Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
bu bölüm hürrem banada tuhaf geldi,ya makyaj ürünü çok üzüldüğü için yüzünü şişirdiler yada bu kız kilo aldı..

harbiden valla

Sülümanın hali perişandır şimdi

aboo sülüman şapı yiyince saldırmıştır düşmana
sizin yüzünüzden şey olmuyo diyip
sinirden kazanmış savaşları

koru pargalıyı ablakanatlarının altına al

Baksana nasıl saldırıya geçiyor bir andaa yürüyün aslanlarım diyeee pargalii yamacımın altında bişeycik olmazzz tarhi eser gibi koruyom pargalıyı

bu bölüm hürrem banada tuhaf geldi,ya makyaj ürünü çok üzüldüğü için yüzünü şişirdiler yada bu kız kilo aldı..

Şimdide buldurcukları yiyince şişerrrr hürrem

bi victoriaya baktı dedim şimdi sülüman savaş mavaş dinlemez girişir

tarihi eser gibi koruyom diyo ya

2. bölümde koynuna girdi 5. bölümde gebeyim deyip yalan dedi ve yalanı tuttu ne şeytanmış

kitaba göre gidiyorsa eğer ebe bir kadın vardı hep hürreme yardım ediyordu

Hımm..

Eğer öyleyse belkide ''Hamilesin'' diye yalan söylemişte olabilir sırf Hürrem'i kurtarmak için,Hamile mi bak deyince anlamıştır kadın ne bilim hamile olduğunu bilmeden hamile olmasıda saçma..

hürrem bi hamile kaldı, süklüm ağaya bile neler yapıyo..
buldurcun istemeler falan..bi de kanuni seferden gelse ona ne kaprisler nazlar yapacak kim bilir?
oysa ben hamileliğimde ekmek arası beyaz peynir bile istememiştim:26: ,
ahh kafam ah...
o zaman olacaktı ki bu dizi, ne buldurcun kalırdı istemedik, ne devekuşu yumurtası,
yol gösterecek bir hürremimiz yoktu ki

he bacım aynen vallahi. Yazın hamile kalma ama. Herşey var marketlerde ağız tadıyla naz yapılmıyor. Ben evlenmeden önce olacaktı ki Hürrem anasını ağlatırdım İstanbul'un. Son günlerin klasik geyiği zaten erkeklerin kalbine giden yol,bozuk türkçeden geçiyor. Ver bozuk Türkçe'yi yık yuvaları.

:86::86::86:
yakında bozuk türkçe ile diksiyon dersleri verilir, kursları açılırsa hiç şaşırmam

tam tersi hürrem çok güzel kadınmış asıl çirkin olan mahidevranmış uyuz şey

benım okudugum kadarıyla hurrem cırkınmıs mahıdevran cok guzelmıs hatta asıl adı gülbahar ama guzellıgınden dolayı adı mahıdevrana cıkmıs

fragmanı izlediniz mi kızlar.. o nasıl halvetse öyle, bir bölümde hürremin karnı tavan yapmış

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…