Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
gerçekten vücudu hoş kadınmış ( o zamanlar) ama Türk bayrağını (hemde kendi memleketinin bayrağı) rezil etmiş,birde o kilotlu çorap ne ya,o tülden etek o nasıl bir sahne kıyafetidir öyle

3.bölümünü izledim ve bayildim:98: hemde ilk iki bölümünu izlemedigim halde :97:
cok güzel bi dizi oyuncular vs süper :81:
diziyi izleyince niye bu kadar cok elestirildi anlayamadim :44: neyse o konulara girmiyem :86:
la mahidevran hürremi nasi benzetti öyle:83: ne bicim makyaj yapmislar gercek sandim bi an:86: ama mahidevran hakli ya o ne la öyle :105:elin cariyesi gelip kocani kapiyo az bile yapti ben olsam
:94:he heeey :canifstksmili: nessse
yanliz hürremin kiyafetleri ne cirkin ya :120: zaten toplu bi kadin o kiyafetlerle dahada kilolu görünüyo hele o vucuda dam üstünde uneler minicik kaliy en acilinden mahidevranin kiyafetlerinden neyim versinler hürreme:117: göz zevkimizi bozayiii anam :82:

heee :89:kacirdigim ilk iki bölümüde izlicem mutlaka :87:

okuduğum yorumlara göre herkes hürremden nefret ediyor , bende aksine mahidevrana gıcık oluyorum, sinsi kıskancın teki. padişah hürremi isteyince hürremde gidiyor işde, kız ekstra bişey yapmıyorki, asıl tuzak kuran mahidevran.

aynen katılıyorum asıl entrika çeviren mızmız mahidevran hürrem e yapacak birşey bırakmadılar kim olsa aynını yapardı kaynana ile mahidevrana

ben de gıcık oluyorum mahidevrana. basit basit numaralar uyuz uyuz hareketler. madem kıskanıyorsun kurnaz ol aklını kullanarak savaş gıcık ya

ama mahidevranın kini kendisine zarar verecek sarayın kuralı bu kocasını paylaşmak tabiki zor ama çaresi yok bunun suçlusu hürrem değil

bende mahidevrana gıcık oluyorum,sanki hürremden önce başka kadınlar yoktu sülümanın
yatağında.
mahidevrann hürreme yaptığı her kötülükte,sülüman daha çok bağlanıyor hürreme.

ben hürremciyim :92:

ver elini ortak:13:

Ben de ben de.....

Evet eş paylaşmak insanlık dışı bir zulüm ama ;o dönemler bu kaçınılmazmış...Hürrem; aşk verdi Slüümanına...Hünkarım bile demiyor.Direkt SÜLÜÜÜMANNNN........
Tüm diğer kadınlardan farklı;sıcak samimi,sultana çok güzel bakıyor ve sadece cinsellik değil paylaşımı adamın hayatını doldurdu....
Ne yapsın Sülüüüman Mahidevran yılanını...
Bence de bu dizideki baş yılanlar Mahidevran ve valide sultan.
Hürem sadece kendini savunuyor;arada kadınca ufak intikamları var o kadar....Sonrasını bilemem tabii.Hakimiyet ve iktidar duygusu çok şeyler yaptırır insana.....

gel bacım gel hürremciler çoğaldı

yafrummmmm kankaaaaa :92: ay yarın olsada sülüman başlasaaaaa

ayyy o bambaşka zaten:98:

hürremden nefret ediyodum ilk bölümlerde ama şimdi sempatik gelmeye başladı hareketleri mimikleri falan bakalım nolcak

hamile kadını öldürmeye çalışıyor mahidevran
çokkkkkk büyük günah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…