Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
öncelikle genel bir açılım yaptım;
hayatinin donum noktasina girmene cok az kalmis olarak görüyorum, pozitif enerjin daha doğrusu zorluklarla karşılaştığın zamanki tutumun seni yukselise surukluyor.
sen aslinda hemen umutsuzluga kapilmayarak, veya kotu bir durumla karsilastiginda hemen pes etmeyerek bu guclu duruşunla evrenle cok guzel bir enerji alip verişindesin, sen olumlu kaldıkca evrenden de olumlu dönütler alacaksin
gectigimiz dönemler bu pek böyle olmamis hatta gectigimiz 1bucuk sene icinde diyim zorluklarin cogaldigini hissetmissin veya hayatinda bir seyler tam rayina oturmamis hep bir seyler havada kalmış, elini bir seye atsan diğer şey eksik kalmis ya da nereye yeteceğini şaşırmışsın ama cok ugrasmissin cok didinmissin azmi farkinda olmasan bile hic birakmamissin
ve basta da dedigim gibi hayatin sana odullerle gelecegini görüyorum, bundan sonra düşünce yapina kadar yenileneceksin.
zaten düşüncelerin yeterince guclu ve sen bu dusunce gucunle bile cok seyi basarabilirsin ama buna yeterince zaman ayırmıyorsun
sonbaharin gelisiyle beraber (hissiyatim ve aldigim enerji dogrultusunda) artik hayatinda bir takim seyler net olarak yerine oturmaya baslayacak, bu yine bir anda olup bitmeyecek tabii ki belki biraz daha zaman alacak ama aksiliklerin yavas yavas son bulacagi aşikar
aile hayatın ise sorunlu çıkmamış, bazen cok bunaldigin anlar mevcut olsa bile eşinin daima destekcin oldugunu görüyorum, aslinda bazen rahat tavirlar sergiliyor olabilir sen kafaya bir seyi taktiğin zaman o bunu cok kucuk gorebilip seni sinir ediyor olabilir ama genel olarak destekcin oldugunu ve her konuda yaninda olacagi da su götürmez bir gercek
aile acısından bi sorun ya da uyari vermedi kartlarimiz cok şükür
sağlık konusunda fazla stresten ve cok fazla dusunmekten uzak durmalisin, aslinda her seyi bu aralar akışına birakmak gibi bir dusuncen olsa da kafandaki bazi sorulara cevap bulmadan, çözmeden rahatlamayacaga benziyorsun
fakat kafani dinlemen, seni boğan dusuncelerden uzaklasman sana ferahlik getirecek. yaz ayında ozellikle stresten uzak durmalisin kuzum stresin seni demorolize edecegini ve enerjini tikayacagini goruyorum, olacak olan seyleri de onune set cekebilirsin bu durumda

kariyer alaninda yeniden açılım yaptım;
bir surecin kapanmasi yeni bir surecin açılması. aslinda suan onune set cekilen seylerin daha sonrasinda daha guzel seyleri beraberinde getirmesiyle digerinin hayrina olmadigini daha net görebilirsin
her seyin bitmis oldugunu dusunebilirsin bundan sonra nasil olur ne olur gibisinden cok dusunuyor olabilirsin, fakat kariyer anlaminda kapilarin oldukca acik görünüyor, suan duragan bir doneme girmissin bu duraganlik aylar oncesinden kendini belli etmis zaten bunun sende farkinda olmussundur mutlaka, kadersel olarak boyle bir surece gircegin oncesinden gorulmus bunu yasaman ve bundan gerekli dersi alarak yoluna devam etmen senin icin ongorulmus.
bu durumdan çıkarabilecegin dersleri cikartip ne yapman gerektiğine iç sesin sayesinde karar vereceksin, ic sesini cok iyi dinle meleklerin daima sana mesajlar verecek o mesajlari almalisin onlar seni yonlendirecek ve bu durumun sonunda seni aydinliga goturecekler

gorduklerim ve hissettiklerim bunlar kuzucum umarim yardimci olabilmisimdir

oy oy agzina saglik canim benimm, cok tesekkur ederim
bu biten iliskimin dogru bir iliski oldugunu ve olacagina ben de inanmiyorum ama icimde bir yerlerde o umut kirintisi "belki duzelir, belki her sey farkli olur" durtusu pesimi birakmiyor..
ondan da kurtulurum umarim kisa surede..hayirlisini diliyorum ve tekrardan cok tesekkur ediyorum

böyle düşünmene sevindim o zman :) fal da olsa insanın canı sıkılıyor. bazup başka açılım yapayım dedim ama çıkanlar mı duymak isteyecekleri mi diyerek vazgeçtim
inşallah canım benim

teşekkür ederim canım döktürmüşsün vallahi :)
kısır döngümün önüne ben de bir set çekebilsem yönünü değiştirebilsem

böyle düşünmene sevindim o zman :) fal da olsa insanın canı sıkılıyor. bazup başka açılım yapayım dedim ama çıkanlar mı duymak isteyecekleri mi diyerek vazgeçtim
inşallah canım benim
cok doğru düşünmüşsün kuzum benim.
kendimi kandirmama gerek yok
teşekkür ederim canım döktürmüşsün vallahi :)
kısır döngümün önüne ben de bir set çekebilsem yönünü değiştirebilsem
rica ederiim begendiysen ne mutlu
sen pozitif kal, her şey hakkında en hayirlisi neyse o şekilde ilerlesin öpüyorum cokca

ben bugüne kadarçok falcı gezdim. hatta her çevre sehirdeki veya her gittiğim yerdeki falcıları da denedim ama bana 1 kişinin dediği harfi harfine çıktı.
ozelden mesaj atarsanız numarasını veririm.
randevu ile alıyor.

Ben ben ben :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…