MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

evet canım herkes dileği ya da hastalığı ya da söylemek istemediği muradına niyetleyip ayrı ayrı herkese okunacak muratlarımız için tevhid okuyacağız sayı herkes için 10 bin okuyalım diyorum ama listenin sayısına göre belirleriz şimdi başlarsak yarım kalır mesela ben hayırlısıyla evladımın olması için okumanızı isteyeceğim okurken bunu niyetleyip okuyacaksınız mesela
Hepimiz 10 bin tovdid bolup okuycagiz ben qaliba yanliw anladim mesala ben yalniz 10 bin okuycagim sandim kiwi bawina kac tane okuycagiz mesala onu anlamadim)

images

0_6f955_a822dc9_XL.jpg

ZİKİR LİSTEMİZ
1.@aaynaa
2.@whiterose00
3.@Umutyolcusu2016
4.@olimpia07
5.@synulox
6.@nisamelek
7.@Zeynep-esra82

8.@Yariiimm
9.@eilenn
10.@pikapika7557
11.@

Bende okurum benide yazın cnm ama bu günlü yarınlı kırmızıları görürüm öyleykende okuyabilirim demi ?

Bende okurum benide yazın cnm ama bu günlü yarınlı kırmızıları görürüm öyleykende okuyabilirim demi ?
canım okumalarımız bayramdan sonra başlayacak şuan liste son halini alana kadar beklenecek bayram girince araya yarım kalacak hem okumalar listeye ekşiyorum canım 18 eylülde başlayacak okumalar

biraz liste kalabalık olsun ki daha iyi olur hem o zaman herkes daha istekli ve de daha düzenli okumalar yapıyorlar
İnşallah cnm bakalım kaç kişi olacak peki Nasıl yapacağız günlük toplamda ne kadar okunması lazım ?

İnşallah cnm bakalım kaç kişi olacak peki Nasıl yapacağız günlük toplamda ne kadar okunması lazım ?
bakalım kaç kişi olacağız ben en azından 20 kişi olursak hergün liste sırasına göre sırası gelen arkadaşa 10 bin tevhid okuyalım diyorum o zaman da kişi başı 500 tane düşer

ne için okunmasını istiyorsanız ona göre okunur diğer arkadaşlarda sırası gelen arkadaşın niyetini söyleyip okumaya başlar

beni de ekleyebilirsinzi. eşim bana boşanma dvası açtı aileler yüzünden evliliğim yıkılıyor. lütfen hep dua edelim...
tabii eklerim çok üzüldüm dava zamanı belli mi okumalarımız 18 eylül de başlayacak herkes için 10 bin tevhid okunmasını istiyorum ben ismini söylersen ben bu gece de dua ederim sana inşallah zikrimde

X