MURADLARIMIZ İÇİN 10.000 EL KADİR ESMASINI ÇEKELİM

sıra melek de bugün birazdan listesini hazırlayacağım

İyiyim canım sınavım var bir ay sonra ona hazırlanıyorum sen nasılsın nasıl gidiyor
idare eder canım ama istediğim gibi gitmiyor eltim 15 gün bizde kalsınlar diye kaynanamgili götürdü 6. gün geri iade etti memlekete gezmeye gitti benim yine ders çalışma programı alt üst oldu bakalım bir haftaya kadar dönmeyi düşünüyorlar ama giden hep benim zamandan

************YA MUSAVVİR (336 KEZ)

Musavvir [ Tasvir eden, herşeye bir biçim ve özellik veren ]***********

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

arkadaşımız için meleek9090 okumalarımız yapılıyor....

dileği; meleğin dileği neyse ALLAH hayırlısıyla en kısa zamanda gönlündekini hayırlarla nasip eder inş amin

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>
3.@Cilekkokusu12345===>
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>
19.@saridogan=========>
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>
14.@ebruli-- ===========>
15.@evtik==============>
16.@tubis2014==========>
17.@Zynpnz666=========>

Anladım canım benimde çok zamanım gitti öyle,
iki üç saatte olsa bi odaya çekilip çalışsan bile iyi olur bunu yapabiliyomusun ? ya da hep yanlarında oturmaktan hiç mi çalışamıyosun

Anladım canım benimde çok zamanım gitti öyle,
iki üç saatte olsa bi odaya çekilip çalışsan bile iyi olur bunu yapabiliyomusun ? ya da hep yanlarında oturmaktan hiç mi çalışamıyosun
odaya gidiyorum canım ama yüksek sesle konuşuyorlar televizyon sesi falan sürekli yeme içme işleri var çay yapmamı falan bekliyorlar akşam yemeği de tek başıan olduğun gibi olmuyor sonra da çok yorgun hissediyorum kendimi yatak odasının tam dibinde lavabo sürekli git gel oluyor sessizlik yok evde

Amacına ulaşmak ve ifade etmek , zor işleri başarmak bir işte uzmanlaşmak içinnnnnnnnnnnnn.....

dileği; meleğin dileği neyse ALLAH hayırlısıyla en kısa zamanda gönlündekini hayırlarla nasip eder inş amin

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>336
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>
19.@saridogan=========>
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>336
15.@evtik==============>336
16.@tubis2014==========>336
17.@Zynpnz666=========>

1.@aaynaa==========>
2.@synulox========>336
3.@Cilekkokusu12345===>336
4.@EliffVvav===========>
5.@Papatya===========>
6.@arkadasimes=======>
7.@Sealand===========>
8.@IRMAK10==========>336
19.@saridogan=========>
10.@Bhydmlr==========>
11.@msgulerr==========>
12.@ariyana ==========>
13.@meleek9090 =======>336
15.@evtik==============>336
16.@tubis2014==========>336
17.@Zynpnz666=========>

İnsan ses olunca verimli çalışamıyor seni iyi anlıyorum o yüzden ama canım onlara hürmet edip dualarını aldıkça işin rast gider iyi yönünden düşünelim kendini strese sokma inşaallah yakın zamanda herşey istediğin gibi olur

bir dua ediyorlar bir de bakıyorsun en ağır lafla kalp kırıyorlar canım anlamadım ki kaynatam biz seni çalış diye aldık yoksa neden alacaktık dedi çıktı işin içinden hadi bakalım şimdi ben ne yapayım bu gelişlerinde çok soğudum kazanamayınca da kazanamazsın zaten derler bir de seni meşgul ettik demiyecekler ya çalışmamışsındır senin çalışmada gözün yok diyecekler

Bunları düşünüp canını hiç sıkma sen çalış duanı et şuan yapman gereken tek şey bu atanırsın inşaallah Allah yardımcın olsun canım

Bunları düşünüp canını hiç sıkma sen çalış duanı et şuan yapman gereken tek şey bu atanırsın inşaallah Allah yardımcın olsun canım
Amin canım inş sen de dileğini yaz istersen canım yarın senin sıran geliyor dua et canım bana

Ediyorum canım, duamı da yazıyım

Rabbim dua sahibine başarı güç sağlık ver. Gireceği sınavı kolaylıkla kazanmasını, yüksek puan almasını ve onun için hayırlı olacak bölüme, okula yerleşmesini nasip eyle. Ettiği duaları hayırlısıyla kabul et.

Amin canım inş sen de dileğini yaz istersen canım yarın senin sıran geliyor dua et canım bana

ne sınavına gireceksin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…