Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565
Ya bende her tür edebiyat genel kültür mali müşavirlik sınavında 8 matematik sorusu var ve ağır sorular 8 de 8 yapıyordum başkalarına çok güzel akıl veririm ama kendime aklım Yok

bravo kuzu bende çok zekiyim mastere kadsr geldim doktor a kapıda ama aşk acısı vurunca en saf salak kız oluyorum akıl. ver arada. ben kaçar kankalar beni. adam deil kitap kurtarır hepsini Allah bildiği. gbi yapsın

sizinde kitap sever olmaniza sevindim yaa :KK200:.. anca boyle ariniyorsun herturlu stresten :deli:

Ben daha arınamadım çünkü okuyamadm
oda ben gbi odaklanma sorunu yaşıyorsa ne mutlu bana.. ayrılığı bile bişeye yaramıyı bunadamın.. neyse sustum kızlar guzel muhabbet iniz. için tesekkür ler yıne goruselim ya.. unutmayın en iyi erkek bile içten pazarlıklı çıkarcı bencildir kib..

Umutsuz vaka sın

Bende pes ettim Zaten artık.
İş yemekleri felan oluyor ben de gidince eşleriyle geliyorlar. Öldürüyolar beni sonradan görme sosyeteler. Kadın daha BMW diyemiyor kocasına aldıracakmış. Kocası da almadı çatladı ortasından. Ortak hiç noktam olmuyor onlarla. Bide yaştan kaynaklı galiba ben daha kıpır kıpır bilgi alışverişi yapabileceğim genç taze kan istiyorum ama hepsi yaşlı dünyadan bi haber oluyor maalesef.

Son düzenleme:
Ben daha arınamadım çünkü okuyamadm
oda ben gbi odaklanma sorunu yaşıyorsa ne mutlu bana.. ayrılığı bile bişeye yaramıyı bunadamın.. neyse sustum kızlar guzel muhabbet iniz. için tesekkür ler yıne goruselim ya.. unutmayın en iyi erkek bile içten pazarlıklı çıkarcı bencildir kib..

Allah aşkına bugün buraya gelince niye ayrıldınız siz tam olarak bi anlatırmısın parça parça bişey anlamamışım hoş yazılanları hatırlamadım sabah bidaha okudum. Bide tezinin konusu ne ?

Vazgeçtim evlenmeyin bırakın ya para varsa gezin yoksa çalışın kazanın öyle gezin. Yek gezin yani çift değil.
Kahvaltı hazırlamak istemiyorum ama hazırlamak zorundayım :KK43: karnımda aç dışarıda çıkmam lazım of ölüyorum üşengeçlikten şuan :silah:

eşime ilaçlarımdan verdim dün gece zum oldu kalkamıyor şuan :)

Allah aşkına bugün buraya gelince niye ayrıldınız siz tam olarak bi anlatırmısın parça parça bişey anlamamışım hoş yazılanları hatırlamadım sabah bidaha okudum. Bide tezinin konusu ne ?

Vazgeçtim evlenmeyin bırakın ya para varsa gezin yoksa çalışın kazanın öyle gezin. Yek gezin yani çift değil.
Kahvaltı hazırlamak istemiyorum ama hazırlamak zorundayım :KK43: karnımda aç dışarıda çıkmam lazım of ölüyorum üşengeçlikten şuan :silah:

eşime ilaçlarımdan verdim dün gece zum oldu kalkamıyor şuan :)

Zaten birşeye benzemeyen bir ilişkiydi eninde sonunda patladı uzun hikaye..

Ama ben bak sabahları çok kötü. kalkıyorum şunı yapmıştık bunu yapmıltık diyerek. birde pazar gunleri gezme günümdü benim ama dışarı çıkamıorum neden çünkü okuyacak daha çok sayfm var iki satır okuyorum aklıma hatırlatacak cümle geliyor bırakıyorum pazar günümün içine etti.. elim gidiyor. vallahi yazmamk için zor duruyorum pazarımın içine eyttin diye, bana toparlan hayatına bakmdemişti. çünkü. bende bak çok guzel bakıyorum dakkika 1 gol 1 pazarımın içine ettin kimbilir. daha nelerin içine edeceksin diyiveresim var of yani of

Ama ben bak sabahları çok kötü. kalkıyorum şunı yapmıştık bunu yapmıltık diyerek. birde pazar gunleri gezme günümdü benim ama dışarı çıkamıorum neden çünkü okuyacak daha çok sayfm var iki satır okuyorum aklıma hatırlatacak cümle geliyor bırakıyorum pazar günümün içine etti.. elim gidiyor. vallahi yazmamk için zor duruyorum pazarımın içine eyttin diye, bana toparlan hayatına bakmdemişti. çünkü. bende bak çok guzel bakıyorum dakkika 1 gol 1 pazarımın içine ettin kimbilir. daha nelerin içine edeceksin diyiveresim var of yani of

Yaa kıyamam ben sana bittiyse bitmiştir. Azıcık arkadaşlarınla zaman geçir yalnız kalmamaya çalış şu dönemde evde onu hatırlatacak herşeyi at çöpe. Senden önemli mi elin oğlu. Emin ol umrunda bile değildir şuan yaşadıkların keyfine bakıyordur o. Üniversitede sevgilim aldatmaya yeltendi de intikamım acı oldu. Hala daha mutlu değil kaç yıl geçti aradan. Canıma deysin. Beter olsun. İnan ilk duyduğumda 1 kere ağladım dedimki onun için ilk ve son gözyaşım kurban ederim gözyaşıma dedim hemen sildim gözyaşımı intikam planı yaptım 1 yıl sonra da intikamımı aldım ondan da o kızdan da.

