Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
@Anna Sun
seni unutur muyum kuzucuuum :)

Bil ki gelecek olan yenilikler, herkesin hayrına olacak.

Dünya değişimde! Sen değişiyorsun, dünyan da değişiyor. Artık dünyanda çok daha fazla ışık var. Bu ışığa yer açmak gerek. Işığı tutabilen insanlara, ortamlara ihtiyaç var şimdi.

Artık ışığın, güzelliklerin yaşanması için eskinin dönüşmesi, daha büyük güzelliklerin gelebilmesi için alışılmışın sallanması gerek. Bil ki, gerçekleşmekte olan değişimler son derece hayırlı. Hem senin için, hem de sevdiklerin için. Artık değişim zamanı geldi. Doğru zaman şimdi. Ve değişim başladı bile.

Değişimi kucakla ve gelişen her şeyin hayırlı olduğunu, yeniliklerin ışık getireceğini bil.

Zaman bunu gösterecek. Ve sen o ışığı, zamanı geldiğinde elinde tutuyor olacaksın.

Buna güven ve yeniliklere kucak aç.

dun soylediklerinle ayni, kartlara ihtiyacin bile yok. cok tesekkur ederim canim benim, bugun daha iyiyim ^^

bugun burda olacağım kart fali bakanlarla gunun herhangi bir saatinde
kahve bakanlarla 14.30dan sonra fallaşabiliriz
melek destesi bakiyorum sorunuz uzerine daha cok hislerimden yardim aliyorum ve genelde beni pek yanıltmıyorlar :KK51:
enerjim yerinde bugun, lütfen sadece özenli bakacaklar özelden ulaşabilirler :KK33:

bugun burda olacağım kart fali bakanlarla gunun herhangi bir saatinde
kahve bakanlarla 14.30dan sonra fallaşabiliriz
melek destesi bakiyorum sorunuz uzerine daha cok hislerimden yardim aliyorum ve genelde beni pek yanıltmıyorlar :KK51:
enerjim yerinde bugun, lütfen sadece özenli bakacaklar özelden ulaşabilirler :KK33:

canım geldim :)

tamam o zaman ben hangi bilgileri vereyim :-)
sen de sorunu yazip 1-50 arasinda 10 sayi yazar misin kuzu

ne hakkında fal istediğini söylersen ona göre bilgi isteyeyim canım
iş konusunda isteklerimin önüne güzel bir set çekildi, bundan sonrası için bana öğüt verir mi ki :) kartları sen seçebilirsin canım senin enerjin daha güzel geçer :)

ne hakkında fal istediğini söylersen ona göre bilgi isteyeyim canım
iş konusunda isteklerimin önüne güzel bir set çekildi, bundan sonrası için bana öğüt verir mi ki :) kartları sen seçebilirsin canım senin enerjin daha güzel geçer :)
kuzum eski sevgilimle alakali baktiracaktim :KK64:

ikimiz de esmeriz o daha açık :)
ben de aciyorum simdi kartlari senin icin :KK51:

kuzum hem katina hem iskambil açtım. önce iskambili yorumlamak istiyorum;
bitakım sorunlar yaşamışsınız ancak şöyle dönüp baktığın zaman sorun denebilecek şeyler de olmadığını görüyorsun. büyütülmeyebilirmiş. ilişkinin yolunu genellikle sen çizmişsin gibi görünüyor. hatta ayrılık kararının da sendne çıktığını söylüyor kartlar. o sadece bekleyip kabullenmiş. seni hala seviyor mu evet seviyor ama bu konuda bir şey yapmaya niyeti var gibi görünmüyor şu anlık.
barışacaklar mı diye sorup kart çektim; sorun kartı çıktı. barışsanız bile yine sorunlu bir ilişki olacak dedi.

katinaya gelecek olursam kartların gelişi aslında çok güzel iki türlü yoruma açık o yüzden nasıl yorumlasam diye düşündüm. iskambili o yüzden başa yazayım dedim. tamam kıvrandırmayayım :)
şimdiki zamanı anlatan kartların çok olumlu geldi. ev kartı alyans kartı güneş kartı... bunlar hep olumlu, güzel sonuçları olan kartlar. yeni bir ev kurulacağını içinde aşk dolu bir yaşam süreceğini tabi bu sürecin bir alyansla taçlanacağını söylüyor. kırgınlıkların üzerine bir sünger çekeceğini senin için ışık saçan güzel bir hayata adım atacağını söylüyor.
şimdi iki türlü yoruma açık dedim ya yanında hiç esmer adam çıkmadı. yani bunları başka biriyle yaşayacağını düşündürdü bana açılım.
bu noktada tekrar sorup kart çektim. evet sen yaşayacaksın bunları ama yine yanında o yok. senin şansın öyle bir dönecek ki sen bile şaşıp kalacaksın. hani geçmişte kalır gönlün ve unutamayacağını düşünürsün ya, nasıl unuttuğunu bile anlamayacaksın diyebilirim.
ay hiç duymak istediğin şeyler değil biliyorum inşallah gününü mahvetmiyordur yazdıklarım :KK43:
gelecek kartlarında da büyük zorluklardan geçeceğin, kimi zaman gerçekten çok bunalacağın ancak sonunda yine her şeyin üstesinden gelip ilerleyişi kendi lehine çevireceğini görüyorum canım.

ve melekler de senin gönlünü alsın istedim :)

Senin ihtiyacın olan gerçek aşk. Ve o sana geliyor. Gerçek aşka, sevgiye güven.

Sen aşkın, sevginin ışığını hak ediyorsun. Yüreğinde gerçek aşkın, o saf sevginin ışığını hisset. Gerçek aşkta saflık vardır. Şefkat vardır. Tutku vardır. Hatta coşku… Ve o aşk, senin içinde. Şimdi.

Gözlerini kapat ve kalbinin bu sevgiyle doluşunu hisset. Aldığın her yeni nefesle bırak bu sevgi biraz daha büyüsün ve yüreğinden içine, bedeninin tamamına, sonra da evrene yayılsın. Bırak o sevgi, sana saf aşkı çeken bir mıknatısa dönüşsün. Sonra onu, yüzünde kocaman bir gülümsemeyle evrene bırak.

Yüreğinde kıpır kıpır kaynayan bu sevgi, sana gerçek aşkı getirecek. Çünkü sen, buna hazırsın. Ve öyle de oldu.

X