MutluBulut 'un çeyizcikleri :)

öylemi diyorsun canımcım :44:inşallah evlendikten sonraya birsey kalsın istemiyorum aslında o zaman almak şimdikinden daha zor olur :44:

ahh kuzum o büyükler yatak örtüsü alıcam ama onun için mobilyayı almak istiyorum gerci düz renk alırım ama..mikser,tost makinesi,birde belki şarjlı süpürge alırım :44: sonra günlük yemek takımlarım var ütüm masam camasır kurutmalık var bu ikisini aslında üşenmesem bu aksam alırım :KK1: yastıklar var alez var varda var sahi canım ya baska ne eksiklerim var benim :KK31:bu cumartesi klozet takımı alayım diyorum eminönüne gidip aslında orada uygunmudur yastıklarıda alsam 6 tane alamam gerci nasıl getiricem :KK1:

canım erinme erinme ıvır zıvır alıyosun sonra :) eminönünde english home tarzı klozet takımları var 50 tl ye falan ben onlardan alıcam pahalı değil uygun çoğu:KK16:

Canım Mutlulukla Kullanın, Yeni aldıklarında çok güzel :KK16:
Bakliyat kavonozlarından bol bol aldığın çok iyi olmuş canım, işimize çok yarayacaklarına inanıyorum :KK16:

Son düzenleme:
:KK54:Bende görünüşü begendim mavi ışıklı falan orjinal duruyor:KK9:aynı philipsin yeni bir ürünü çıkmış siyah degişik birşey onu gördünmü acep onuda çok begendim ama sanırım pahalı :106:neye elimi atsam uçuk rakamlar :KK30::KK53:

onu görmedim canım ardı arkası kesilmiyor desene :KK9:onun özelligi ne acep :44:

canım erinme erinme ıvır zıvır alıyosun sonra :) eminönünde english home tarzı klozet takımları var 50 tl ye falan ben onlardan alıcam pahalı değil uygun çoğu:KK16:
Kuzum yok o konuda iyi oldugumu düşünüyorum yani şöyleki listeyi yaparken mutfaga gecip kullandıklarımızı yazmıstım zaten çok şükür hepsi ihtiyacım :KK1: bende cumartesi gidicem dedigim gibi ama ben düz krem olanlardan alıcam inşallah oda 50 tl idi :KK16:birde acık olursa şark hana bakıcam sıvı sabunluk vs için uygunmudur acaba :44:

Canım Mutlulukla Kullanın, Yeni aldıklarında çok güzel :KK16:
Bakliyat kavonozlarından bol bol aldığın çok iyi olmuş canım, işimize çok yarayacaklarına inanıyorum :KK16:
Çok ssagol Perimm :KK16:
İnşallah koyacak bol yerimizde olur gerci olmadı belki bunun için dolap alırız hem ekmeklikte olanlardan bakıcaz artık :KK16:

ne güzel adım adım yaklaşıyorsunuz sonsuz mutluluğunuza:nazar: hepsi birbirinden güzel :KK16:

Evet cok şükür :KK16:çok teşekkür ederimmm :KK16:

Nisan-Mayıs gibi inşallah canım ozamana kadar tavalarımı bardaklarımı birde yüzüklerimizi halletmemiz gerek:KK17:Belki düşer ben almaya kesin pahalıdır:KK9:

ben evlenirkene heee :KK17: ayyy heyecan yaptım şuan birden :KK17:bu arad dün aksam 19:20 de cıktım ben hic bişey söylemediler indiler asagı gelmeleri o saat oldu çok sinir oldum haliyle gidemedim ütü masası ve camasırlık almaya bu aksam inşallah :KK31:

ben evlenirkene heee :KK17: ayyy heyecan yaptım şuan birden :KK17:bu arad dün aksam 19:20 de cıktım ben hic bişey söylemediler indiler asagı gelmeleri o saat oldu çok sinir oldum haliyle gidemedim ütü masası ve camasırlık almaya bu aksam inşallah :KK31:

Evet sen evlenirken inşallah:KK17::KK52:Canım onlar gelmeden çıkamıyormusunki işim var deseydin alışmasınlar böyle:KK47:

Evet sen evlenirken inşallah:KK17::KK52:Canım onlar gelmeden çıkamıyormusunki işim var deseydin alışmasınlar böyle:KK47:

patron bey en son bir cumartesi cıkıs saatimde ben cıkacaktımda anahtarı kime vereyim diye arayınca benden habersiz nasıl plan yaparsınız dedi :KK37: bi tuhaf offf bilmiyorum cıkıcam dügüne gibi duruyo :KK31:

Bugün aldıklarım :KK16:
Tam aynı deseni bulamadım ama bizim ütü masamız bu renk degil desenli gri renk :KK1:

$ASIL-BUYUK.jpg

Bundada çamaşırlarımız kuruyacak inşallah :KK9:

$maxi_aliminyum_buyuk.jpg

Bugünlükte bu kadar :KK16:

onu görmedim canım ardı arkası kesilmiyor desene :KK9:onun özelligi ne acep :44:

Kuzum yok o konuda iyi oldugumu düşünüyorum yani şöyleki listeyi yaparken mutfaga gecip kullandıklarımızı yazmıstım zaten çok şükür hepsi ihtiyacım :KK1: bende cumartesi gidicem dedigim gibi ama ben düz krem olanlardan alıcam inşallah oda 50 tl idi :KK16:birde acık olursa şark hana bakıcam sıvı sabunluk vs için uygunmudur acaba :44:

almışsın zaten ben cevap verene kadar hayırlı olsun canım hepsi :)
ya ben nişan alışverişi yaparken girmiştim ama malesef üst katlara çıkamadım ellerim doluydu öyle girip çıktım ama sıvı sabunluk varmış diye duydum bende oraya gidicem almak için

X