Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231

kızlar ya bu hatunun neresi çirkin :26: :26:

ben bayıldım

bende çok beğeniyorum....

hani tamam beğenmeyebilir herkes tabi de,çirkin demek abes olur kanımca:)

hürrem rolüne de cuk oturmuş....düşünüyorum da başka kim olabilirdi diye,zaten ünlü olmasını istememişler özellikle ki mantıklı bir düşünce...gülben ergen olmuştu bi zamanlar,ne alakaysa,tutmamıştı zaten...

değilmi:13: valla çirkin demeye dilim varmaz yani çok çekici bi hatun bence dişilik akıyo

gülbene bin basar zaten yahu başkasını mı bulamamışlar çok saçmaydı bende bu kızdan başkasını düşünemiyrm ama nurgül yeşilçayda iyi giderdi sanki

aynen...güzel ve çekici...

a evet ,eğer ünlülerden biri olsaydı kesinlikle nurgül çok iyi olurdu,iyi düşünmüşsün:)

çok tatlı....

o değil de aklıma ne geldi,bu halit binbir gece de bergüzarla oynarken karısından boşandı onla evlendi,şimdi de bergüzardan ayrılıp bunla evleniyormuş

yapmaz öyle bi eşeklik herhalde....

ama rolü çok yakışmış sinsi duruşu falan birde soğuk geliyo bana ama bence konuşmalrı çok tatlı

yapar mı yapar 1kere yapan 2.yide yapar araştırmalar böyle diyo
etme bulma dünyası der bergüzar da :)))

hürremi çok beğendim bende
acayip işveli bir kadın
raks ederken ki bakışı benim bile aklımda kaldıysa 1 haftadır
sülüman ne etsin:82:

HÜRREM KAPANDI

SHOW TV'nin çok konuşulan dizisi Muhteşem Yüzyıl, yeni bölümüyle yine milyonları ekrana kilitleyecek. Kanuni'ye daha da yakınlaşmak isteyen Hürrem, kelime-i şahadet getirerek Müslümanlığa geçecek.

İlk iki bölümüyle reyting rekorları kıran ve günlerdir birçok tartışmaya sahne olan Show TV'nin yeni dizisi Muhteşem Yüzyıl'da bu akşam yine heyecanlı sahneler yer alacak. Osmanlı padişahı Kanuni Sultan Süleyman'ın hayatını konu alan dizide, Kanuni'nin kalbini çalmayı başaran Hürrem Sultan bu akşam yayınlanacak bölümde kelime-i şahadet getirerek Müslüman olacak. Hürrem Sultan, padişahla ilk yalnız kaldıkları anda, 'Sen neye inanıyorsan ona inanmak istiyorum' diyerek Müslüman olmak istediğini Kanuni'ye söyleyecek. Saat 20.00'de ekrana gelecek olan dizide, Hürrem ile Kanuni'nin arasındaki bu çok özel sahneler ekran başındakilere duygusal anlar yaşatacak.

ERGENÇ'İN EŞİ BENZERİ YOK

Kılıç eğitim sahneleri sırasında sol ayağını kıran ve ayağı alçıya alınan Halit Ergenç için dublör arayışı sürüyor. Dizinin hareketli sahnelerinde Halit Ergenç'in yerine Kanuni'yi canlandıracak oyuncu için seçmeler devam ediyor. Diziye alçılı ayağıyla devam eden Halit Ergenç, kendisi için yapılmış özel çizmelerle dizi sırasında zorluk çekse de görevinin başından ayrılmıyor. Ergenç'in alçısının bir ay sonra çıkarılacağı söyleniyor.

bu diziyi hiç izlemiyorum ama bildiğim gördüğüm kadarıyla yorum yapıyorum. ben nurgül yeşilçayı hiç begenmiyorum. bence bu hürrem gayet hoş tamam odun gibi ama agırlığı var nurgül kart sesiyle hiç yakışmazdı bence.

Eğreti gelini izleyen varsa Nurgül Yeşilcay orada gerçekten çok güzeldi.. Bu diziyede yakışırdı bence.. bu kızın tilki, çakal ve kurnazlıktan çok , daha eblek bir bakışı var.

Eğreti gelini izleyen varsa Nurgül Yeşilcay orada gerçekten çok güzeldi.. Bu diziyede yakışırdı bence.. bu kızın tilki, çakal ve kurnazlıktan çok , daha eblek bir bakışı var.

nurgül yeşilçay daha çok yakışırdı bence de
caroline bile daha çok yakışırdı bence ya en azından zayıf ince uzun rus tipi hatun
bu kız osmanlı tipi ruslukla alakası bile yok
hele oynayışı çok ititci kaba kaba keskin hareketler raks edilirken nazik olunur
zaten sırf hatunun göğüs dekoltesine çalışıyorlar başka da bir numara yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…