Mutfak dekorasyonu ve renkler hakkında fikir istiyorum

Justtlovee

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
16 Haziran 2018
151
140
31
Artık kimi bayanlar mutfağını pembe kimisi mor kimisi kırmızı vs çeşit çeşit renklerde dekore ediyor? Sizin mutfağınızda ağırlıklı renk nedir? Örneğin mutfak aletlerini ne renk aldınız, masanız ne renk.. Ve mümkünse mutfaklarınızdan örnek fotoğraflar atabilirseniz çok mutlu olurum..

Benim mutfak dolaplarim akirilik parlak beyaz,tezgah beyaz ocagim siyah masam siyah onu oyle uydurdum yani mutfak siyah beyaz.
Ev aletlerimin hepsi ayri bir renk ,ben tezgahin uzerine ahsap rengi mesela ahsap kapakli kavanoz koydum kahve ve cay kavanozu
Ahsap kirli kaşıklık koydum. Ve tahta kasiklari seti oluyor ya 4 lu onu koydum tezgâhım bos ustu daha duzenli bence bide ciceklerim var pencere önünde nazli nazli süzülüyorlar..
Yani siyah beyaz kahverengi bence iyi.....

Artık kimi bayanlar mutfağını pembe kimisi mor kimisi kırmızı vs çeşit çeşit renklerde dekore ediyor? Sizin mutfağınızda ağırlıklı renk nedir? Örneğin mutfak aletlerini ne renk aldınız, masanız ne renk.. Ve mümkünse mutfaklarınızdan örnek fotoğraflar atabilirseniz çok mutlu olurum..

Ben highgloss mutfak dolabı ve gri çimstone tezgah kullandım. Butceniz fazlaysa beyaz akrilik daha şık ve aksam spotlu mutfakta muhtesem duruyor. Yeni trendlerede tezgah arasını cam yapıyorlar. Kopru, orman gibi resimli modelleri sevmiyorum o yuzden düz siyah renk tercih ettim. Şık duruyor memnunum. Tezgah ustu aksesuarlarimi ise ahsap tarzda bambu kullandim. Masamda ahşap ve siyah ayakli oldugundan modern mutfakla uyumunu oradan yakaladim. Beyaz mutfagi da renkli sandalye ve desenli perdeyle hareketlendirdim. Beyaz esyalarim ise metalim. Ocak ve davlumba ise siyah cam. Foto yukleyemedim boyuttan dolayi ama ayri bir yorum acip deneyecegim tekrar.

O pembis pembis mutfaklar acikcasi ergenlikten cikamamis evliligi evcilik oyunu sanan yeni gelinler ile oyuncak gibi duruyor, sadelik istiyorsaniz siyah beyaz ve ahsap tavsiye ederim,ferah duruyor.

Ama mesela ekte attigim mutfak renklerine bayildim, mutfaginizin gunes alimi vs uygun ise bu tarz renklerde cok hos durabilir 3BE79A61-0197-41DC-AA42-FE8DEBB36F32.png

Onun disinda son zamanlarda pastel tonlardaki petrol maviler, griler de yine beyazla cok moda, ben cokca begeniyoeum.

Bence mutfak dolaplari yaptirirken en cok dikkat etmek gereken sey kulplari, dolap kulbu deyip gecmeyin mutfagin tum tarzini onlar belirliyor...

X