MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

Görünce ikimizinde bayıldıgı günlük yemek takımımız karaca 6 kişilik

Eki Görüntüle 950993

Annemin aldıgı tuzluklarımızzz

Eki Görüntüle 950994

Hepsi hepsi harika kuzum bayıldım yemek takımın ne kadar kullanışlı modasıda geçmez herşeyede uyar banyo takımında tamamlanmış maşallah çok uyumlular çok begendimeksikler yavaş yavaş bitiyor azıcık kaldıkiRabbim herşeyi gönlüne göre nasip etsin kuzum

Çok şükür bitiyor canım ama az önce hesapladım nerden baksan 1000 tl daha harcamam lazım ceyiz için kişiseller var sonra yatak odasına perde halı var var oglu var Amin kuzum hepimizin inşallah

Çok şükür bitiyor canım ama az önce hesapladım nerden baksan 1000 tl daha harcamam lazım ceyiz için kişiseller var sonra yatak odasına perde halı var var oglu var Amin kuzum hepimizin inşallah

Amin kuzumEksikler bitmez haklısın detaylar daha çok çıkıyor fazlada para gidiyor ev kuruluyor kolay değil bittiğinde rahatlayacaksın ama evinde güle güle kullanacaksın inşallah

Hepsi çok çok hoş tatlım hepsini aşkla kullan inşallah. Askılarını çok sevdim ne kadara aldın:26:

Amin kuzumEksikler bitmez haklısın detaylar daha çok çıkıyor fazlada para gidiyor ev kuruluyor kolay değil bittiğinde rahatlayacaksın ama evinde güle güle kullanacaksın inşallah

İnşallah canım bir an önce o günleri yasamak istiyorummmm gercekten bitmiyor ve eminim daha cok eksik cıkacak ev tutulup esyalar gelince falan :18:
Hepsi çok çok hoş tatlım hepsini aşkla kullan inşallah. Askılarını çok sevdim ne kadara aldın:26:

Çok sagol lunnacım :) askıları 5 li paket halinde 5 tl ye aldım canım arada bir a101 marketede geliyor

İnşallah canım bir an önce o günleri yasamak istiyorummmm gercekten bitmiyor ve eminim daha cok eksik cıkacak ev tutulup esyalar gelince falan :18:

Sorunsuz halledeceginiz eksikler olsun kuzum bitiyor sonuçta yıllar geçsede bitmiyor diğer eksikler annelerimizin bile var eksikleri napalım

Sorunsuz halledeceginiz eksikler olsun kuzum bitiyor sonuçta yıllar geçsede bitmiyor diğer eksikler annelerimizin bile var eksikleri napalım

öyle canım tabi ben mümkün oldugunca eksik kalmasın istiyorum bu arada son kararı verdim dügünden önce cıkıcam işten..

öyle canım tabi ben mümkün oldugunca eksik kalmasın istiyorum bu arada son kararı verdim dügünden önce cıkıcam işten..

Bence de daha iyi olacak senin için zaten orda yapamayacağını düşünüyorsun o kadar koşuşturmada hiç uğraşma birde rahat rahat hazırlıklarını yaparsın yetiştirirsin ailenlede zaman geçirirsin zaman senin için çok önemli biraz zaman kalır belki dinlenirsinde daha iyi olacak gibi yani benim içimde yoksa o yer düğünden önce çıkardım bende senin gibi kuzum

şartları iyi biliyorsun canım zaten en cok destekleyende sensin mart sonu yada nisanın bası maasımı alınca mı söyleysem diyorum dügüne kadar 20-25 gün kala cıkmıs olurum bilemedim yoksa martın ortasında söyleyip nisanın basında maasımı alınca cıksam mı :44ara konusunda aslında terslik cıkarmaz gibide geliyo ama bilemiyorum yani normal olan zaten hakkımı vermesi kaldıki sigortam olmadıgı halde ynede önceden haber veriyorum ben..ssk işini konusacaktım ama vazda gectim 2 ay için bide bunu demicem yaparsa kendi bilir bi yandanda diyorum onu yapmayan adam ya söyleyince paramı vermezse diye

