Muhteşem Yüzyıl Star Tv

Eski Hürrem Sultan Meryem Uzerli diziden ayrılması sizi nasıl etkiledi ?

• Bir daha bu diziyi izlemem

OY: 54 23,4%
  • Gelen gideni aratacak gibi ama izlerim

OY: 44 19,0%
  • Kimse vazgeçilmez değildir. Emeğe, ekibe saygı aynı keyifle izlemeye devam

OY: 65 28,1%
  • Kararsızım ama eski tadı kalmadı. İzlesem de olur izlemesem de.

OY: 84 36,4%

• Ankete Katılan
    231
Hürrem gerçekten hamile mi
Doktor kadına altın falan verdiğini düşünmüştüm.:26:

parmakla sanırım, sert ya da yumuşaklık durumuna göre, rahim ağzını kontrol ediyorlar, dediğin gibi reglisi geçikmiş olsa şübelenmesi lazım, regli geçikmeden bakılıyorsa bu kadar eken günümüz şartlarında bile zor, ortaya tek bi yol, rahmin sertlik durumu çıkıyor.
alttan muayene ile rahim ağzına bakılıyor yumuşayıp yumuşamadığına
ona göre gebeliği söylüyor
3 ayı beklemek gerekmiyor, beklese zaten muayeneye gerek kalmayacak :))
evet bende böyle düşünmüştüm.
Hamile olup olmadığına baktıkları sahnede içim gıcıklandı yaa düşündükce kötü oluyorum.
evet ya uşağı yerinde rahatsız ediyorlar, süleymen bilmiyormu hürremi sevmediklerini, tetbir alıp öyle gitseydi.

selaaaaaaaam tarihçi ablalar :18:
sevmedinizmi diziyi ? niyekü? ne güzel aşk ,mücevher, kadın kavgası var

Sevmediğiniz bir diziyi nasıl izliyorsunuz, ya da evde izleyen başka birilerimi var, mecbur mu kalıyorsunuz. ben sevmediğim diziyi izlemem, bu kadarda sinir olmam yani. kendinize eziyet.

ver müziği göster kızları...
dizinin çoğu bu yahu
izlemiyo muyuz izliyoruz tabiii.

eski durumlar hiç iyi değil dimi, eşinizi biriyle paylaşmak. iyiki o zamanda değiliz. bende eşimi paylaşmak istemezdim.

elbetteki çok kötüüüüüüü. mahidevrana üzülüyorum ama elinde resmi evrak yok evlilik cüzdanı gibi bişey. O benim KOCAM diyecek durumda değil. o yüzden de sahiplenemiyor elbette. birde kadın olarak taktiği hiç doğru değil.. haklıyken haksız konuma geçiyor.

evet dizi icabı yapmış olduğu hareketlere sinir olmaya başladık mahidevrana. Onun o tafırları bizi hürremci olmaya itiyor. yani diziyi izlerken hep geçmiştede böylemi olmuş diye kendimi alamıyorum. halbuki 2 yıl tarih okuyup bıraktım, ama harem kısmını hiç görmedik, bizim tarih savaşlarla geçti, sıkılıp duruyorduk, asıl iş haremden geçiyormuş. o zaman tarih okumaktan sıkılmazdık.

yani yaaaa halvetsiz yüzyıl olmaz kadın kavgasına son hepsi kardeş olsun bi gece o bi gece o

esennn allah seni netmesın yaaapaylaşımm dıyosun yaneee

tarıhı böyle okusaydıkkk hıc sıkılmzdıkkkk

esennn allah seni netmesın yaaapaylaşımm dıyosun yaneee

tarıhı böyle okusaydıkkk hıc sıkılmzdıkkkk

paylaşım şart hayatım.. hayat paylaştıkça güzel

tarihi böyle okusaydık herkes birer hürremdi şimdi

paylaşım şart hayatım.. hayat paylaştıkça güzel

tarihi böyle okusaydık herkes birer hürremdi şimdi

Kız 2 gün halvete girdi hamile kaldı, ben kalamazdımda o dönem kesin kellem neyim giderdi. Zaten uğraşıyomda olmuyo, yaniciğime benden hürrem olmaz.

Kız 2 gün halvete girdi hamile kaldı, ben kalamazdımda o dönem kesin kellem neyim giderdi. Zaten uğraşıyomda olmuyo, yaniciğime benden hürrem olmaz.

:9: bıldırcın yumurtası yiyolar bıldırcın yiyolar manisadan mesir macunu falan geliodur ee normal

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…