muskadan kurtulmak

Ü

üvercinka1981

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi üvercinka1981
Arkadaslar iki yıl önce amcamlar köye gittiklerinde bana muska yaptırmışlar gelince vermişlerdi sevinerek bunu üstünde taşı,seni korur güzel dualar yazıyor içinde vb..şeyler demişlerdi...kıramadığım için aldım onlardan ama bi iki takıp cıkardımmirmirmirmir.iki yıldır odamda duruyor amaçsızca...ve son bi yıldır amcamlardan ummadığım kazıklar yedim ben..yengem ve amcam çok değişti ya da ben gercek yüzlerini gördüm.herneyse ben bu muskadan kurtulmak istiyorum içinde dua da varsa atmak günah mıdır napsam içini de cok merak ediyorum aslında acaba ne yazıyor iyi mi kötü mü bilemem artık çünkü güvenim yok onlara cok kötü seyler yasattılar bana...sizce napayım acsam bana bi zarar olur mu senağlamainanırım bu tarz seylere çünkü nereye atıcam bu konuda özellikle bilgisi olanlar bana yazsın.çekmecemde durdu iki yıl ama bikaç gündür içimi sıkıyor aklıma geliyor nedense...:uhm:

Benim bildiğim, eğer içinde kur'an yazısı varsa, çöpe atılmamalı kesinlikle.a.s
Ateşte yakman gerekiyor canım.

muskayı bozdurmadan sakın yakmaya kalkma onu bu işleri bir bilene danışmalısın onlar seni yönlendirirler

benim duydugum akar bir suya atılırmış muska inanışa göre su gibi aksın gitsin denirmiş bu kulaktan dolma bir bilgi tabi bunu hocalara sor canım burda seni yanlış yönlendiririz belki

Evet bende öyle duydum akar suya atmak gerekiyormus...benneyaptımki

Ama yinede bunu bir hocaya falan sormanda fayda var canima.s

bence en iyisi sen o muskayi bir hocaya götür okusun baksin hoca sana der ne yapacagini ama göstermeden yakip atma sakin ha

Benim bildiğim, eğer içinde kur'an yazısı varsa, çöpe atılmamalı kesinlikle.a.s
Ateşte yakman gerekiyor canım.

yakarsam oluyor mu lk kez duydum en iyisi bi hocaya götürmek yani içinde ne yazıyor ona baktırmak galiba...eşi din görevlisi olan varsa yazsın lütfen.

canım benim bir cami hocasına git ve sana yardım etmesini iste en güzel şey bu biliyorsun ki bu yollarla insanların duygularıyla oynayıp para kazananlar var kendine korumak için yardım istiyceksin o kişi bile sana bunu para karşılığı yapacaktır ama en azından cami hocasına gidip içindeki duaların ne anlama geldiğini öğrenirsin ve ona ne yapman gerektiğini sorarsın canım.

canım bence ıcınde ne yazıyor merak edıyormusun...
arapca bılen bırısıne goster...ıcınde kurandan alıntılar varsa dua gıbı yada ayetler gıbı sakın atma
eger guzel seyler yazıyorsa sakla bır sakıncası yok ama farklı seylerse yakmada
akan bır suya bırak gıtsın

boyle bılmış bılmış yazıyorum ama yasıyanmı gezenmı demısler cok bılır
benım cok ama cok yakınıma oldugu ıcın bunları yazıp paylasıyorum

canım buyu dıyede bırsey olmadıgına ınan kalbınıde sakın bozma

Canım muskayı önce bir hocaya götür içine baksın ne için yapıldığını anlıyolar bi cami hocası da okuyabilir...eğer kötü birşeyse akan suya dere deniz vs atacaksın....hoca da okuman gereken duaları söyler sanaçok kötü...geçmiş olsun inşallah iyilik içindie sevgiler

kusura bakmayin ama ben nazara inanirim ama böyle büyüymüs muskaymis inanmam allah ile kulun arasina kim girebilir ya bence ver onu amcana geri ve kalbini sen temiz tut allaha dua et takma kafani böyle sacma seylere

arkadaşlara katılıyorum
eğer merak ediyorsan arapça bilen birine götürüp içini okut,
ama merak etmiyorsan nolursa olsun kurtulayım diyorsan akan bir suya at canım.

arkadaşlara katılıyorum
eğer merak ediyorsan arapça bilen birine götürüp içini okut,
ama merak etmiyorsan nolursa olsun kurtulayım diyorsan akan bir suya at canım.

