MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

merhaba arkadaşlar.yeni liste oluşturacağınız zaman bana da haber verirseniz seviniri

aayna'ya ( münevver ) okuyoruz dileği: kpss'den başarılı olup hayırlısıyla memur olmak

1.aaynaa---------------->1000
2.damla_22------------->1000
3.tubatesbih-----------> 750
4.pozitifhatun-------->750
5.ozgecan19----------->770
6.Debusi--------------->750
7.ZEYNEP0682------->750
8.whitepearll---------->
9.Mlkem--------------->750

10.synulox------------->1000

11.intense_23--------->1000
12.berirem------------>
13.gulfuren----------->750

14.melisamelisss---->1000

listemiz.....

bakalım belki yarın daha hızlı olursa okumalar 2kişinin duasını yaparız inşaallah kalan arkadaşlara msj attım ben haberleri de olmayabilir

aaynaa tesbihe başlamadan önce tövbe esteğfirullah ve salavat okunacak mı?Esmalardan önce okunması gerekiyor diye biliyorum.Yoksa direk esmayı mı çekiyoruz.

selavat falan çekmek isteyen yine çeker de araştırmak lazım

kalan arkadaşların haberi mi yok acaba bilemedim ben msj attım onlara ama bilmiyorum damla dileğini yaz canım

damla arkadasim için 750 okudum

kalan arkadaşlar okumazsa eksikleri ben okuyup damlanınkini başlatacağım

ben 1000,okudum allah kabul etsin ,sabahtan okuyup buraya yazmıştım diğer topikteki yazımda gitmemiş kusura bakmayın,arkadaşlar aksatmadan sabahtan okuyorum hergün,merak etmeyin

mesajım çıkmış 11 sayfada gözünden kaçmış sanırım ,rabbim dualarımızı kabul etsin

damla senin için bende 1000 tane okuyacagım . hayırlı bir evlat için bu gece okumaya başlıyacagım okudgumda yazarım

mesajım çıkmış 11 sayfada gözünden kaçmış sanırım ,rabbim dualarımızı kabul etsin
gözümden kaçtı sanırım canım kusura bakma birazdan benimlisteyi kapatacağım berireminkini eksiği ben okuyacağım damlanınkini başlatırım hemen sonrasında

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…