Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Iyıym canım benjm senı gorunce bı yazym dedım az grıorum yaz tatlındeym ıste dınlenıorm bol bol:)sende tatıldesın nasıl gdıo tatıl:)

iyi yapmışsın canım :)
oohh iyi dinlenmeler :)
evet tatile girdim ben de ama henüz tam bişey anlayamadım, misafirdi ev derleme toplamaydı derken bayağı yorucu geçti :)

ben sarışınım, renkli gözlüyüm 23 yaşındayım
o kumral,ela gözlü ,30 yaşında

bu kişiyle alakalı bir çok olumsuz şey duymuşsun. belki onu tanııyan kişilerden belki senin etrafından onu nasıl gördükleri hakkında. her şeye kulağını tıkayıp kendi bildiğin yolda ilerlemişsin. gelişen olaylar iyi ki böyle yapmışım dedirtmiş sana ancak zamanla bu fikrin değişmiş.
bir yol ayrımına girmişsiniz. bu yol ayrımının en büyük sebebi güvensizlik olmuş. kıskançlıklar yaşanmış. sana söylenen birkaç yalanı yakalamışsın. bunlar neticesinde ilişkinin yönü değişmiş.
açık tenli bir erkekle yaşanacak güzelliklerden bahsediyor kartların geri kalanı ancak bu kişi ayrıldığınız kişi mi bu konuda pek emin değilim.
kartların gelişine göre kırılan kalpleri onarma konusunda girişimler olacağını söylüyor. kendini bulutların üzerindeymiş gibi hissedeceksin. ancak hayallerinle gerçekler tamamen aynı olmayacak. bu adamla birlikte devam edersen istediğinden daha durgun bir geleceğe sahip olacaksın diyor kartlar.
benim hissiyatım ise başka bir gençle karşılaşacaksın diyor :)

iskambilin sonucu da benim hislerimi destekledi :)
ne kadar süredir ayrısınız bilemiyorum ama birbirinizden bayağı uzaklaşmışsınız. her ikinizin de kendi hayatlarınızla ilgili düşündüğünüz farklı şeyler var. erkek konusunda çok kart vermedi açılım. daha çok sana yoğunlaştı.
katinada gördüğüm açık tenli çocuk burada da çıktı. hayatının merkezine alacağın kişi olarak çıktı. belki şu an seninle ilgilenen biri de olabilir bu kişi. zaman kartını verdi aranızda. yani zamana bırakmış olduğun biridir belki, yeniden hayatına dahil olmaya çalışacaktır...
ailenle ilgili kafana taktığın bir konu var. şu anlık buna yoğunlaşman çok daha iyi olacak senin için diyor ve bitiriyorum.

iyi yapmışsın canım :)
oohh iyi dinlenmeler :)
evet tatile girdim ben de ama henüz tam bişey anlayamadım, misafirdi ev derleme toplamaydı derken bayağı yorucu geçti :)
Canım benım kolay gelsın:)bundan sonrasında bol bol dınlen artık gorusurz yıne tatlım benım buralarda olursan

isme gerek yok
sen daha açık tenlisin; ikiniz de kumral mısınız, sarışın mısınız, esmer misiniz :)
Öncelikle şöyle başlamak istiyorum;
Özellikle son 11 gündür net ve keskin tavırların olduğunu görüyorum,geçmişinle bağını kesmek istiyorsun fakat yaşadıkların bazen günlük hayatına yansıyor seni etkiliyor ve bundan dolayı tahatsız oluyor gibisin. Kova,ikizşer,terazi burcundan biri görünyor burada hafif dalgalı saçlı,saçının tonu çok koyu değil bu kişiyle ters düşme durumunuz olmuş ve bu koç,aslan,yay burcundan biriyle olan durumunu etkilemiş gibi. Yani 3 kişilik bir düello düşün,biraz karışıklık yaşanmış gibi hissediyorum,Kova,ikizler,terazi burcundan kişinin biraz soğuk bir yapısı olduğunu düşünüyorum sen ona göre daha duygusal yapıda kalıyorsun. Son 11 gündür bu etkiler var üzerinde.
Etrafında olan kişilerle aranda olan bağ zamanında daha kuvvetliymiş fakat sen gitgide onları hayatından çıkarmışsın,sende önemi olan insanlar bir vakit sonra,önemsiz olmaya başlamış. Bunlar en başındada söylediğim geçmişinle alakalı olan durumlarla ilgili.
Duygularını ve mantığını dengelemekte zorlanıyorsun,olayları karşıdan seyrediyorsun ama bu durumda seni rahatsız ediyor gibi hissediyorum.
kaderine küsmüş gibisin,sanki hiçbir şey yolunda değil gibi,hayatında olumsuz olaylar olmuş,karamsarlığa itmiş bunlar seni,daha sonra belirsizlikelr başlamış daha sobnra mantık devreye girmiş en son ise duyguların sıkışmış kalmış.. Ciddi mücadelelerin olmuş hayata karşı ve artık kıpırdayacak halin yok gibi.. Ruh olarak daralmaların var ve sırt ağrısı hissediyorum sende dikkat et,eklem ağrıları :)
etrafın tarafından sevilen birisin,arkadaş ortamında yani neşeli,mutlu aranan birisin.. Muhabbetlerin seviliyor:)
enerji yükseltiyorsun girdiğin ortamdaBulunduğun yer sanki seni sıkıyor gibi,geçmişinde o kadar mücadelelerin olmuş ki,tekrar geçmişe sarmaktan korkuyorsuni Geçmişinde bıraktığın 2 kişiyi görüyorum.. Fazla düşünmek istemiyorsun ama bu kişiler seni yormuş..10 günlük zaman diliminde bir şeyleri yoluna koymaya başlayacaksın hayatınla ilgili,biraz yorucu geçecek :) evinle alakalı durumlar olabilir,duygusal durumlar olabilir.. bunlar seni yorabilir.
1 yıl içerisinde de hayatınla alakalı değişiklikler görülüyor. Sanki bazı yeteneklerin var ve sen doğru zamanı bekliyor gibisin. belirsizlik yaşadığın bir durum var.. 6 gün içerisinde de bu durumla ilgili bazı kişilerle konuşup konuyu netleştirmeye çalışacaksın hayatınla ilgili oalrak hissediyorum ve dinlemende fayda var :=)

teşekkür ederim :)
gerçekten özenli bakmışsın

çok ama çoook teşekkür ederim :) ağzına sağlık canım benimmm :)
Peki geri dönüşü görünüyor mu,yani araması mesajı gibi:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…