Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
aynen ya..hepimiz gözde olurduk kesin :)
ama kesinlikle çok çok daha güzel. kıyafetler takılar bi kadının hanımefendiliği..
şimdi ise paçoz giyinmek moda, tamam ben de öyle giyiniyorum ama moda işte

ama kesinlikle çok çok daha güzel. kıyafetler takılar bi kadının hanımefendiliği..

hatta şiştikçe daha da gözde olurduk ohhh
ya ben etek en son bikaç ay önce giydiğimi hatırladım şimdi heee:44:

aslında son zamanlarda zayıflık moda oldu. Mesela Nesrin Topkapı. Balık etlidir ve o yılların en güzel kadınlarından biridir. bence de balık etli olmak daha güzel. ben de almak istiyorum birkaç kilo ama yok anacım

zayıflık modanın getirdiği bi ihtiyaç bence, öyle uzun etekler, föğüs fışkırtan dekolteler gysek bizde korkmazdık şişmanlıktan.
şimdi minick şortlar yarısı olmayan etekler moda olduğu için zayıf milet

aman moda böyle kıyafetler de şortların içinde çiroz bacaklar da hoş değil... (bence tabi)

ya şu gülnihalle olan halvet sahnesinide bi göstermediler ya sinir oldum..tam olarak ne kadr yakınlastılar anlayamadm valla bilen varsa söylesin..bu arada süleymanada yazıklar olsn yani aşığım ölüorum ayaklarına aytıodu ama tek gecelk aska değisti hürremi..tabi zamanın sartlarıda önmli ama genede hos karsılamıorum

o sahneyi o kadar gösterdiler..
sanırım beraber olundu..

vee katılıyorum sana..:13:

hyr bi de benm okudğum kaynaklarda kanuninin son beraber olduğu kadın hürremdi hürremdne snra dul hayatı falan yasadı diodu..yani dizide mariayı görünce sok sok sok oldm yani gerci beni kanuni hürrem ilgilendirmz ben ordaki dekor makyaj kıayfet ve entrikalarla ilgiliyim ama süleymanada kızmadan edemedm bari aşığım die yalan söyleme aşkın gözü kördür yani görmzsnki baskasını

aşkoş sayfayı açtım yorum yapamadan eşim oturdu işi vardı,anca kalktı..aynen öyle canım sen ne dersen bende tıpkısının aynısına katılıyorum

kızlar 2 bölümdür bir şeye takılıyorum,lütfen bir dahaki bölüme dikkatli bakın çok bariz belli...
valide sultanın sahnelerinde görüntü bulanıklaşıyor,yani ne zaman valide sultan ekrana gelsin görüntü pürüssüz,bulanık,böyle sanki yüzündeki kırışıklar belli olmasın diye o sahne ile oynanmış gibi...gözümde bozukluk yok internetten de baktım izledim öyleydi...biraz dikkat edermisiniz...

bölümü tam izleyemedim ama maria yı haklı buluyorum,tıpkı hürremi haklı bulduğum gibi,elinde olan bişey yokki..halvete giremem diyemez,ki dedi aslında ama emir yerine getirmek zorunda,Hürrem çok çirkef gerçekten yüzünü yeni görüyoruz biz,amacına ulaştı ama çirkefliği ile....

sülüman hakkında yorum yapamam bende padişah olsam o kadar cariyem olsa,hürremin lohusalığının bitmesini mi bekleyecem önüme ballı lokma gelmişkene

padişahı neden ve kim ve nasıl kapatabilirki , merak ettim şimdi bekliyorum yarın valla

tam hatırlamıyorum. Ya şehzadeyken ya da padişah tahttan indirildikten sonra kapatıldı.
Ben yanlış cümle kurmuşum. Ülkeyi yönetirken padişah sıfatıyla değil tabi

ayy onu ben de farkettim bulanıklaşıyor gerçekten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…