Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
kızlar neden sülüman a kızdık hani Hürremi seviyordu aşıktı diyorsunuz ki sonuçta bu adam Mahidevran ıda çok seviyordu senelerce beraber yaşadı Manisa dan geldiği gibi aynı şeyi Mahidevran'a yaptı üstelik önce ayşe sonra hürremle valide sultanın oyunu olmasa mahidevran hiç gitmeyecekti yanına (yani diziye göre en azından)

anaaa ibrahimlemi sende duydun gerçekmi acaba yaaa merak ettim şimdi

dizide her şey olabilir tabi ama benim bildiğim Pargalı Damat İbrahim Paşa boğulurken bu buğazıma dolanan Hürremi'in saçlarıdır demiş tarihi kaynaklara görede öldürülme sebeblerinden biri Hürrem Sultan’ın İbrahim Paşa’yı kendisine bir tehdit olarak görmesi ama sonuçta bu dizi

lala paşayıda emekliye ayırdılar yazık.
adamın bir suçu yoktuki
ne bilsin hürremin kim olduğunu.
loğusa şerbetini içerken öğrendi hürremin şehzade doğurduğunu

yeni bölümde acaba hürrem ogün halvette olanın maria olduğunu öğrenecekmi????
çok merak ediyorum.:44:
eğer öğrenirse gülnihalin çekeceği var demektir.
gerçekten boğar şirret hürrem onu.:96:

birde mahidevrana kızıyoruz yaptıklarından dolayı
demekki onun yerinde hürrem olsaydı neler yapmazdı bir düşünün.
:97:

dedi ya zaten;
mahidevranın yerinde olsam,bende aynı şeyi yapardım diye..

ya arkadaşlar birde ne soracam .........

İbrahim efendi çarşıda gezerken adamın adını hatılamıyorum am bir kılıç oyunu ustası vardı sözünü esergemeyen onunla bir yere gitti ben mi kaçırdım yoksa göstermedilermi nereye gittiğini......... onunla ne işi olabilirdi ki .........

lodos a mı ne gönderecek orayı çizmesi için.ülkeyi bilmiyolar çünkü.

Şehzade mehmet tahta çıkmadan öldürülmüş,
Mustafa'yı da kanuni kendisi öldürtüyomuş
Hürrem 1 kız 4 oğlan veriyomuş Sülüman'a
Benim okuduğum kitapta başka biriyle beraber olup başka soydan kan karışsın diye bilerek yapmıştı ne kadar doğru bilemem tabi :26:

aynen cnm ya sülüman hayal kırıklığına uğrattı beni

evet benimde dikkatimi çekti.valide sultanı gösterince bulandırıyorlar görüntüyü
çok kırışığı var bulandığı halde bariz belli kırışıkları valide sultanın

Kanuniyle pargalı yeni doğan şehzade hakkında konuşurken..kanuni mehmet için inşallah padişah olur falan derken..Pargalı da Mustafa padişah olacak, o büyük şehzade demişti..
KAnuni de sen benden çok istiyorsun Mustafanın tahta çıkması nı filan demişti, sonra..
kanuni ömürleri uzun olsun gibi laflar edince,Pargalı ömürleri size bağlı, diye ne sitemkar ve doğru bi laf etti.. ama kanuni anlamadı herhalde..
bu kısmı hatırlayan var mı?

Pargali zeki adammis vesselam. Mustafanin basina gelecekleri tahmin etmistir.
Hürremi az cok tanidiysa, oglunun tahta gecmesi icin mustafayi ortadan kaldirtabilecek kadar vicdansiz biri oldugunu anlamis

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…