Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Faldan anlamıyorum ama doğum haritası bakabilirim ben de,eğer tarot bakan varsa ve doğum saatini biliyorsa karşılığında ben de doğum haritasına bakabilirim.

Ortak arkadaşlarınız varsa ona onsuzda yaşadığını mutlu olduğunu bir şekilde göster. Ben bu kadar takıntılı bi insanken bulduysam daha neler çıkar karşına boşuna zaman kaybetmişim onu düşünerek dersin İnan buna. Bu arada Kırmızı şarap tabiki

Haha aldım
Peki bunu yaparak ona hangi mesajı iletmiş oluyorum ya yaptıgı haksızlığı hatırlamasını istiyorum çünkü hayvan ama vicdanlı biri enazından

Faldan anlamıyorum ama doğum haritası bakabilirim ben de,eğer tarot bakan varsa ve doğum saatini biliyorsa karşılığında ben de doğum haritasına bakabilirim.

Ben tarot bakarım ama 1hafta dır hiçbir şey goremiyorum malum sorunumdan oturu açılınca sana bakarım

Haha aldım
Peki bunu yaparak ona hangi mesajı iletmiş oluyorum ya yaptıgı haksızlığı hatırlamasını istiyorum çünkü hayvan ama vicdanlı biri enazından

Ona nasıl birini kaybettiğini göstereceksin canım ya ben neyapmışım bu kızı kaybetmişim demesini sağlayacaksın. Aman boşver Salla sen bunu hatasını anlasa ne olacak. Oturupta düşünmez bile ben ne hata yaptım diye.

benm ki düşünür o suçluluk psikolojisine saran birisi aman ya varya şuan kitap bitti elimde telefon agır agır yazasım var insna psikolojisi sonucta can acısıyla yapmayacağı yok tır.. sen fal bakabiliyonmu bana baksana

Y Yenibirgun08 ve Sunny nickini bulanaıdm bana bakarmısıbız bende tarot bakıyorum ama kafam yerine gelince çok uzun detay veririm bana bugun biri baksın çok canım sıkılıyor

Ben bekarken bakıyordum ama anlayarak değil bilmeden sadece sallıyordum duymak istediklerini söylüyordum herkese :) baktıranlar çok memnun kalırdı. He toplasan 10 kişiye felan bakmışımdır.
iç kahveni yolla bakayım :) sallıyım sanada

valla bende o moddayım nefes alsın yeter derler ya atsın sallasın yeter moddayım canım cok sıkılıyor elim mesaj kutusuna gitmektense fala sarmak daha iyi ama kahvr de içemem sabah içer akşam bakarsın olurmu

Bne icsem bana bakacak olan varmi :))) pythia birseyler okur neseleniriz ne dersin :))))

Bne icsem bana bakacak olan varmi :))) pythia birseyler okur neseleniriz ne dersin :))))

Aynen ya sen iç talibi olur sanırım:)
buarafa ben guzel tarot bakardım arkadaşlarım çıktı dıye kac kez bakturdı bana ama şu 3gundue hiçbir öngörü goremiyorum bunuda yazdım. intikam tahtama ben canlanayım burdan canlı yayından herkese tarot bakıcam

Abone oluruz artik :))))))) bide bir bakmissin Ohh iyiki ayrilmisim diyeceksin bak gor :))))

Abone oluruz artik :))))))) bide bir bakmissin Ohh iyiki ayrilmisim diyeceksin bak gor :))))

hihi. yoo bir. akrep yediği kazıgı unutmaz unutmtcm asla.. dıgrt sevglilerimde kotu karakter bendim oyuzdn unutanda bebdim şimdi filmin kotusu o oyuzdn unutmam unutsamda intikam için hatırlarım
ama falda ciddiyim kızlar kafam ait. oldugu yere gelsin bakıcam hem zaman su gbi. geçer gider

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…