Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
ayy onu ben de farkettim bulanıklaşıyor gerçekten

dimi bende sorun yokmuş yani,ilk bölümlerde yüzü o kadar derin çizgiliydi ki sanırım onun için yaptılar kadına herkes çok güzel çok güzel dediği için,bu dizide güzelliğine b.k sürmeyelim dediler heralde çok bariz yaniii..:83:

evet mahidevranın hürremin odasına geldği sahnede farkettm mahidevran net valide bulanıktı

ay ben bu bölümü yarın kesin izleymeliyim netten tam detaylı izleyemedim sinir oldum falllaa :44:

aslında detaylardan gelecek bölümlerle ilgili biçok tüyo çıkarılıyor. mesela bi an düşündüm ibrahime gülnihali mi yapacaklar diye olabilir belki.
o victoria dyie bi kız vardı ya savaşta, sülüman sonrada o kadına aşık olacakmış, o kadın elinde oynatcakmış süleymanı, devleti ele geçirmeye çalışcakmış falan..

aslında detaylardan gelecek bölümlerle ilgili biçok tüyo çıkarılıyor. mesela bi an düşündüm ibrahime gülnihali mi yapacaklar diye olabilir belki.
o victoria dyie bi kız vardı ya savaşta, sülüman sonrada o kadına aşık olacakmış, o kadın elinde oynatcakmış süleymanı, devleti ele geçirmeye çalışcakmış falan..

böyle bir haber gazetede falan mı çıktı?

Saadet Işıl Aksoy Halit Ergenç ve Meryem Uzerli’nin başrolünü oynadığıMuhteşem Yüzyıl dizisine 9. bölümde katılacak ve senaryonun tansiyonunu artıracak. Diziye zaman zaman konuk oyuncuların katılacağını belirten senaryo yazarı Meral Okay, “Saadet çok güzel bir kadın karaktere hayat verecek. Kadromuza zaman zaman bölüm oyuncularımız katılacak ama Saadet devamlı oyuncumuz olacak” diye konuştu.

Saadet Işıl Aksoy Muhteşem Yüzyıl dizisinde Macar Victoria rolünü canlandıracak.

aslında okuduğum yerde benim dediklerim yazıyordu ama bulamadım o yazıyı, bu da benm dediklerimi doğruluyor gbi.

Saadet Işıl Aksoy Halit Ergenç ve Meryem Uzerli’nin başrolünü oynadığıMuhteşem Yüzyıl dizisine 9. bölümde katılacak ve senaryonun tansiyonunu artıracak. Diziye zaman zaman konuk oyuncuların katılacağını belirten senaryo yazarı Meral Okay, “Saadet çok güzel bir kadın karaktere hayat verecek. Kadromuza zaman zaman bölüm oyuncularımız katılacak ama Saadet devamlı oyuncumuz olacak” diye konuştu.

Saadet Işıl Aksoy Muhteşem Yüzyıl dizisinde Macar Victoria rolünü canlandıracak.

aslında okuduğum yerde benim dediklerim yazıyordu ama bulamadım o yazıyı, bu da benm dediklerimi doğruluyor gbi.

doğrudur ki bu da alt tarafı tv dizisi. Belgesel değil. Gerçekleri kurgusuz bire bir verecek diye birşey yok
ayrıca teşekkür ederim. uğraşıp haberi bulup yazdığın için

neeeee hayatta inanmam gercektenmi hiç zannetmiyorum çünkü süleyman hürremden sonra kimseyi istemedi ki...

X