Akar suya at yada uygun bi yere göm güzelim...
Şeytan muska yapılan kişiye vesvese vererek insanı kaygıya düşürür.
Telkin yoluyla korkutarak şüpheye düşürür ve insanı rahatsız edecek düşüncelere sevk eder...
Büyüye inanmak şeytan aldatmacasından başka birşey diildir.

Büyü yapıldığına inanan kişi şunlardan birini yada hepsini yapabilir.

- Bir miktar suya Ayet-el kürsi, Ihlas ve Nas ve Felak surelerini okumalidir. Büyü yapilan kimse bundan üç yudum içmeli, kalan su ile gusledilmelidir.

- Üç kere Salevat-i serife okumali, sonra yedi Fatiha, yedi Ayet-el kürsi, yedi Kâfirun suresi, yedi Ihlas-i serif, yedi Felak ve yedi Nas surelerini okuyup kendi üzerine veya üflemelidir. Bunlari tekrar okuyup kişinin odasina, yatagina, evin her yerine, bahçesine üflemelidir.

- Fatiha, Ayet-el kürsi ve Kâfirun, Ihlas, Felak ve Nas sureleri yediser kere okunup kişiye üflenirse, bütün afetler, dertler için, sihir (büyü), nazar için iyi gelir. Tuz üzerine okunup, suda eritilerek içmek de olur.

- Sabah aksam, Bekara suresinin basindan dört ayet ve Ayet-el kürsi ile, Ayet-el kürsiden sonraki iki ayeti ve Bekara suresinin sonundaki 3 ayet, kişinin üzerine okunursa, iyi olur.

- “La ilahe illallahü vahdehü la serike leh lehülmülkü ve lehülhamdü ve hüve ala külli seyin kadir” okunmalidir.

- Günde 500 kere “La havle vela kuvvete illa billah-il-aliyyilazim” okunmalidir. Baslarken yüz kere salevat ve bitirince de yine yüz kere salevat getirmelidir..

Arkadaşım,ayrıca Nas suresini de sık sık okumayı ihmal etme...

''Kul e'uzü birabbinnâsi. Melikinnâsi. İlâhinnâs. Min serrilvesvâsilhannâs. Ellezî yüvesvisü fî sudûrinnâsi. Minelcinneti vennâs. ''

MÂNÂSI
1. De ki: Siginirim ben insanlarin Rabbine,
2. Insanlarin Melikine (mutlak sahip ve hakimine),
3. Insanlarin Ilâhina.
4. O sinsi vesvesenin serrinden,
5. O ki insanlarin gögüslerine (kötü düsünceler)fisildar.
6. Gerek cinlerden,gerek insanlardan(olan bütün vesvesecilerin serrinden Allah'a siginirim

açmanın bı zararı olmaz canım kurtulmak ıstıosan denıze atmalısıınn...hatta bı hocaya okutt belkı farklı seyler yazdırılmıs olabılırr guvenım yok dıosuu çünkü kafan gore yapmaa sakınnn once danış hocaya ona gore nagapcagına karar verırsıınnn

yakarsam oluyor mu lk kez duydum en iyisi bi hocaya götürmek yani içinde ne yazıyor ona baktırmak galiba...eşi din görevlisi olan varsa yazsın lütfen.

Ben bunu radyolarda program yapan hocalardan duydum.
Mesela bazı takvim yapraklarında dini bilgiler, dualar yazarya onları kesinlikle yere, çöpe atmayın. Ateşe atılabilir diyordu hoca.
Annem takvim yapraklarını sobada yakardı.
Ama için rahat etmicekse, bilgisne güvendiğin birilerine danış canım.

sen sakın açma canım muskayı stv de bi programda izlemiştim. kayınvalide oğluyla gelinini ayırmak için muska yaptırıyordu. çocukları muskayı bulup açıyordu ve hastalanıp ölüyordu. sakın kendin açma. annene söyle bi hocaya gidin sorun. ve bu muska işlerini benim bildiğim cami hocası yapmaz. diğer hocalara gitmen gerekir sanırım. benim bildiğimde akarsuya atılması. ama denize değil çünkü denizde o kadar akıntı yok.

bence güvendigin bir hocaya göster...iyiysede saklamanda sakinca olmaz sanirim ama ben bu seylerden hic haz almam,sende icini rahat tut.bol bol evine hanene dualar oku...icini rahatlat derim

bence muskadan kurtulma yolu sadece inanmak ..
yürekten inanmak..kalsın bi köşede ne var?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…