Kuzum eğer adamda şüpheleniyorsan ssknı yapmamış hakkını yemiş gerisini sen düşünme maaşını aldığın gibi bırak söylemeyebilirsinde ama içim el vermez diyorsan maaşına yakın gün bitimimden sonra gelemiycem hesabımı yapalım ayrılmam gerek dersin kesin ve net konuşursan ciddiyetini anlarsan belki sorun çıkarmaz ama ssk yapmayanlara uyuz oluyorum hiç hesapta vermem çıkarım Gelemiyorum k.bakmayın düğün arefesindeyim benden bu kadar beklenmeyen ani durumlar oldu yarı yolda bırakmak istemezdim ama elimden bu kadarı geldi yani:112:

ufff bide öyleki hep geciktiriyor ya maası yine aynı olacak ve o zaman ortalama 1 haftayı görmezden gelmem gerek..bundan önceki iş yerinde cıkmak istedigimi söyleyinde sonuc cok kötü oldu maasımızı geciktirmişti alıp öyle söyleyecektim ama vermeyince birden söyledim sedvgiim olmasa maasımıda alamıcaktım şimdi o yüzden cok korkuyorum yine sorun yasamakta tatlılıkla cıkayım gideyim istiyorum bide bu dügün arifesinde sorun yasamak istemiyorum..bide yedek parcalar var benden önceki eleman benim yanımda saydı öyle cıktı işten bide onu düşünüyorum bu kadar kolay söyleyemem görsen şimdiden ters bastı yani..

Yedek parçalar derken kuzum anlayamadım:26:adama bu ay borcum var erken alabilirmiyim maaşımı dersen erken verirmi acaba üstelesen biraz maaşını geç veriyorsa çıksanda o maaşı birkaç ay zor alırsın korkutmak istemiyorumda bunlar böyledir edam çalışan insanın maaşını geç veriyorsa ssk yapmıyorsa çıkan elemanın bayagı bekletir sorun çıkartır düğün üstü canını sıkmasın bence 1 hafta geçikiyorsa en fazla al çık derim

makinelere ait parcalar canım..pc parcaları gibi diyim..bu ay degilde dedigim gibi ya 1 nisan yada söyleyip 15-20 nisanda cıkıyım diyorum ama korkuyorum..mesela maasımı alsam sonra gelmesem atıyorum ticket bende üzerimde kalacak bide ne bileyim aradıklarında nerdesin diye ne dicem yani

Kuzum öylede yapabilirsin eğer geri kalan parayı vereceğine inanıyorsan bunu en iyi sen bilirsin ben dışardan yorum yapıyorum sadece :82:valla uyuz oldugumda canım isterse arada kötü olabiliyorumticketın içinde kalmayacak şekilde hakkımı yerim harcarım bırakırım masama aradığındada açmam bu kadar ssk yok birşey yok üzerime 1-2 gün düşer davada edemez çalışmıyorumki orda hani belgesi bırakır çıkarım yeterki inat etmiyim ben çok fenayımdır inat ettigimde

bende bilmiyorumki inan canım sadece adam biraz nasıl atayım inatcıda gibi cimride laflarıyla adamı susturuyor gibi..bende eskiden bunu yapabilirdim ne kötüydüm bee bundan önceki yerde 2 ay calıstım dedigim gibi maasımı verse gelmeyecektim alamayınca bide o gün düşündüm ayıp olmasın ya adama dedim söyleyim gerekirse hani 15 gün falan calısayım yine oradada ssk yoktu..neyse söyledim veee bu bagırmaya asagılamaya basladı kaldıki melek gibi adamdı abi gibi falandı yani anammm adam önüme bir borc cıkardıki neymiş egitim vermiş bana onun parasıymıs benden önceki eleman tanıdıgı diye adam memur olana kadar cık diyemedi ona ikimizede para ödedigi için ona ödedigi paraymıs bir dolu şey yazdı 4.5 bın miydi yalan olmasın hesap koydu önüme madem cıkacaksın öde cık diye baktım o kadar çirkinleştiki ne parası ya dedim sözlesmem mi var yok ssk mı var yok falan dedim ben böyle diyince geriye dönük ssk nı yatırırım cezasıyla hic sorun degil falan dedi..bende insanımki haber veriyorum dedim vermeseydi dedi tehtit etti beni silahla gelirmiş kapıma haklı oldugum halde haksız duruma düşürdü beni titredim sinirden agladım bide kovdumu beni sonra sevdigim gitti bana yaptıklarını ona yapamayınca tamam dedi vericem sonra yine dönüyodu dedigi tarihten ama cok şükür aldı sevdigim ve aslında 5-6 ay işsiz kalmamın en büyük sebebi oydu kendime güvenim kalmamıstı buraya girdigimdede ya cıkarken sorun olursa diye kendi kendimi yedim bitirdim şimdiki gibi ve yine aynı olayları yasamaktan korkuyorum

Edam özelden yazdığım gibi kuzum kendine güven dik dur hiçbirşey olmaz imkanı yok bak o da sadece göz korkutmuş birşey yapabilmişmi hayır yapamaz şikayet etsen dünyanın cezasını yer orda o dönük yaptırım falan o anlık olan şeyler degildir kuzumAlıcan kafasını vurucan duvara kıvılcım çıkacak çok sinirleniyorum böylelerine benim gibi sakin kızı çıldırtıyorlar bak

şuan cidden şaşırmış durumdayım nehirimi bile sinirlendirdi adam

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…