Mutfak tezgahı beni delirtti

6 seneden berı kanser olmadıysan bende olmam çamaşır suyundan sanırım.. benımde 5 mt tezgah :
Gecen gun fark ettım sararmıs ara ara bazen neden oldugunu anlamıyorum haftafa 1 kadın gelıyor ona bırakıyorum ama oda cok ıyı yapamıyor dogrusu. Krem cifte arınmıyor hortumla yıkansa anca...

karbonat beyaz sirke deneyin bir de.Benim de sizinki gibi bulaşık sonunda karbonat serpip beyaz sirke döküyorum.Evet bir çamaşır suyu beyazlığı değil ama içim rahat..

Memnunmusun cute,benimki de çimstone,çokta beğeniyorum,fakat alırken asla leke tutmaz demişlerdi,o kadar da değil..
Aynı sekılde aldık. Ama tutuyor ovalamak lazım ısın kotusu U benim mutfak ek yerlerı var oralarda kotu oldu. Mutfak dolabını fıyatından pahalıydı tezgah. Sonuc keske beyaz dolaba granıt sımsıysh tezgah yapsaydım diyorum Herseyı goruyorum beyazda sımdı

Evi alınca tüm tezgahları değiştirmiştim iyiki siyah yaptırmışim diyorum şuan baya bir beyaz mı olsaydı diye düşünüyorken bence değiştirin gitsin

Evi alınca tüm tezgahları değiştirmiştim iyiki siyah yaptırmışim diyorum şuan baya bir beyaz mı olsaydı diye düşünüyorken bence değiştirin gitsin
Tezgah franke en pahalısındanmış. Eşim çöpe mi atıcaz diyor 1 senelik tezgahı.. bende böyle çamaşır suyundan boğulucam.. bakalım yarın karbonatı denicem.. olmazsa artık direkt sıcak tencereyi tezgaha koyarım :)

selam kızlar corion akrilik mutfak tezgahım var.. (evi aldığımızda vardı) tezgahım bembeyaz... çay lekesi domates lekesi vs resmen içine emiyor.. ve sadece yağ çözücüler ve çamaşır suyuyla çıkıyor..ben anlamadım nasıl bir tezgahtır ki , 5 dakka içinde çay lekesini içine emip normal bulaşık deterjanıyla çıkmaz ??? kafayı yemek üzereyim artık.. hergün tezgahıma çamaşır suyu kullanmak zorunda kalıyorum.. tezgahı sökup atsam, daha 1 senelik ev... eşim gerek yok diyor... hergün hergün çamaşır suyu ellerimin kokusu eve yayılan koku sinir oldm.. benim gibi bu tezgahtan kullanan warsa ne olur yardım edin.. artık cinnet geçirme noktasına geldim...
Benim tezgahimda öyle. Arkadasimin isyerinde yurtdisina satisi olan bir ürün var. Ondan kullaniyorum. Artik camasir suyunu eve sokmuyorum. Kokusunu hic sevmem zaten.
Her lekeyi zahmetsiz çıkarıyor. Muadilleri kadar pahali da değil. Siz de guzel bir ürün alin. Yorulmazsiniz. Yoksa tam eziyet

Benimkide öyle özellikle lavabo içi , ama o marka değil eskimiş ve ince ince yıpranmış bir bardak çay dök ssapsari oluyor. Degistirme şansım yok kiraciyim. Maalesef tek çare çamaşır suyu. Döküp bırakıyorum ovmadan, bir saat falan kalıyor sonra gidip yıkıyorum o şekilde de çıkıyor Allah'tan :KK43:

Havlu kağıt kullan doğrama tahtası altına

Çay lekesi nasıl çıkıyor? Tezgahta mı çöp poşeti kullanıyorsun, yıkarken mi oluyor?

Kullandığınız çamaşır suyu, cif temizleyici gideriyle tezgah yaptıralım deyin eşinize kandırın. :deli:Bence mantıklı bir domestos olmuş 7 lira. + bir de sağlığı katın işin içine ...

Aynı sekılde aldık. Ama tutuyor ovalamak lazım ısın kotusu U benim mutfak ek yerlerı var oralarda kotu oldu. Mutfak dolabını fıyatından pahalıydı tezgah. Sonuc keske beyaz dolaba granıt sımsıysh tezgah yapsaydım diyorum Herseyı goruyorum beyazda sımdı
Siyahını da kardeşim aldı,parlatmazsan dalga dalga duruyor.
Artı ben beyazı da çok seviyorum,ama böyle olacağını bilsem başka bir çözüm bulurdum.
İyisi olsun diye avuç dolusu para verdik,bir de 5 metreye yakın tezgahım,L model,sıkıntı sadece eviye etrafında ama can sıkıyor yani.

Akrilik su bazlı zararsiz boyalar var rich marka mesela. Nette araştırın tezgah lavabo fayansları hersey boyanıyor. Boyayın tezgahi.camasir suyu uzun vadede astım ve akciger kanseri yapiyor

Havlu kağıt kullan doğrama tahtası altına

Çay lekesi nasıl çıkıyor? Tezgahta mı çöp poşeti kullanıyorsun, yıkarken mi oluyor?
Yok tezgahta çöp kutusu kullansam baş edememki zaten... çay dökerken mesela bi damla düşüyor o yayılıyor içine emıyor tegah böyle plastık gıbı

X