MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

Arkadaslar memleketteyiz bugün eve dönmüş olacaktık ama kaynatam yoğun bakımdan yeni çıktı eşim babasının yanında biraz daha kalmak istiyor bende cepten giriyorum takip edemeyeceğim şu bir hafta sizlerden bir hafta daha süre istiyorum arkadaşlar kaynatam 36 kilo kaldı adam

Listede sırayla hangi arkadaşa sıra gelmişse onun muradına niyetlenip okumalarimiz yapılacak inş hayirlisiyla listemize başlarız hakkınızı helal edin lütfen memlekette olduğumdan bir şey bile yazamadım listemiz kalabaliklasmisti

Eğer aksilik olmazsa haftaya evimizde olursak okumalarimiz başlasın istiyorum bakalım hayirlisiyla inş dostlar

Arkadaslar memleketteyiz bugün eve dönmüş olacaktık ama kaynatam yoğun bakımdan yeni çıktı eşim babasının yanında biraz daha kalmak istiyor bende cepten giriyorum takip edemeyeceğim şu bir hafta sizlerden bir hafta daha süre istiyorum arkadaşlar kaynatam 36 kilo kaldı adam
Biz her zaman okuruz Allahın izniyle, sen sıkma canını arkadaşım Allahım safi ismi hurmetine şifalar versin kaynatana inşallah, sen döndüğünde başlarız Allahın izniyle

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. Önce sağlık önemli değil haftaya başlarız.

Çok geçmiş olsun acil şifalar diliyorum. Önce sağlık önemli değil haftaya başlarız.
Sayıyı hep beraber kararlastiririz önemli olan çok zikir çekmek değil gönülden çekip duayı tüm kalbinle yapmak inş dualarimiz hayirlarla kabul olur amin
Kismetse haftaya pazar aksami konuyu düzenler başlarız
Sağlık önemli anne baba herkesin kendi anne babası kıymetli durumu kotulesince bir hafta daha kalalim dedi

Sayıyı hep beraber kararlastiririz önemli olan çok zikir çekmek değil gönülden çekip duayı tüm kalbinle yapmak inş dualarimiz hayirlarla kabul olur amin
Kismetse haftaya pazar aksami konuyu düzenler başlarız
Sağlık önemli anne baba herkesin kendi anne babası kıymetli durumu kotulesince bir hafta daha kalalim dedi
Geçmiş olsun .Allah tan acil şifalar dilerim canım

Canım geçmiş olsun. Baslamiyor muyuz die bi bakım dedim de :))

arkadaşlar hayırlısıyla evime döndüm yorgunluktan anca bilgisayarı açtım birazdan düzenlemeleri yapacağım listeye yeni katılan arkadaşları da ekleyeceğim sağlık nedeniyle gecikme oldu kusura bakmayın yeniden dualarla buluşacağız inşallah hayırlarla

images

0_6f955_a822dc9_XL.jpg

ZİKİR LİSTEMİZ
1.@aaynaa
2.@whiterose00
3.@Umutyolcusu2016
4.@olimpia07
5.@synulox
6.@nisamelek
7.@Zeynep-esra82

8.@Yariiimm
9.@eilenn
10.@pikapika7557
11.@Off_off

12.@cibuti
13.@my family
14.@heidi1017 (burcu)
15.@roseistan

16.@Bluedew
17.@yorgun anneanne

18.@Irmak-986
19.@Krew
20.@tuce_tuce
21.@Camille_claudel
22.@umut-16
23.@

listemizin son hali 24 kişiyiz arkadaşlar okumalarımız bu akşamdan itibaren başlıyorrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr herkesi konuya bekliyorum arkadaşlar kişi başı hergün herkes listedekilere 500 er tane okuyalım diyorum

X