorunlar çıkartır canım iyi yapmışsın hayali bile güzel gerçekten

Canımmm bugün senin mor erzak küreklerinden aldık 1 set

Azaldı alacaklarımız Edam yaaa gerçekten mutluyummm
Geçen seneyi hatırlıyorum da nasıl olacak edecek diye düşünüyorduk, tamam hala düşünüyoruz ama büyükler kaldı birtek.
Şunada inanıyorum bu küçükleri toplayıncada büyüklere yaklaşıyor yani
Bitiriyoruz İnşallah

Çok ucuzuda dedigin gibi paslanma ya da farklı sorunlar çıkartır canım iyi yapmışsın hayali bile güzel gerçekten
inşallah memnun kalırım güzel olmazmı ya dün sevdigimle konustuk hatta ben perimi andım...perime bir zamanlar diyodum tam 1 sene kaldı perim kredinin cekilmesine diye o kredi cekildi nişan bile bitti ooo bide masallah diyorum bize herseyi ikimiz yaptık bohcaları bile adetleri kendimize göre uyguladık ama huzurluyuz masallahdarısı size inşallah zaman cabuk geciyor 3.5 ay kaldı

Canımm Ütü Masası ile Çamaşırlıkta alınmış
Güle güle kullan canım
begendin mi kuzum cok sagol canım benimmm

aaaaa aynısımı cok güzel o zaman birbirimizi hatırlayalım her kullandıgımızda
Çok şükür canım benim
Cidden öyleydi gerci ben yine öyleyim yarın kafamdakileri alsam sonrada günlük yemek takımlarını alsam biraz daha rahatlıcam ama :18:

Evet edacım onlarda alınnca bitiyo şükür

Masallah canım nazar degmesin

Amin kuzum inşallahzaman çabuk geçiyor diyorsun bizede öyle gelirmi dersinEn güzeli bende öyle istiyorum bohça olacaksa kendi ihtiyaçlarımız dogrultusunda biz hazırlayalım

Amin kuzum inşallahzaman çabuk geçiyor diyorsun bizede öyle gelirmi dersinEn güzeli bende öyle istiyorum bohça olacaksa kendi ihtiyaçlarımız dogrultusunda biz hazırlayalım

Gelecek tabi canım ya gelecek herseyinizde cok güzel bir sekilde olacak ne zaman oldu bütün bunlar diyeceksin

Gelecek tabi canım ya gelecek herseyinizde cok güzel bir sekilde olacak ne zaman oldu bütün bunlar diyeceksin

İnşallah edam gerçekten öyle oluyor sanırım inşallah dügünden sonrada konuşabiliriz benim durumlarıda paylaşmak isterim seninle fikir almak isterim

Evet canım
Halloluyor İnşallah herşey canım ya öylede böylede...
Biran önce gelse günlerde eşyalarımızı kullanabilsek

Merhaba kızlar bugün zorunlu mesai falan derken sinirlerim baya gerilmişti ama inat ettim cıkar cıkmaz kostum eminönüne Hemen aldıklarıma geceyimm
Klozet setimiz ve banyo setimiz

Tam bugün keske a101 e geldigi zamanlar alsaydım bir daha nasıl ucuz bulucam derken şark handa karsıma cıktı a101 ile aynı fiyat kızlar toplam 25 adet askı aldım

Yemek masası örtümüz ben sadece örtüsünü aldım

Mutfak önlüklerimizin ikiside boydan internette bunları bulabildigim için böyle koydum

Eki Görüntüle 950212

Legenlerimiz büyük yeşil olanıda bugün annem almıs sagolsun

Kevgir setimiz

Pirinç süzgecimiz
Eki Görüntüle 950214

Salata tabagımız

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…