Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
evett:)diziyi sevıyorum ama bir tek sunu anlamadım bu bölümde lala ve diğer protokol neden padişahın yatak odasında lohusa şerbeti içtiler? sarayın başka bölümü kalmadı mı da haremde kutlama yaptılar :26: :26: neysee

Hürrem in 9 ay hamilelik olduğuna göre , 3 ayda evvelden var desek ortalama 1 yıl geçti dimi dizide ? Hadi büyük insanlarda fark etmez ama , şehzade mustafa neden büyümediiiii , tipini diilde halini tavrını büyütün bari , geçen bölümle hala aynı velet :)

çok aşık olduğum bi adamın çocuğunu doğurrum ancak ama sezeryanla
bu adam benm çocuğumun babası olmalı demeliyim :98: ancak ondan sonra:97:
ayy evlenesiim geldi haa

Ahhhh annnem ben seni everirim merak etme

ama bebek yinede tatlıydı

Mahidevranın yastıkla geldiği an bebek nasıl gülüyordu dikkat ettinmi

evet gerçekten haklısın çokda dikkatlisin bu benimde gözümden kaçmış

Mariayı halvete gönderirken, hürremin odasına bi cariye koyun di mi? kendilerini hiç sevmem ama sonuçta hamile biri var..
o da fırsattan istifade, saray koridorlarına çıktı yaygaraya.:84:.

çok doğru ya :) geçen bi bölümde de bi hata vardı farkettim bi yerde gündüzdü biyerde akşamdı öyle bişey dikkatimi çekmişti :)
bi de, şimdi bu gülnihal paçoz paçoz giyinirken, birden gözdeler gbi giyindi, hürreme gtti, o cin fikirli hürrem farketmedi mi bunu?

süper saptama
tıpkı yaprak dükümündeki leylanın 15 ay süren hamileliği gibi acaip bi durum

pargalı, nigar kalfa falan derken en başarılı oyuncu seçimi şehzade mehmet olmuş. o ne güzel bir yavrudur öyle. maşallah kıyamam ben onaaa

Sanki maria halvete odaya girdiğinde kafasında şöyle süslü taç benzeri bişey mi vardı..çıkarken o kafasında yoktu..bana mı öyle geldi..net hatırlayamadım.:44:.

orasını kaçırdım ben ama , geçen bölümdekli gece gündüz olayı benimde dikkatimi çekmişti sanırım :)

Sanki maria halvete odaya girdiğinde kafasında şöyle süslü taç benzeri bişey mi vardı..çıkarken o kafasında yoktu..bana mı öyle geldi..net hatırlayamadım.:44:.

halvet fazla olmuşsa,düşmüştür kafasından

tememm sustumm:18:

ay bir de doğan şehzade için dağıtılacak lokum ve şerbet için valide sultan'ın "hiçbir masraftan kaçınılmasın" anlamındaki repliğiyle beni benden aldı bu dizii

ayh çok heyecanlı yerde bitti mariayı boğuodu valla...acaba anladı mı ya da bi seyden mi süphelendi bu arada padisahlarda az değilmis bi de kanuni için sadık diolardı kaç tane kitap okudum maria ile ilgili belgeye rastlamadm düzgün bilirdim bende süleymanı ama erkek diil mi sekerim...o da yaptı ezilen acı ceken gene kadın =))

halvet fazla olmuşsa,düşmüştür kafasından

tememm sustumm:18:

iki dk sürdü be halvet
hatta kız girdiği gbi nasıl giyinikse öyle çıktı, bn üzerini çıkardığından bile şüpheliyim, bi süleyman dağıtmış kendini heralde
tamam tamam ben de sustum :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…