Yaa kıyamam ben sana bittiyse bitmiştir. Azıcık arkadaşlarınla zaman geçir yalnız kalmamaya çalış şu dönemde evde onu hatırlatacak herşeyi at çöpe. Senden önemli mi elin oğlu. Emin ol umrunda bile değildir şuan yaşadıkların keyfine bakıyordur o. Üniversitede sevgilim aldatmaya yeltendi de intikamım acı oldu. Hala daha mutlu değil kaç yıl geçti aradan. Canıma deysin. Beter olsun. İnan ilk duyduğumda 1 kere ağladım dedimki onun için ilk ve son gözyaşım kurban ederim gözyaşıma dedim hemen sildim gözyaşımı intikam planı yaptım 1 yıl sonra da intikamımı aldım ondan da o kızdan da.

Nasıl aldın intikamını

HEY HEYY kendine gelirmisin PLESEA... ne icin ders calisiyorsun..belirli bir amacin var degilmi? cigerini kedilerinin onune atsan onlarin bile tenezzul etmeyecekleri insan kiligindaki icin degermi IDEALLERINI YOK SAYMAK...silkelen az biraz... ilerde pisman mi olmak istiyorsun,, sen cabalamadikca kimse sana altin tepside sunmayacak amacini...SENIN ZAMANIN SUAN COK DEGERLI.. FOCUS FOCUS....:KK9::KK9::KK9:

ps: sorry hemcinsime yakin hissettigim icin...dost aci soyler...

HEY HEYY kendine gelirmisin PLESEA... ne icin ders calisiyorsun..belirli bir amacin var degilmi? cigerini kedilerinin onune atsan onlarin bile tenezzul etmeyecekleri insan kiligindaki icin degermi IDEALLERINI YOK SAYMAK...silkelen az biraz... ilerde pisman mi olmak istiyorsun,, sen cabalamadikca kimse sana altin tepside sunmayacak amacini...SENIN ZAMANIN SUAN COK DEGERLI.. FOCUS FOCUS....:KK9::KK9::KK9:

ps: sorry hemcinsime yakin hissettigim icin...dost aci soyler...

Kesinlikle katılıyorum kurban olsun o sana :KK9::KK50: Üzülmene deyseydi yanında olurdu şuan. Ama bak yok.

Cok mu sert oldu :KK43:

Hayır canım haklısın bizler duygusal düşündüğümüzde biraz değişik olabiliyoruz herşeyi unutabiliyoruz ve arkadaşlarımız 3. Gözler bizi bazı şeyleri görmemizi sağlıyor. Şuan için öncelik okul erkeksin soyuna kıran mı girdi illaki olacak birisi o stresle başedebilmek önemli lazım sancılı süreçte biraz aklımızı başımıza toplamak lazım biraz mantıklı davranmak lazım. Hayat acısıyla tatlısıyla devam ediyor normal seyrinde giden hayatımızı yanımızda olmayanlar için yapacaklarımızı erteleyemeyiz. O yok diye duş almıyor mu yemek yemiyor mu uyumuyor mu tuvalete girmiyor mu hepsini o yokkende yapabilirsan derslerini hayallerini de o yokken de boşlamadan yapmalısın. Bir daha bugünün geri gelmeyecek.yarında ne olacağını bilmiyoruz. O zaman :KK50: geçmişin geçmişlişi Şerefine birer kahve içelim.

Siteden cikmista , acaba dedim yazilarimdanmi kirildi diye dusundum.. sonucta hemcinsimizi destekleyecegiz degilmi ? INSALLAH kirilmamistir.:KK17::KK55::KK19: Erkekler birsekilde daha cabuk atlatiyorlar ayriligi bize nazaran yani..K.K FOREVER .. yani

Yok kankalar gayet güzel morel oldu yazdılarınız:nazar:
Bizimki di çok nefret dolu bir bitiş olmadı istemsiz ayrılık lardan hatta okadar ıyı birisi ki bunu bn biliyrum da oyuzden uzuluyorum serefsız olsa takmaz intikam planı felan yapardım :KK62:

ama hiçbirsey yapamıyorım onunda hatalarını düşündüğünü ve odaklanmadıgınu biliyor hissediyorum B Beyazakrep da demişti sen hissediyorsun diye.. bem sadece nefret tiksinti duydugumu sanmasın istiyrum guzel yaşanan guzel bitsin istiyrum buyzuden yediremedim.. onda yasadgm uyumu ki brnm kafam herkesle uyuşmaz çok aksiyimdir bunu bulamıycagmı bilmek asıl bu yoksunluk beni. üzüyor... bzmki iyiydi ya oyle pata küte gitmedik dalmadık birbirimize ki önceki sevglimden ayrılgmda ben tum hayatını mahvetmiştim, buna birşey yapamıyorum ya pzoruma gidiyor:oops: bana dediki benm kötü olmamı sağlayıp beni unutmak istiyorsun demi dedi boyle de bir zeki
kitabı biraz okudum agar aksak destegnz için tesekkür ler şimdi şarap çikolata zamanı beyazmı kırmızı mı alayım marka öneren varmı:KK55:

Anladim... iyi ol yeterki...Hayat daha nelerle kucaklar seni bilemezsin.. SIkI sarilip sarilmamak sana kalmis:KK66: sordugun o secimlerden pek fikrim yok, sana kalmis artik :KK66:

X