Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
benim bildiğim kadarıyla padişahın önüne konan yemekler önce bi adam tarafından deneniyor zehirlimi diye.bu bölüm anlaşılcak bence herşey

benim bildiğim kadarıyla padişahın önüne konan yemekler önce bi adam tarafından deneniyor zehirlimi diye.bu bölüm anlaşılcak bence herşey

dimi onun bide adı vardı..çeşnicibaşı olması gerekiyor. yoksa böyle laplap önüne gelemez ayva tatlısımıydı ki o :KK56:

yönetmen polis korumasındaymış:KK53:evine gidip gelirken korkuyomuş:KK30:
settekilere taş atıyolarmış:86: laa ne cins bi milletiz:KK47:

bende heyecanla bekliyorummm kızlar :))))). Şekerağa (yüksel ünal) karakterini canlandıran benim dayım oluyor ve bana söylemiyor ne olup biteceğini :..((((

bende heyecanla bekliyorummm kızlar :))))). Şekerağa (yüksel ünal) karakterini canlandıran benim dayım oluyor ve bana söylemiyor ne olup biteceğini :..((((

ben çok severim o adamı hep şeker rollerde oynar..söylemesin zaten dizinin tadı kaçmasın heyecan gider o zaman iyi etmiş...:2:

Miss2ce Sölesen ya neler olcakmış? Masus yapıosun dimi biliosun aslında. Dayın sölemiştir sana :KK37:

Özele yazabilirsin. eminleee kimseye sölemem :KK53:

1297073318_21_meryem-uzerli-.jpg
bos.gif

Hürrem Sultan'ı Böyle Görmediniz!

'Muhteşem Yüzyıl'ın Hürrem Sultan'ı Meryem Uzerli'nin, Almanya'da sahnelenen tiyatro oyununda, hayat kadınlarından oluşan bir futbol takımında Türk futbolcuyu oynadığı ortaya çıktı.

1297073320_21_meryem-uzerli-1.jpg
bos.gif

1297073322_21_meryem-uzerli-2.jpg
bos.gif

1297073324_21_meryem-uzerli-3.jpg
bos.gif

1297073326_21_meryem-uzerli-4.jpg
bos.gif

1297073328_21_meryem-uzerli-5.jpg
bos.gif

1297073329_21_meryem-uzerli-6.jpg
bos.gif

Resmen şokkk oldum.
1- Düşündüğüm gibi şişman değilmiş.
2- Neydi o poposuyla verdiği poz falan. Yok resmen rezil bir durum. Almanya bu pozu kaldırabiliyorsa da bu memlekette zor.

Benim de çok canım çekti yaaa. Olsa da yesek :KK37:

Ayva tatlısı için yazmıştım ama alıntı yapmamışım galiba. Utandım walla, sakın yanlış falan anlayayım demeyin haaaa!!!

X