Mutfağımda Bugün Ne Pişti ? Resimli / Tarifli

Sağol teşekkür ederim.
Bir de böyle yapayım şeker duymamistim hiç belki keramet ondadir.
Yaparsam mutlaka yazarım hatta topigi takibe aldım.
Arada bende foto atarım.
Beklerim inşsllah.bu arada salatanın tarifini aldığım blogta ki bayan salatanın olmassa olmazı şeker demişti onun yalancısıyım

Ellerine sağlık canım .

Aşk olsun , ben bu konuyu birbirimizden fikir alalım diye açtım , lütfen sana zor gelmiyorsa paylaşımlara devam et .

Bak senin paylaşımı görünce aklıma mor lahana salatası düştü , hemen doğramaya koyulacağım şimdi :kk77::kk77:

Pek uğrayamıyorum bu ara , G gazeldustubaglara yı çağırayım bende , asıl bu sayfa açılsın diye başımın etini yiyen oydu :KK48::KK48:
Sağol canım teşekkür ederim ben asıl size ayıp oluyor gibi hissetmeye başlamıştım açıkcası o halde sorun yoksa eklemeye devam hamsili pilav gelsin o zaman :KK45::p:KK24:

image.jpg

Fırına yolculuk var şimdi.piştikten sonra resimlemeye fırsat bile kalmıyor maalesef evin beyi fırından ha çıktı çıkacak diye tepemde olucak biliyorum .tecrğbeyle sabit .yanında da dünden çorbam duruyo bi salata olucak tamamdır.herkese afiyet olsun

Ellerine sağlık canım .

Aşk olsun , ben bu konuyu birbirimizden fikir alalım diye açtım , lütfen sana zor gelmiyorsa paylaşımlara devam et .

Bak senin paylaşımı görünce aklıma mor lahana salatası düştü , hemen doğramaya koyulacağım şimdi :kk77::kk77:

Pek uğrayamıyorum bu ara , G gazeldustubaglara yı çağırayım bende , asıl bu sayfa açılsın diye başımın etini yiyen oydu :KK48::KK48:

ha? kim? benmi? bana mı dediniz ?
:KK47::KK47::KK47:

Eki Görüntüle 1765781
Fırına yolculuk var şimdi.piştikten sonra resimlemeye fırsat bile kalmıyor maalesef evin beyi fırından ha çıktı çıkacak diye tepemde olucak biliyorum .tecrğbeyle sabit .yanında da dünden çorbam duruyo bi salata olucak tamamdır.herkese afiyet olsun

Ellerine sağlık canım .

KK da hazır yemek yarışmasında balıklar pişiyorken katılsaydın ya keşke .

Bu arada survivor sayfasında gördüm seni , anti semihçi olarak :KK48:

ha? kim? benmi? bana mı dediniz ?
:KK47::KK47::KK47:

He sana dedim :KK62:

Buraya gelmiyorsun bari survivor sayfasına gel , sende izliyorsundur kesin . Gerçi turbo yok ama :rolleyes::rolleyes:
:rolleyes:

Ellerine sağlık canım .

KK da hazır yemek yarışmasında balıklar pişiyorken katılsaydın ya keşke .

Bu arada survivor sayfasında gördüm seni , anti semihçi olarak :KK48:

He sana dedim :KK62:

Buraya gelmiyorsun bari survivor sayfasına gel , sende izliyorsundur kesin . Gerçi turbo yok ama :rolleyes::rolleyes:
:rolleyes:

eşim izledi de ben izleyemedim ahretim bugün.. tekrarını verirlerse bakıcam... merak ediyorum.. morgül varmış he :KK70::KK70:

eşim izledi de ben izleyemedim ahretim bugün.. tekrarını verirlerse bakıcam... merak ediyorum.. morgül varmış he :KK70::KK70:

He ya , favorim , forever Morgül sloganım :KK70::KK70:

Bende şimdi gece gece umre de ışık huzmeli handsome konusunu okuyordum , dedim git yat kızım tövbeler ola :KK70:

Beklerim inşsllah.bu arada salatanın tarifini aldığım blogta ki bayan salatanın olmassa olmazı şeker demişti onun yalancısıyım

Canım gerçekten daha önce yaptiklarimdan çok çok güzel oldu.
Teşekkür ederim..:KK36::KK36::KK36:
20160218_184358.jpg
20160218_184407.jpg

Sanki biraz daha pembe olması lazım.
Daha fazla mı tuzla ve şekerle ovmaliyim.
Onu tam çözemedim...

:KK48::KK48::KK48: dolmaya tok olunmaz buldu mu indireceksin mideye :KK28: geldik dibine hasta idin buluşamadık kara yatıracaktım seniii:KK70:

Sen beni kara yatırmayı kolay mı sandın jelom , tartının ibresi 80 lere selam çakıyor:rolleyes:

Harika görünüyor:kk77:Aklıma düştü bende yapayım yakın zamanda:KK45:

Sağol nevom , yap yap çok güzel yeniyor :-)

X