Mutlu olabilcekmiyim ben ya:(

meleks

Bu Alemde Kendini BiliceN
Kayıtlı Üye
9 Eylül 2008
480
1
mrb kızlar benim 4 yıllık bir ilşkim vardı 2 ay önce bitti.hemde çok kötü şekilde ayrılırken hiç beklemdiğim şeyler yaptı.(tehdit gibi mesela)şu an bence birile beraber tahmin ediyorum tabi....bende ailemin isteğiyle biriyle sözlendim şu an çok mutsuzum ne yapsam hep o aklıma geliyor sözlendiğim çocuğun adına üzülüyorum ama.napcağmı bilmiyorum napayım ben şimdi lütfen yardım..tecrübesi olanlar bu konuda yardım ederse çok sevinirim...:çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm::çok üzgünüm:

Yapıcan tek şey. Gidenin arkasından tuttugun yası bırakıcan
Ve sözlendiğin kişiyle mutlu olmanın kapılarını bulup sonuna kadar acıcan kapıları.

Ama yok ben hala onu unutamıyorum diyosan.
At sözünü koş ona.Tabi oda sana gelirmi? bilinmez.
seni hala seviyor mu? bilinmez.
Bunlarıda düşünmek lazım

Geriye bakarak insanın mutlu olması imkansız... Sürekli onu düşünür ve mutsuzum dersen elbette mutsuz olursun. Kendini mutlu olacağına, sözlünü seveceğini inandır ve bunun için çabala, arkandakilere bakma sürekli. Biten bitmiştir de. Hem belki o seni çoktan unuttu. Sen diyosun yeni bi birlikteliği var diye. Kendimize gelelim... Ne çok yas tutuyoruz gidenlerin ardından... ve o gidenlerin umurunda bile olmuyoruz...

(niyetim seni yargılamak değil. ben de benzer bir sıkıntı yaşadığımdan söylüyorum)

kafanız bu kadar karışıkken niye hemen sözlendiniz.şimdi böyle hissediyorsanız gelecektede böyle hissedip sözlünüze ısınamama durumu sözkonusu.onada yazık.söz uzamadan bozun.sakin bir kafayla hayatınızı değerlendirin.illa biriyle beraber olmak zorunda değilsiniz.uzun bir ilişkiden sonra ayrılık kolay katlanabilicek bir durum değil.zamana bırakın hazır olduğunuzda yeni bir ilşkiye başlarsınız.a.s.

daha acın taze maden niye sözlendin :uhm:
ailen de senin iyiliğini istemiştir mutlaka ama bu durum yanlış bence

duruma positiv bakmaya calis.. iyi ki simdi ayrildimda evlendikten sonra hatta belki cocugunuz olduktan sonrada ayrilabilirdiniz.. o zaman durum cok daha vahim olurdu.. ama simdi nasil bir insan oldugunu gördün.. bu icindeki sevgiyi belki azda olsa azaltabilir..

sözlüne gelince.. o seni seviyormu? yada sana deger veriyormu?

büyüklerimiz hep ne de.. sevdigin biriyle degil seni seven biriyle ol..

eger sözlün seni seviyor sana deger veriyorsa o zaman yasadin demektir..
izin ver o seni mutlu etsin..

insallah cok güzel bir birliktelik yasarsiniz..
Allah yardimcin olsun..

a.s.

Evet çok seviyor 6 yildir peşimd eoda baya seviyor yani ama ben bilmiyorum başarabilcekmiyim yorumun için teşekkürler

Evet bay aseviyor 6 yildir beni istiyor ama ben hep redettim çok ağir laflar söyledim kendine kendi sürekli istedi başarabilmiyim bilmiyom yorumun için teşekkürler yaa.

sözlüne şans ver derim ben sevmeye onu tanımaya calış biraz daha sık görüşün ..konuşun bol bol..ama bi kaç ay geçiyor ve sen hala bi şey hissetmiyorsan da sözlününden ayrıl ona da yazık evlilik oyuncak değil..bi de kafan karışıksa 2 ayda neden sözlendin kabul ettin ailen bıçak mı dayadı boğazına hayır..heralde sen o duysun istedin ama o duysa ne duymasa ne ..tehdit eden adamdan hayır mı beklenir sence?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…