MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

sağ ol canım iyiyim ,yoğunum..
ben ancak akşamları okuyabilirim bilgin olsun
ne zaman başlıyor okumalar
olsun canım sen akşamları bildirim yaparsın bana bayramdan sonra yani 18 eylül gibi başlayalım diyorum canım şimdi başlarsak bayram araya girer yarım kalır hem de liste biraz kalabalık olsun ki herkes daha disiplinli okur liste az sayıda olunca okumalar da aksamalar çok oluyor

images

0_6f955_a822dc9_XL.jpg

ZİKİR LİSTEMİZ
1.@aaynaa
2.@whiterose00
3.@Umutyolcusu2016
4.@olimpia07
5.@synulox
6.@nisamelek
7.@

Ekledim abla:super:
İnşaAllah tez vakitte Rabbim nasip etsin doğal yollarla hamileliği hem de ikiz olsun bir seferde. Öyle güzel hamilelik yaşasın ki şükür etmekten kendini alamasin sağlıkla sihhatle huzurla 9 ay 10 gün geçirip de bir avazda ağrısız doğumla bebeklerini kucağına alsın sağlıkla bir ömür esi çocuklarıyla huzurla yaşasın inşaAllah.:dua:
Allah sizden razi olsun..

Okumalarımız 18 eylül başlayacaktır bayramdan sonraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Merhaba canim wimde kurban bayramindan sonra kim ne kadar isterse tovhid suresini mi okuyacak birlikte dogrumu anladim?
evet canım herkes dileği ya da hastalığı ya da söylemek istemediği muradına niyetleyip ayrı ayrı herkese okunacak muratlarımız için tevhid okuyacağız sayı herkes için 10 bin okuyalım diyorum ama listenin sayısına göre belirleriz şimdi başlarsak yarım kalır mesela ben hayırlısıyla evladımın olması için okumanızı isteyeceğim okurken bunu niyetleyip okuyacaksınız mesela

evet canım herkes dileği ya da hastalığı ya da söylemek istemediği muradına niyetleyip ayrı ayrı herkese okunacak muratlarımız için tevhid okuyacağız sayı herkes için 10 bin okuyalım diyorum ama listenin sayısına göre belirleriz şimdi başlarsak yarım kalır mesela ben hayırlısıyla evladımın olması için okumanızı isteyeceğim okurken bunu niyetleyip okuyacaksınız mesela
Ben wimdiden emin cevap vermesem olurmu cunki bazi iwlerim var katilmaya bilirim kirilmassin diyimi balim

X