Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Yolda yolda geliyor.:KK70:

geliyor geliyor, tarif yazasım gelmedi ama soran olursa yazıcam :KK70:

ARABAŞI

IMG_20160104_204548.jpg

Ellerine sağlık arkadaşım , @arabaşı :KK70: G gazeldustubaglara den sorulur :-):-)

teşekkür ederim ausum.. aynen arabaşının kitabını yazmışım, hey yavrum heyy :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

Kesin biri sorar sen hazırla metni.:KK70:Tekrar ellerine sağlık canım.:kk77:

tşk ler canım, soran olursa yazarım tabi,şuan üşendim de ondan :KK53:

Gazel diyince akla bir arabaşı bir de etli ekmek gelir.:KK70:

bu seferki yarışmada gazel deyince akla başka birşeyler getireceğim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:

teşekkür ederim ausum.. aynen arabaşının kitabını yazmışım, hey yavrum heyy :KK70::KK70::KK70::KK70::KK70:

tşk ler canım, soran olursa yazarım tabi,şuan üşendim de ondan :KK53:

bu seferki yarışmada gazel deyince akla başka birşeyler getireceğim :KK53::KK53::KK53::KK53::KK53:
Ne gibi şeyler getireceksin mesela.:KK53:Şöyle bir yemeklerinize baktım da o kadar çok yemeğiniz var ki tahmin edemedim.:KK53:

şimdilik sır :rolleyes::rolleyes:
zor bi yemek meşakkatli ve zaman alıcı...inşallah beğenirsiniz sizde...tabi bi aksilik olmazsa nasip diyelim katılacağım konusuna :KK53:
Peki bekleyelim bakalım.:KK53:Zor demek.:KK53:Birinciliğe oynarsın o vakit.:KK53:İnşallah katılırsın canım.:KK60:

Söylemem tabi ki de :KK70:

Ama google amca da aratınca ekrana yapıştım bir 10 dakika :rolleyes::rolleyes:

(şiştt içinden aus sen her şeye yapışırsın , yeter ki yemek olsun dediğini duyar gibiyim :KK70::KK70: )
Söyleme tabi sır dediyse sır.:KK53:

Hadi ya o kadar mı iştah açıcı.:KK57:Yapsın da biz de faydalanalım.Ben de hint tatlısıyla mı katılsam.:-)Ondan iyi yöresel yemek mi olur.:KK70:

Yok ben öyle şeyler demem.:KK70:

Söyleme tabi sır dediyse sır.:KK53:

Hadi ya o kadar mı iştah açıcı.:KK57:Yapsın da biz de faydalanalım.Ben de hint tatlısıyla mı katılsam.:-)Ondan iyi yöresel yemek mi olur.:KK70:

Yok ben öyle şeyler demem.:KK70:

Sende katıl , bende katılayım , Nevreste Nevreste de katılacakmış , gazelde var ... komşuculuk oynarız yarışmada :-):-)

X