Hastalığım İçin Ya Şafi Okur musunuz

S.a dua kardeşlerim, bu sefer kendim için konu açıyorum. Bir süredir çok rahatsızım.. bel fıtığım var yıllar oncede ameliyat olmustum ama nuks etti sanırım cok agrım var ve tutulma da oldugu için düz duramıyorum. Haftaya randevu alabildim mr cekilcegim muhtemelen. Biran once iyileşip sıkıntımın gecmesi dr'dan hayırlı haberler alabilmem için benim için
"70.000 Ya Şafi" hatmi duasına katılırsanız çok mutlu olurum. Şimdiden okuyan okuyamayan herkesden Allah razı olsun🤲💓

🌹Bismillahirrahmanirrahim🌹

5.000 aldım

Kalan 65.000
1000 tane alıyorum insallah Rabbim acil sifalar versin
Kalan 37.000

Kızlar Allah hepinizden gani gani razı olsun, Rabbim sizinde hastalarınıza şifalar versin inşallah, iyi ki varsınız bana guc verdiniz, her daim dualarımdasınız sizlerde🤲🤲🤲💓💐🌹🌷💙💕

Son durumu bildireyim dra gittim pzt mr a girecegim ins iyi sonuclar alırım.. Onun dısında baska problemlerim vardı. Safradaki taşım buyumus dr ameliyat dedi birkac drla daha gorusecegim ama durum bu şikayetlerim arttıgı için fazla erteleyemem diye dusunuyorum.. Ve yumurtalıgımda kist varmıs..üçü bir arada gibiyim hersey ust uste geldi moralim cok bozuk ama yinede sukur ediyorum Rabbim beterinden korusun, dualarınızda yer verirseniz cok sevinirim dostlar❤️

Kızlar Allah hepinizden gani gani razı olsun, Rabbim sizinde hastalarınıza şifalar versin inşallah, iyi ki varsınız bana guc verdiniz, her daim dualarımdasınız sizlerde🤲🤲🤲💓💐🌹🌷💙💕

Son durumu bildireyim dra gittim pzt mr a girecegim ins iyi sonuclar alırım.. Onun dısında baska problemlerim vardı. Safradaki taşım buyumus dr ameliyat dedi birkac drla daha gorusecegim ama durum bu şikayetlerim arttıgı için fazla erteleyemem diye dusunuyorum.. Ve yumurtalıgımda kist varmıs..üçü bir arada gibiyim hersey ust uste geldi moralim cok bozuk ama yinede sukur ediyorum Rabbim beterinden korusun, dualarınızda yer verirseniz cok sevinirim dostlar❤️
Canım RABBİM Şifa versin tez vakitte dualarimdasin :KK68: :KK60:

MssPARE MssPARE Lna16 Lna16 Nego Nego @sweetgirlcandy
Canlarım etiket desteginde bulunabilirseniz cok mutlu olurum 💓🌷💓🌷💓🌷💓🌷

Yaaa canım inan yeni görüyorum bir kaç gündür biliyorsun coconatt için dualar okuduk
Malesef ûzucu durum yaşadım yaşandı
Çok fazla etiket aldım.sanirim araya kaynadi fark etmedim
Şimdi bir bakayım dedim dua bölümüne senin topige girdim
Beni etiketini gördüm kusura bakma ne oluyor hemen etiket yapayım

Kızlar @euja arkadaşımız için YA ŞAFI OKUYALIM inşallah RABBIM şifa versin

kalan sayı 33.000

ASSOSyal ASSOSyal
Cookiie Cookiie
Minnosprenses Minnosprenses
Catlak-kurabiye Catlak-kurabiye
BlueBerry4268 BlueBerry4268
Cemoos Cemoos
Y yagmurdansonra
mavikelebek34 mavikelebek34
coconatt coconatt
Jou Jou
M Migrenben
bir mucizee bir mucizee
Fatmazell Fatmazell
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim
Saliha40 Saliha40
Lna16 Lna16
N NesNa
Noisy Girl Noisy Girl
M MaviMabellee
My_Moonlight06 My_Moonlight06
M Mavi Menekse
karamel Latte karamel Latte
Ballikabak Ballikabak
Madammor Madammor
Meral01 Meral01
Bal0ncuk Bal0ncuk
M Mevsim hep bahar

Baharım çok geçmiş olsun Allah şifa versin birtanem 🙁

MssPARE MssPARE gulum benim ne kusuru estağfurullah, etiket için cok tesekkur ederim Allah razı olsun canım, her yere yetişmeye calısıyorsun iyi ki varsın canım benim cok sagol 💓💐😘🤲🤲🤲
Kuzum benim hepimizin başına gelebilir sağlık sorunları sadece destek olmak birlik olmak için elimden geldiği kadar bir şeyler yapıyorum her zaman yazıyorum kimin duası kabul olur bilinmez ıçten bir söz kabul olmasına vesile olur
Inşallah senin de sağlık sorunların gelir geçer bir daha yaşanmaz dular kabuk olur Şafi hürmetine şifalar bulursun canım benim 💕🥰🤲🧿

X