Muhabbet-i Fal :)

Fal baktırmak isteyen arkadaşlara hangi falı önerirsiniz?

• Ankete Katılan
    565

Eklentiler

• IMG_6387.JPG
    31,3 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_6388.JPG
    30,3 KB · Görüntüleme: 21
  • IMG_6389.JPG
    29,1 KB · Görüntüleme: 23
  • IMG_6390.JPG
    24,5 KB · Görüntüleme: 18
  • IMG_6391.JPG
    23,2 KB · Görüntüleme: 15
  • IMG_6392.JPG
    24,4 KB · Görüntüleme: 20
  • IMG_6393.JPG
    32,7 KB · Görüntüleme: 22
  • IMG_6394.JPG
    32,7 KB · Görüntüleme: 18
Anlaştık canım
Canım oncelikle henuz netlesmiş bir durum göremiyorum maalesef. Daha doğrusu senin kafanin bir kenari cok rahat yani yeni hayat kursan daha huzurlu olursun givi ama bir kenarı da erkek arkadaşın ile dolu yine.

Bu olayı anlattığın kimler varsa onlar da senin kafanı bayagi kurcalamis. 2 kisi ozelikle yanlış yönlendiriyor seni.

Tatile gitmek istiyorsun ama suara biraz yoğun bir döneme giriyorsun ertelemen gerekecek.

Hane icinde de bir kosturma hakim. Biraz kalabalik çıkmış gelen giden.

2 yeni adim atacaksın kendinle ilgili. Birde birinin sana ilgisini hissedeceksin.

Erkek arkadaşın sanırım kafasında bitirmis gibi görünüyor

babyster ayrıca kariyerinle ilgili sanirim odaklanman gerek. Bu ara biraz boşlamış gibisin.

Hayatini duzene sokmak istiyorsun ama zaten hersey yerli yerinde sadece adami tam olarak cikar

Buarada herkes de sizinle ilgili konusuyor cikmis. En alakasiz insanlar bile yorum yapıyor arkanizdan. Sen bu durumdan cok sıkılacak hatta yer değişikligi bile düşünebileceksin. Boyle cikmis babyster

Buarada herkes de sizinle ilgili konusuyor cikmis. En alakasiz insanlar bile yorum yapıyor arkanizdan. Sen bu durumdan cok sıkılacak hatta yer değişikligi bile düşünebileceksin. Boyle cikmis babyster
Teşekkürler ama tam tersi aslında. Adam baya yumuşadı gibi dün baya espiriler yaptı bana karşı hiç konuşmuyordu ilk günler.
Yer değişikliği yok henüz canım tatilde yok iznim yok çünkü:)

Teşekkürler ama tam tersi aslında. Adam baya yumuşadı gibi dün baya espiriler yaptı bana karşı hiç konuşmuyordu ilk günler.
Yer değişikliği yok henüz canım tatilde yok iznim yok çünkü:)
hadi yaa Allah Allah neden oyle goruyorum ben acaba bilemedim. sevindim senin adina canim

Eklentiler

• Screenshot_20170708-201811.png
    176 KB · Görüntüleme: 18
  • Screenshot_20170708-201834.png
    211,2 KB · Görüntüleme: 21
  • Screenshot_20170708-201829.png
    190,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_20170708-201818.png
    203,1 KB · Görüntüleme: 21
ben senin içini rahat gördüm, ferahsın. Kafanda bir kaç yol var ama yapman geereken konularla ilgili bu yollar. Bir erkekle bir zıtlaşman olacak. Evliydin galiba öyle hatırlıyorum kocanla muhtemelen bu zıtlaşma arkasını dönmesi var sana karşı ama düzelecek uzun sürmeyecek.
Senin hep yanında olan esmerce bir erkek çıkıyo bu kocan mı bilemedim. Değilse aileden biri seni çok seven destekleyen biri. Bir konuda yardımını alman gerekecek bu kkişinin.
Adında soyadında a c n harfleri olan biri çıkmış. Bu bi tanıdık ve sana sorun çıkaracak. Cins biri herşeyden birşey çıkarabilen tiplerden.
İş ile ilgili bir aşaman var sanki snin. adım adım yükselmen gereken bir iştesin.
yakın zamanda bir ağlaman var ama bu mutluluktanda gibi temiz bi göz yaşı çıkmış o yüzden tam bilemedim.
Ailede sıkıntı yok siz birbirini seven sorun çıkarmayan aileler var ya onlardan gibisiniz şu an. Herkes herkesi genelde destekliyor köstek olmuyo ama açık tenli biri çıkmış bu bir bayan ve sana dert yakınacak karşında ağlaması var.
Seen eşinle bir yere gidiceksin süpriz olacak bu. Orda güzel bir gelişme olacak seni şaşırtacak bu adam

Bugun bizim çakralarda sorun var canım sanirim teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…