Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Birde bakacağım diyip falına baktırıp bakmayanlar var gerçekten yazık

Evet!!!!! Bir de oyleleri var! Hala burda da karsilikli fallasalim diye yaziyorlar. Keske durust olup , fal bakamadiklarini en basindan soyleseler. Gercekten sinir oldum

Haklısın ısrarla söylerler ama kendisi bakmaz hatta sorarsın unuttun mu bakacaktın diye hatırlatırsın cevap vermezler yazık gerçekten

O kişilerin nicklerini yazarsanız biz de aynı hayata düşmeyiz kızlar. Onlar utanmıyorsa biz ifşa etmekten utanmayalım bence

Ay biri banada baksınnn şarlatanlara para harcamaktan bıktımm

sizin için bir melek kartı çektim

Yüreğindeki ağırlığı bırak ve affetmenin hafifliğini, huzurunu yaşa.

Şu anda en çok kimi affetmeye ihtiyacın var?

Kendine bu soruyu sorduğunda, sana saçma da gelse, aklına gelen kişi ya da kişileri affet.

Bu aslında sadece ve sadece tek bir kişiyi özgürleştirecek; seni. Ve senin ruhun özgürleşmek istiyor.

Hatırla: Affetmek, o kişinin yaptıkları doğru anlamına gelmiyor, sadece affetmemenin yüreğindeki zehrini bırakmanı sağlıyor. O kişiyle yüzleşmene bile gerek yok. Affetmek, sadece yüreğinde yaptığın bir çalışma.

Kendine affetmenin hediyesini ver. Eğer bunu yaparsan, evren de sana, bundan sonra güzel insanları ve farklı ortamları sunacak, bunu bil.

Üstelik affetmek, senin yaşam dersin. Onu şimdi öğrenirsen bir daha o dersi yaşaman gerekmeyecek.

Affetmeyi seç ve affetmenin hafifliğini, özgürlüğünü yaşa.

Kendi kendinize fal bakıosunuz kimseye karşılıksız baktığınız yok gelmiş burda laga şuga yapıosunuz

dün gece mesajınızı gördüm müsait değildim sabah yazayım diye düşündüm. ilk iş de size yazdım. bu mesajınızı görmeden önce yazdım.....
ne kadar saygısız bir üslubunuz var. kimse kimseye bir şey yapmak zorunda değil. karşılıklı bakım alanı olduğu da ilk mesajda yazıyor zaten. kimse kimseye gelin ben size fal bakayım diye yazmadı.

ben sizin gününüzü güzelleştirmek isterken siz benim enerjimi söndürdünüz.....

Ben forumu fallaşalım derken karşılıklı olduğunu düşünmemiştim . Sonra herkes kendi tanıdığına yazınca sinir oldum . Çektiğiniz melek kartı içinde teşekkür ederim tam bir nokta atışı olmuş yani evet aldatıldım ve affedemiyorum hala içimde öfkesi affettim devam ettik şimdi yine ayrıyız ama yine hayatında birileri var ki beni umursamıyor arayıp sormuyor diye düşünüyorum. Dediğiniz gibi bıraksam onu karakteriyle kendi yoluma baksam belki bende aradığım huzuru bulucam . Hakkınızda yanlış düşünüp yorum yaptığım enerjinizi aldığım için üzgünüm .

Defalarca okuyorum okadr doğru bir yorum olmuş ki tarot bakıyor musunuz ücretli özelden yazar mısınız

Tesekkur ederim durumu duzelttigimiz icin :)
Defalarca okuyorum okadr doğru bir yorum olmuş ki tarot bakıyor musunuz ücretli özelden yazar mısınız

Ucretli bakmiyorum icimden gelerek cektigim kartlarda isabetli oldugunu soyluyorlar :) iddiali biri degilim :)

Tesekkur ederim durumu duzelttigimiz icin :)

Ucretli bakmiyorum icimden gelerek cektigim kartlarda isabetli oldugunu soyluyorlar :) iddiali biri degilim :)
Yani çok doğru bir kart ve daha öncede karşıma çıktı yaşam dersini al ve bırak şeklinde . Peki tarot bakmanızı istesem sadece melek kartı mı ?hisleri kuvvetli biri olduğunuz kesin . Yıldızname yada artık ne olursa okadar ihtiyaç duyuyorum ki (

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…