Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
relaxx relaaxx lütfen...

Behram çavuşun kelle gidiyo gördünüzmü fragmanlardaaa
evet süleyman delleniyo tabi
kafayı görünce kafayı yiyo

ya dizi gibi izleyelim işte arkadaşlar harem çok mahrem olduğu için haremle ilgili yazılanların hepsi ihtimaller üzerine o yüzden kesin bir doğru yok!

süleyman=onur, halil
hürrem=şehrazat, menekşe
tamam mı rahat olalım yaa

sürekli birileriyle bişeylerle kıyaslamayın yoksa topic kapatılacak siz de banlanacaksınız olan o olacak

siz de benim aslında Atatürk'ün adından rahatsız olmadığımı gayet iyi biliyorsunuz ama neyse...

öğrendiğim kadarı ile hiç bir kaynakta osmanlı padişahının içki içtiğine dair bir yazılı kaynak yokmuş. Osmanlıda içki varmış ama, islam dinine mensup olmayanlar geyet özgürce içerlermiş.ama elimde belge yok işte. bunu kimseye inandıramam dolayısı ile.Napacaz güvendiğimiz sağlam tarihçilerden gerçeği öğreneceğiz. Burada bir fark ayırımı oluyor. Herkes kendi düşüncelerine yakın gelen tarihçiyi okur. Bunu seçmekte de özgürdür. Arkadaşınızın bahsettiği gibi yok siz onu okur bunu okumazsınız dayatması olmadan. yada ışınlama meselesi...
Onun bunun belge getirmeden, sadece bir tarihçi adı altında ya da her kimse alıntı yapması ile gerçekler öğrenilmiyor malesef.Biri de bensem.(yani belgen yok inanmam ve belgem yok inanmamakta özgürsün elbette.)
İnanın bunu tartışma maksatlı yazmıyorum.Paylaşımda bulundum sadece.
Sizinde tartışma yanlısı olmadığınızın farkındayım.

dikkatinizi çekerm sizce bebekkafa ve ben aynı kişi olsak patron yaşatır mı bizi:90:

sizin okuduğunuz şahıslar için söylemiyorum amann banane belgeleri olan,tarafsız konuşan kişiler okurm ben

kimse karalanmıyyor,hele içkiyle hiç

inanın sizinle tartışmak istemem

sevgiler

benden de sevgiler zhebani...
Ha bu arada AzraSılam bizi tartışıyor zannedecek yine ama biz tartışmıyoruz zhebani dimi.

pardon ben o yazıyı bir an benim bir yazım sandım,bebekkafa kısmını görünce kırmızıyla....o nedenle cevap verme gereği duydum...gerçi başkasının da olsa cevap yazabilirim sanırım,böyle bir yasak yok yani...

dayatma falan yapmadım ben ne alakası var :) size zaman okumayın milliyet okuyun dersem ve bu konuda baskı yaparsam bu dayatma olur ki böyle bişeye kimsenin hakkı yok....benim yazdığım cümle de dayatma söz konusu değil,tekrar okursanız....

bu arada zhebani ile aynı kişi olmadığımızı sanırım anlamışsınız,en son yazdıklarınızdan bunu anladım..:)
aksi taktirde zhebaninin dediği gibi yöneticiler kellemizi uçurmuştu şimdiye....

artı,ben de tartışmıyorum.....benimde amacım bu değil,amacım sadece bilgilendirmek ve emin kaynaklardan bu bilgileri paylaşmaktı....

isteyen istediğine inansın bana ne....

benden de saygılar....

Moonlightım ceza almayın diye be gülüm
kazen geldiği zaman etrafa bir grilik çöküyor

ya ben bu hürremi hic begenmedim ya! bende mi bi gariplik var ne?
yani bu kadin zamanin da zekasiyla güzelligiyle devlet yönetimine bile el atmis.ama dizideki hürrem bende öyle bi etki yapmadi ya.

ya ben bu hürremi hic begenmedim ya! bende mi bi gariplik var ne?
yani bu kadin zamanin da zekasiyla güzelligiyle devlet yönetimine bile el atmis.ama dizideki hürrem bende öyle bi etki yapmadi ya.

al bendende o kadar arkadaşım baktım herkes bayılıyor bende var bir gariplik dedim sustum çok basit geliyor bana o kadın iri yarı kilolu hiç rus tipi yok vıcık cıvık bir hatun gülüşü bile çok itici bence

aynı fikirdeyim kızlar, kadın değil yarmagül:) çok iri yaa, beenmedm:) ki hürrem güzl bir kadın da değilmiş zekasıyla etkilemiş kanuniyi derler hep ama bu kdr da çirkin değildr herhal

makyajla değişiyo hürrem yoksa çok güzel bir kadın değil bencede. daha çıtı pıtı bir kadın bulabilirlerdi. birde rusça konuşurken bağırmaları çok gıcık.. ses tonu çok kötü.. mahalle kadınları gibi..

aynı fikirdeyim kızlar, kadın değil yarmagül:) çok iri yaa, beenmedm:) ki hürrem güzl bir kadın da değilmiş zekasıyla etkilemiş kanuniyi derler hep ama bu kdr da çirkin değildr herhal

odun gıbı bısey hurrem daha ufak tefek gıbı ya kanunı ne alakaaaaa mawı gozlu ırı koca kafalı halıttt eeeee o kanunı olursa bu da hurrem olurr

Evet Hürrem çok güzel değil ama kadında çözemediğim birşey var..Bazılarında olur ya hani izlettirir kendini.Bu kadın da izlettiriyor.Oynaması çok odun mesela Ama oynarken yaptığı mimikler çok tatlı

kızlar ben bu diziyi hiç izlemedim bu dizi çıktıgından beri nereye gitsem muhteşem yüzyıldaki hürreme benziyosunuz diolar ben de bi bakıyım bu kıza dedim ya bu çirkin kız ben bunun neresine benzyrm yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

aynen canım yarmagül süper bir benzetme olmuş
hele o bağırışları kaba kaba zaten gerçekle alakası yok bence bir köle kız öyle bağırıcak da onu sağ salim tutacaklar inanmıyorum ben ellerini kollarını bağlayıp atıverirler boğazın sularına onunla mı uğraşıcaklar tonla köle kız var

evet benimde dikkatimi çekti.Kesinlikle güzel bir kadın değil sadece gözleri süper..Estetik değil,odun gibi ,elleri kocaman oynamayıda hiç bilmiyor,kıvırma desen hiç yok..ıı ııı hiç beğenmedim.herkes neresini beğeniyor bilmiyorum

gerçekte de hürrem asi,höttörö zöttörö bir kadınmış, zaten kanuninin dikkatini de bu asiliği, dik kafalılığı çekiyor,kendini ezdirmiyor falan....ama belki dizi de biraz daha abartılmıştır bilemiyorum....

çok kalın bir kadın bencede,o konuda hemfikirim...el bilekleri kolları falan çok kalın,kaba...halbuki yüzü çok güzel....dans ederken de kaba...ama o bağırması falan benim aksine çok hoşuma gidiyo...:)
hürremin asiliğini,sertliğini iyi yansıtıyor bence....

kanuni ona bakarsanız 25 yaşında tahta geçmiş,halit ergenç 40ında mı ne:) ama padişah olarak bakınca bence adam iyi padişah olmuş....konuşurken ki tonlamaları,bakışlarındaki sertlik,iyi.....oyunculuk açısından hürrem de halitte iyi bence....ki önemli olan da bu diye düşünüyorum,sonuçta birebir benzerlerini bulamazlardı ya da şart değil o kadar ....önemli olan kişiliklri doğru yansıtabilmek....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…