Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Niyeti ciddi olucak 1yıl içinde bakma şaka gbi sanırsın ama gelen kartlar çok umutlu

site kabul etmedi ya fotografi..kuculterek anca kabul etti.. tabagida cekmistim.. onu kabul etmedi..orada daha ilginc figurlerde vardi... hay sansa bak :)

tursucuk , o kadar ugrastik, kaybettikmi arkadasimizi ne mesajlasiyormu sence? ne dersin ?

tursucuk , o kadar ugrastik, kaybettikmi arkadasimizi ne mesajlasiyormu sence? ne dersin ?

Yok canım mesajlaşmıyordur sanmam senin falına bakıyordu en son bişey olmuştur teli elinden bırakmıştır. Aslında arayıp içindekileri kussa daha mı iyi olur ki rahatlar mı ki

En cokda karsilikli hisleri olanlarin ayriliklarina cok daha uzuluyorum yaa herseyde bir hayr aricaz baska turlu gecmiyor sizisi...

evet var :) gidisati salla aklindan ne geliyorsa artik :) zaten pythia icin yaptik ya bunu.. o gitti.biz eglenelim bari :)

Yok canım mesajlaşmıyordur sanmam senin falına bakıyordu en son bişey olmuştur teli elinden bırakmıştır. Aslında arayıp içindekileri kussa daha mı iyi olur ki rahatlar mı ki

Ayy kuzular ya çok memnun oldum varya sarjım bitti ama yoldayken hep ne yazsam ne yazsam diye düşünüp durdum biradan yapıcam haklısın içimi püskürtmem lazımda şöyle etkili bi. giriş yapmam lazım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…