Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
ay bir de doğan şehzade için dağıtılacak lokum ve şerbet için valide sultan'ın "hiçbir masraftan kaçınılmasın" anlamındaki repliğiyle beni benden aldı bu dizii:KK53::KK53:

şekerim osmanlı nie battı sanıosunuz zevk sefa yüzünden..zümrütten elmastan tahtlar en kaliteli ipekler altınlar dağıtmalar lokmalar..özellkle ramazn ayında sarayda iftar gelince bir yemek yemeye baslanırdı sahura kadr..ee bu devlette batar tabi bi yerden snra =)) hep derlerdi osm.dev. batma nedeni olark padishlarn zevke sefaya düskünlüğü ve harem cok etken olmustr die kanıtlıo da zatn dizi

süre önemli deel bi kere,halvetin dozu...........................

ya susstummm:18:

zaten kız nasıl giyinikse öyle çıktı, ben üzerini çıkardığından bile şüpheliyim, bi sülüman dağıttı kendini heralde :KK70:
tamam tamam ben de sustum:18:

sülüman ben yapmaz dedim hürreme çok aşık ya mariayı çok beğendi ama hiç göstermedi o sahneyi sonradan dedim yoksa bişey olmadımı diye...hürrem de anladı hemen dizinin sonunda boğuyodu insan öldürmek ne kadar kolaymış ozamanda biri asıyo kızı biri boğuyo biri zehirliyo daha neler görücez bakalım:KK37:

cariye halvete gitmeye hazırlanırken o yüz ifadesini gördünüzmü. bence o da istekliydi :KK66: ama hürrem kimseye bırakmaz kanunisini. ya izlerken kadın iştee diyorum. o endam padişaha kimse bakamıyor ama hürrem o bakışları padişahı öldürüyor. facebook da rastladım kanuninin hürreme yazdıkları offf bana yazsalar ayaklarım yerden kesilir uçarım :KK69:

şekerim osmanlı nie battı sanıosunuz zevk sefa yüzünden..zümrütten elmastan tahtlar en kaliteli ipekler altınlar dağıtmalar lokmalar..özellkle ramazn ayında sarayda iftar gelince bir yemek yemeye baslanırdı sahura kadr..ee bu devlette batar tabi bi yerden snra =)) hep derlerdi osm.dev. batma nedeni olark padishlarn zevke sefaya düskünlüğü ve harem cok etken olmustr die kanıtlıo da zatn dizi
o dönemdeki kadınlar nden öyle şişkoymuş zaten, zevkten sefadan.
yalnız bu kadın rus köle, geliyo herkesi yerinden ediyo, yapmadığını bırakmıyo entrika çeviriyo,
ama bu dizide öyle bi gösteriyolar ki mahidevran kötüymüşte bu iyiymiş gbi, bi ara kendme baktım içten içe hürremi sevmeye başlamışım. Ben de bunu anlamıyorum

valla bu hürremin şirretliğinden korkulur.
ne ses var kadında.
sinir oluyorum onun bağırmalarına.:95:
herkes biliyor ve korkuyor onun şirretliğinden.
pargalının nigar kalfaya dediği gibi ''belliki bu hürrem hatun hepinizi korkutmuş''
:KK53::KK53::KK53:

mahidevrana çok üzülüyorum kimse onun yerinde olmak istemezdi....hürremde hünkar baskasınla halvet yaptı diye kızıyo kendide aynı şeyi mahidevrana yaptı şimdi onada yapılsın ki anlasın mahidevranı..haa birde kim o kız onu boğucam diyo o kız napsın karsı çıkmaya hakkı yokki sultan sileyman ne derse o olur bunu sanki bilmiyo

mahidevrana çok üzülüyorum kimse onun yerinde olmak istemezdi....hürremde hünkar baskasınla halvet yaptı diye kızıyo kendide aynı şeyi mahidevrana yaptı şimdi onada yapılsın ki anlasın mahidevranı..haa birde kim o kız onu boğucam diyo o kız napsın karsı çıkmaya hakkı yokki sultan sileyman ne derse o olur bunu sanki bilmiyo

o şekilde düşünürsek,
gülfeme üzülüyorum en çok..

dopiez,bentamamım:emir_bebek:
bak bakiim sağlam mısın?:KK60::KK60::KK60:

burdan da anlıyoruz ki, ister padişah olsun ister köylü, bi adamın aklını çelmek iyi cilveye iki güzel giyinmeye bakıyomuş:63:

o dönemdeki kadınlar nden öyle şişkoymuş zaten, zevkten sefadan.
yalnız bu kadın rus köle, geliyo herkesi yerinden ediyo, yapmadığını bırakmıyo entrika çeviriyo,
ama bu dizide öyle bi gösteriyolar ki mahidevran kötüymüşte bu iyiymiş gbi, bi ara kendme baktım içten içe hürremi sevmeye başlamışım. Ben de bunu anlamıyorum

Eskiden etli butlu kadın makbulmüş Beyaz tenli kadınlar seçilirmiş hareme. hatta ten renklerini açmak için uğraşırlarmış.

X