Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Iskandinav erkeklerini istiyorsun ya , onlarda fazla rahatlar,ama dedigin gibi erkekler ama ev isi yemek hersey ortak yapiyorlar , o bir arti ama , baska birine gonul kaptirirmalari an meselesi yani, al birini vur otekine yani...

Ben artık kalıcı ilişki istemedim için bana hoş geliyor kalıcı olsun dıye dıye dıye bu hale geldik sinir yıprantısı

OOO biraz gizemli olmali yani, su an tam senin dedigin biriyle gorusuyorum, yoruluyorsun inan ki, onu cozmek icin, s=derdi olsa anlatmaz , kendim cozerim havasinda, kenara itilmis hissettiriyor insani, destek olmak istesen ne yapicagini sasiriyorsun inan buna.,,

Iskandinav erkeklerini istiyorsun ya , onlarda fazla rahatlar,ama dedigin gibi erkekler ama ev isi yemek hersey ortak yapiyorlar , o bir arti ama , baska birine gonul kaptirirmalari an meselesi yani, al birini vur otekine yani...
Ya Şans bu erkekler tamamen kavun değil ki dibini koklayıp alalım

işte ibretlik örnek valla bizde ben kensi. adıma konuşayım kaybetme korkusu ndan herseye evet herseye senn ıstedgn gbi. ılaun dedim şimdi agzımı actım adam pert şuan

Acı gerçek var bende eşim ikizler ben kova Burcuyum. Benim yükselenim de ikizler.

B Beyazakrep kesinlikle haklısın biz kadınlar bazen çok duygusal düşünüyoruz o yüzden hata yapıyoruz. Adam bize köpek çeksin peşinden koşarız. Yok adam mazlum sessiz sakin bizi de seviyor ama buna da heyecan YÖK diyip gönderiyoruz.

aynı Modelle ben yıllardır ugrasıyorum acıyı seviyorsan sen bilirsin kuzu:) ben ensonki kavgada teli. kapatırken aynı cumleyı kurdum buna

işte o tipleri de ben hiç sevmıyom bana biri vardı yazan nereye gıdersen gıderim dpgu görevine bile aileme bırakıp gelirim demişti 15 yıllık meslegini bırakıp benle gelcek miş bukadar beni. sevmesi bende suphe uyandıemıştı buyzden kabul etmedim evlilik teklifi ni adam ne istersem yapıyordu arkadasa karnım ac c dedim duymuş 5dkya efsane sofra hazırlatırdı... bukadar kolay olması kolay vazgececegını gosterdi bana korktum kaçtım zoru sevıuom galıba

ORTA KARARI YOKMU YAHU BU ADAMLARIN.. sahiplesin cok yapismasin! , sevsin kemik kirar gibi degil !, deger versin dedektif gibi pesinde olmasin ! , sevkatli merhametli olsun , cocuk sever gibi degil ! azicikda akilli olsun, kariyerim oncelikli demesin ama !! eli acik olsun tum alisverise onay versin :)

Ya varya o değil de aşk acısı çekmek hiçbirşeye benzemiyor çok ağır bir acı duyuyorsun duyduğunu algılamıyon hiçbir şeyden zevk alamıyon

şuan benim şeklim o hayvana diyorumli hiçbişeye odaklanamıyorum napayım pzön konuş ama bagırmadan dıyor ne konuşacam duvaramı dıyorum... tezi ona yazdırsam ruh hastasımısın der.. bak 2haftafa 1kitap bitmedi busaatte onu bitirmek için ayaktayım ki hâlâ onu düşünüp dahadorusu attıgu kazıgı duşünup buraya erkekler üzerinden ona çemkirip duruyorum

Pythia ben sana bir şey söyleyeyim mi
. Kitap ne kitabı yazıyon ben de 500 tane hayat hikayesi hertürlü seneryo mevcut

Pythia ben sana bir şey söyleyeyim mi
. Kitap ne kitabı yazıyon ben de 500 tane hayat hikayesi hertürlü seneryo mevcut

Kitabı okuyup eleştirisini yazıcam daha yazmaya geçemedim kuzu o okul bitince inşallah ama bu gidişle bitmesi zor okul bitince ayrılsaydık bari hayvanla
panpa sende hikayler var arada. paylaş sendede kültür var muhabbet iyi ayrılıga ilaç gbi. gelir

Ya bende her tür edebiyat genel kültür mali müşavirlik sınavında 8 matematik sorusu var ve ağır sorular 8 de 8 yapıyordum başkalarına çok güzel akıl veririm ama kendime aklım Yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…