MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Böyle bir sayı olursa ben de katılırım abla. Ama mümkünse çıkmak yarı yolda bırakmak olmasın.
tamam canım ayın 18ine kadar ben 20 de olur geçer de diye düşünüyorum bakalım
annem bebişine süveteri başlamış ben de bayramda göreceğim ...hemen bitireyim mi dedim doğuma daha var yavaş yavaş yap ama patiğini falan da yap anne dedim bakalım sana da patik ördüreceğim ayaklarını sıcak tut

Annenin gözlerine yazık değil mi abla. Onca uğraşacak benim yüzümden. Hiç zahmet etmesin gercekten bak.

Bende varım arkadaşlar tupbebek yolculugundayim oğluma kardes istiyorum
inşallah canım hayırlarla ekliyorum senin de ismini okumalarımıza 18 eylülde başlayacağız bayramdan sonra hem liste daha kalabalık olur gönüllü okumalarımızla çok huzurlu bir okuma olacaktır inşallah amin

Annenin gözlerine yazık değil mi abla. Onca uğraşacak benim yüzümden. Hiç zahmet etmesin gercekten bak.
ay canım benim olur mu sen de hamilesin anneme de dua et canım bacağının durumunu biliyorsun inşallah şifa bulur en azından bu halinden daha kötü etmesin Ya Rabbim hayırlarla inşallah amin

Canım inşallah dualarımız kabul olur parantez için de burcu yazabilirsin

mesela 20 kişi olursak 500 tane düşer kişi başına
Aaa tamam bende istiyorum inwallah katilmak ama soz vermiyim toplaninca etiketle inwallah bir sorun cikmazsa katilirim emin soylemememin sebebi bazi ailevi meselerden okuyamam birden soz vermedim yoksa isterim katilmak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…