Kuvöz de ki muhammed bebeğin iyileşmesi icin Ya Şafi okuyabilir misiniz

Canım sende okuma yapsan yada etrafın ailen vb...daha çabuk biter destek olur duamıza 🥰🥰🥰
Bu arada bebeğin durumu nedir 😇
canım benim Allah razı olsun hepinizden. ben tek başıma 70.000 niyetlendim .karısmasın diye burdakine ekleyemiyorum .Allah hepinizden razı olsun dua etmeden zaten yerimizde duramıyoruz rabbim kabul etsin dualarımızı:KK200::KK200::KK200:bebeğin durumu halen aynı anne babası çok kötü , annesi sürekli ağlıyor.İlk çocuğu çok kötü oldu :KK43:

canım benim Allah razı olsun hepinizden. ben tek başıma 70.000 niyetlendim .karısmasın diye burdakine ekleyemiyorum .Allah hepinizden razı olsun dua etmeden zaten yerimizde duramıyoruz rabbim kabul etsin dualarımızı:KK200::KK200::KK200:bebeğin durumu halen aynı anne babası çok kötü , annesi sürekli ağlıyor.İlk çocuğu çok kötü oldu :KK43:
Rabbim kabul etsin inşallah sifalar versin

Anne babayla ALLAH ferahlık versin ya4dimci olsun bebege inşallah güzel haberler alirsiniz🥰🥰🤲🤲😇😇🌷🌻

Allah Muhammed bebeğe acil şifalar versin.. Annesinin babasının ailesinin yar ve yardımcısı olsun rabbim🤲🏻 Ben de 1000 alıyorum rabbim tez vakitte en hayırlı güzel şekilde şifa versin

Allah herkes'den razı olsun .Maddi manevi tüm sıkıntılarınıza derman ,ferahlık versin .Rabbim ayağınıza taş değdirmesin :KK200:

KALAN :6450 :nazar:

X