Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Harikasınn Benim için de çekebilir misin rica etsem çok memnun olurumm

Artık zirvedesin ve her şey geride kaldı. Hak ettiğin pırıl pırıl zirvenin tadını çıkar.

Bil ki tüm kara bulutlar geride kaldı. Planladığın, ilerisi için yüreğinde olan her şey, tek tek gerçekleşecek.

Yolun neresinde olursan ol, şimdi biraz durup, tüm başardıklarının tadına varma zamanı. Geride bıraktığın o zorlu yolların, tüm yaşadıklarının ve şu ana kadar başardığın her şeyin tadını çıkarma zamanı.

Zaten zirvede olduğunu bil ve zirvenin ışığını içine çek. Bu ışık, bu an, seni yeni zirvelere, yeni başarılara ve çok daha fazla ışığa taşıyacak.

Sağlam temeller üzerindesin. Buranın, zirvenin, tadını çıkar.

@Anna Sun
seni unutur muyum kuzucuuum :)

Bil ki gelecek olan yenilikler, herkesin hayrına olacak.

Dünya değişimde! Sen değişiyorsun, dünyan da değişiyor. Artık dünyanda çok daha fazla ışık var. Bu ışığa yer açmak gerek. Işığı tutabilen insanlara, ortamlara ihtiyaç var şimdi.

Artık ışığın, güzelliklerin yaşanması için eskinin dönüşmesi, daha büyük güzelliklerin gelebilmesi için alışılmışın sallanması gerek. Bil ki, gerçekleşmekte olan değişimler son derece hayırlı. Hem senin için, hem de sevdiklerin için. Artık değişim zamanı geldi. Doğru zaman şimdi. Ve değişim başladı bile.

Değişimi kucakla ve gelişen her şeyin hayırlı olduğunu, yeniliklerin ışık getireceğini bil.

Zaman bunu gösterecek. Ve sen o ışığı, zamanı geldiğinde elinde tutuyor olacaksın.

Buna güven ve yeniliklere kucak aç.

sevindim :)
sen ne falı istiyorsun? ya da ne için fal istiyorsun ona göre seçebiliriz falın türünü
kahve, katina, iskambil, melek destesi :)
Öncelikle ben senden bilgileerini almak istiyorum
İkili açılımsa eğer: isim -karşı tarafın ismi - 1den 78e kadar 11 sayı istiyorum
genel açılımsa : isim burç 1 den 78e kadar 11 sayı istiyorum :)

Benim ise şu şekilde : Geçmişten biri ile alakalı baktırmak istiyorum
yani mesajı var mı,aramızdaki gelişmeşer,düşünceleri falan filan gibi
birde yeni biri olacak mı , aşk hayatım ne yönde ilerleyecek gibi :)
hangisi olsun ?

Ay bu nee banada böyle yazsana

Banada iskambil falı bakar mısın? Hiç baktırmadım

isim yerine nicke odaklanabilirsin canım burcum aslan
3 5 8 15 19 23 27 43 45 46 65

senin ten rengini ve erkeğin ten rengini yazar mısın. aynı tene sahipseniz hanginiz daha açık tenlisiniz?
bir telefon görüşmesi yapıyorum bitince yapaacağım açılımını

Çokk teşekkür ederiim. Süpersiniz. Emeğinize sağlıık.

Bana iskambil falı bakar mısın? Bende kahve falı bakıyorum

Tamamdır
Ben daha açık tenliyim isim vermeme gerek var mı ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…